Haberler

BAŞKAN ERCAN’IN MUTLU GÜNÜ

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN’ın biricik oğlu Ayber Çağan sünnet merasimi Ramazan Bayramının üçüncü günü Düzce Üniversitesinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Programa, Üniversite girişinde Mehter Takımının yürüyüşü ile başlanarak salon girişine kadar gelindi. Teveccüh göstererek bir bir gelen konuklarımıza tasavvuf müziği eşliğinde ikramlarda bulunuldu. Horon ekibi gösterisinin renk kattığı programda palyaçolarda çocuklarımızı eğlendirdi.

Programa teşrif ederek bizleri onure eden Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ’ye, Düzce Millet Vekilleri Fevai ARSLAN ve Ayşe KEŞİR’e, Millet Vekili Adaylarımız Fahri ÇAKIR ve Dr. Numan ÇABUK’a, Düzce Belediye Başkanımız Sayın Dursun AY, Gümüşova Belediye Başkanımız Sayın Ahmet AZAP, Yığılca Belediye Başkanımız Sayın Muzaffer YİĞİT, Akçakoca Belediye Başkanımız Sayın Cüneyt YEMENİCİ, Çilimli Belediye Başkanımız Sayın Muhsin YAVUZ, Cumayeri Belediye Başkanımız Sayın Recep TUNA, Gölyaka Belediye Başkanımız Sayın Bekir AKBULUT, Kaynaşlı Belediye Başkanımız Sayın Erol BAYRAKTAR ve Beyköy Belediye Başkanımız Sayın Osman KILIÇ’a, İl Jandarma Komutanı J.Albay Mustafa ÇETİNKAYA’ya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin DENİZ’e, Düzce Üniversitesi Rektör Yrd.Prof Dr.İlhan GENÇ’e, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyelerine, Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Hakan KUŞÇUOĞLU’na ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarına, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanlarına, Kamu Kurum ve Kuruluşlarındaki değerli müdürlerimiz ile personellerine, İşadamlarımıza, basın mensuplarımıza ve tüm konuklarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Beyza SERT ile Ali ERCAN'ın nişan merasimine katıldık

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Ankara İl Müftüsü Sayın Mehmet SÖNMEZOĞLU ile birlikte Beyza SERT ile Ali ERCAN'ın nişan merasimine katılarak yüzükleri taktılar. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Çilimli Belediye Başkanı Sayın Muhsin YAVUZ'un oğulları Esad Eymen'in sünnetine katıldık

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın katılmış olduğu Sevda ve Çilimli Belediye Başkanı Sayın Muhsin YAVUZ'un oğulları Esad Eymen'in sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Enes Burak'ın sünnet merasimine katıldık

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın katılmış olduğu Mehtap ve Ayhan ERDOĞAN'ın oğulları Enes Burak'ın sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Yusuf Kemal'in sünnet merasimine katıldık

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın katılmış olduğu İmran ve Ramazan DUMAN'ın oğulları Yusuf Kemal'in sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

BAKANIMIZIN KATILIMIYLA RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADIK

18.6.2018

Ramazan Bayramının İkinci Günü Belediye Hizmet Binamızda düzenlenen bayramlaşma programımıza Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ, Düzce Millet Vekilleri Fevai ARSLAN ve Ayşe KEŞİR, Millet Vekili Adaylarımız Fahri ÇAKIR ve Dr. Numan ÇABUK, Düzce Belediye Başkanı Dursun AY, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Hakan KUŞÇUOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları, Belde Başkanı Korhan KARA, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle ve Köy Muhtarları ile Değerli Halkımız Katıldılar. 

Açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, bu nazik ziyaretinden dolayı tüm halkımız adına Sayın Bakanımıza ve Konuklarımıza teşekkürlerini sundular. Ayrıca bugüne kadarki yatırımlarımıza verdiği desteklerinden ötürü Sayın Bakanımıza, Millet Vekillerimize ve Ak Parti Mensuplarına şükranlarını sundular.

Bakanımız Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ halkımıza hitap ederek tüm belde halkımızın ramazan bayramını tebrik ettiler. Belediye Başkanı ERCAN ve tüm belde halkına bundan sonraki projelerimizde ve yatırımlarımızda destek olacağı sözünü verdiler. 

Bizler de katılımlarından ötürü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ’ ye, Düzce Millet Vekilleri Fevai ARSLAN ve Ayşe KEŞİR’ e, Millet Vekili Adaylarımız Fahri ÇAKIR ve Dr. Numan ÇABUK’ a, Düzce Belediye Başkanı Dursun AY ’a, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyelerine, Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Hakan KUŞÇUOĞLU’ na ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarına, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanlarına ve tüm konuklarımıza beldemiz adına teşekkürlerimizi sunarız.

Muhammet Emin'in sünnet merasimine katıldık

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın katılmış olduğu Kabalak köyünden MHP İl Başkanı İlhami CABOGLU'nun oğlu Muhammet Emin'in sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

ESNAFLARIMIZLA BAYRAMLAŞTIK

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Ramazan Bayramlarını kutlamak üzere Beldemizdeki esnafları ziyaret etti.

Hasbihal ortamında geçen ziyaret esnasında Başkan ERCAN esnaflarımıza masa bayrağı armağan etti.

Tüm yöre halkımızın ve esnafımızın mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik ederiz.

BOĞAZİÇİ HALKI İFTARDA BULUŞTU

18.6.2018

Bu yıl 5’incisini düzenlemiş olduğumuz Geleneksel İftar Yemeği Programımız geniş bir katılımla kapalı Pazar yerimizde gerçekleştirildi.

Belediye Başkanlığımızca beldemizde verilen iftar yemeğine, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet KESKİN ve İl Yönetimi Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Hakan KUŞÇUOĞLU, AK Parti Milletvekili adayı Dr.Numan ÇABUK, Belde Başkanı Korhan KARA, Gençlik ve Kadın Kolları Üyeleri, üniversite öğretim üyeleri, köy ve mahalle muhtarları, meclis üyeleri, din görevlilerimiz, Belde ve Yöre Halkımız katıldı.

İftar programında konuşma yapan Belediye Başkanı İbrahim ERCAN ve AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet KESKİN belde sakinlerinin Ramazan ayını ve yaklaşan Ramazan Bayramlarını kutladı.

Başkan ERCAN, Beldemizde gerçekleştirilen çalışmalarda sağladığı katkılarından dolayı tüm belde halkımız adına teşekkürlerini sunduğu AK Parti Düzce İl Başkanı Sayın KESKİN'e plaket takdim etti.

Tasavvuf müziği, Kur’an tilaveti, çocuklarımıza Osmanlı Macunu ikramının ardından havai fişek gösterileri ile programımız sona erdi.

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİMİZLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTUK

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Belediye Meclis Üyelerimiz, Belde Başkanı Korhan KARA ve yönetimi, Köy ve Mahalle Muhtarlarımız ile cami imam hatiplerimizi konuk ederek onlarla iftar programında buluştular.

BOĞAZİÇİ BELEDİYESİ YENİ İTFAİYE ARACINA KAVUŞTU

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN’ın girişimleri ve Düzce Milletvekilimiz Sayın Ayşe KEŞİR’in desteği ile Türkiye Belediyeler Birliğinden Belediyemize hibe edilen tam donanımlı itfaiye aracımızı bugün teslim aldık.

Devir teslim törenine Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Milletvekilimiz Sayın Ayşe KEŞİR, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Sayın Hakan KUŞÇUOĞLU, AK Parti İl Yönetiminden Sayın Necla YALÇIN ERDOĞAN, Murat SAYDAM ve Hasan ARSLAN ile değerli basın mensuplarımız katıldı.

Yeni itfaiye aracımızın Beldemize ve yöremize hayırlı olmasını diler, vermiş olduğu desteklerden ötürü Milletvekilimiz Sayın Ayşe KEŞİR’e ve teşkilatımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Ankara İl Müftüsü Sayın Mehmet SÖNMEZOĞLU'na ziyaretimiz

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Ankara İl Müftüsü Sayın Mehmet SÖNMEZOĞLU'nu makamında ziyaret etmiş olup, ziyaret esnasında Diyanet İşleri Eski Başkanı Sayın Dr. Tayyar ALTIKULAÇ ile de hasbihal etme fırsatı buldular.

Nurettin BAM'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, ameliyat olan Nurettin BAM'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...

Düzce İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Mustafa Çetinkaya 'nın Ziyareti

18.6.2018

Düzce İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Mustafa Çetinkaya ve İl J.Komutan Yrd. J.Albay Serdar Dolu, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Komutanlarımıza nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerimizi sunarız...

Konuralp Jandarma Karakol Komutanının Ziyareti

18.6.2018

Konuralp Jandarma Karakol Komutanı J.Kd.Bçvş. Harun ÇAĞLAR, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız...

BOĞAZİÇİ TOKİ’DE SON DURUM

18.6.2018

Beldemizde 23 Haziran 2017 tarihinde temel atma töreni ile TOKİ tarafından yapımına başlanan 102 adet konut ve 1 adet dükkanlı ticaret merkezinin inşaat çalışmalarında sona gelindi.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, çalışmaları yerinde inceleyerek hazırlanmış olan örnek daireyi gezdi.

Halkımıza ve TOKİ'den konut alan tüm vatandaşlarımıza saygılarımızla duyurulur.

BOĞAZİÇİ’NDE FUTBOL SAHASI YAPIMI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

18.6.2018

Geçtiğimiz aylarda ihalesi tamamlanan ve ilgili müteahhit firmaya yer teslimi yapılan “Sentetik çim yüzeyli futbol sahası, soyunma odaları, 250 kişi kapasiteli tribün ve tel örgü sistemi yapım işi” için arazide ölçüm çalışmalarına başlanılmıştır. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN yerinde incelemeler yaparak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İdris Bilal ve İbrahim Eren'in sünnet merasimine katıldık

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın katılmış olduğu Sümeyye ve Osman Altınışık'in oğulları İdris Bilal ve İbrahim Eren'in sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

HALK EĞİTİM MERKEZİ YIL SONU SERGİ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİK

18.6.2018

Belediye Hizmet Binamızda Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen kurslara devam eden kursiyerlerin 2017-2018 dönemine ait çalışmalarını içeren serginin açılışına Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Kurs Öğretmeni, Kursiyerler ve Beldemiz halkından bayanlar katıldı.

Açılış kurdelesini kesmeden önce bir konuşma yapan Başkan ERCAN “El sanatlarının devamı noktasında burada emek verdiniz. Bu vesile ile birlik ve beraberliğiniz de belli bir ölçüde kaynaşmış oldu. Tabiki bunlara vesile olduğu için Sayın Halk Eğitim Müdürümüze, sayın hocamıza ve zaman ayıran kursiyerlerimize teşekkür ediyorum. Yaptığınız emeğin karşılığını alacağınıza hiç şüphemiz yok. Hayırlara vesile olması sebebiyle sergimizin açılışını yapıyorum” dedi.

Esra Kayıkçı ile İsmail Demir'in nişan merasimine katıldık

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Esra Kayıkçı ile İsmail Demir'in nişan merasimine katılarak yüzükleri takmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

ÇANAKKALE TURU BAŞLADI!

18.6.2018

Belediyemizin düzenlediği ve dün gece itibariyle uğurladığımız Boğaziçi Ortaokulu öğrencileri ile öğretmenlerimize göndermiş oldukları fotoğraflar için teşekkürlerimizi sunar, mutlu bir seyahat geçirerek sağlıklı şekilde geriye dönmelerini dileriz...

RAMAZAN-I ŞERİF AYINI KARŞILAMA ÇALIŞMALARIMIZ

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla her yıl olduğu gibi bu yılda Beldemiz ve Kabalak Köyündeki Camiilerimizde temizlik şirketi görevlilerine camii içinde ve dışında detaylı temizlik yaptırılarak mübarek ramazan ayında halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmeleri sağlanmıştır. 

BOĞAZİÇİ BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE ÇANAKKALE TURU

18.6.2018

Boğaziçi Belediyesi, Boğaziçi Ortaokulu öğrencilerini, kahramanlık destanlarının yazıldığı Çanakkale’ye ücretsiz olacak şekilde gezi düzenleyerek çocuklarımızın sevincine ortak oldu.

Dün gece yarısı Belediye Hizmet Binamızdan uğurladığımız öğrencilerimiz ve okul yöneticilerimizin ardından Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Çanakkale'nin Türk tarihi bakımından ayrı bir önemi olduğunu belirterek, "Bu kutsal vatanın ne şartlarda kazanıldığını, atalarımızın yedi düvele nasıl direndiğinin, bizlere bu cennet vatanın ne şartlarda bırakıldığının mutlaka yerinde görülmesi gerektiğini düşünüyorum. Tarihimizin izlerini taşıyan bu şehrimize yapılan gezilerle geçmişimize de sahip çıkıyoruz. Ayrıca bu vesileyle çocuklarımızın heyecanına ve sevincine ortak olabilmenin mutluluğunu yaşıyorum." dedi.

İLBANK Ankara Bölge Müdürü Sayın Erdinç KAPUSUZ'a ziyaretimiz

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın, Cumayeri Belediye Başkanı Sayın Recep Tuna ve Gümüşova Belediye Başkanı Sayın Ahmet Azap ile birlikte İLBANK Ankara Bölge Müdürü Sayın Erdinç KAPUSUZ'a yapmış olduğu çalışma ziyareti...

İLBANK Yatırım Dairesi Başkanı Sayın İlker Şadi İşleyen'e ziyaretimiz

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Cumayeri Belediye Başkanı Sayın Recep Tuna, Gümüşova Belediye Başkanı Sayın Ahmet Azap ve Kaynaşlı Belediye Başkanı Sayın Erol Bayraktar ile birlikte İLBANK Yatırım Dairesi Başkanı Sayın İlker Şadi İşleyen'e çalışma ziyaretinde bulundular.

Gümüşova Belediye Başkanı Sayın Ahmet AZAP'ın Ziyareti

18.6.2018

Gümüşova Belediye Başkanı Sayın Ahmet AZAP ile Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Zekeriya ÇAKIR, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız...

ÖĞRENCİLERİN SÜRPRİZ ZİYARETİ!

18.6.2018

Boğaziçi ortaokulu öğrencileri ve okul yönetimi, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret kapsamında, el emeği göz nuru hazırladıkları tabloyu; kendilerine verdikleri destekten ötürü Başkan Sayın ERCAN'a takdim eden öğrencilerimize ve okul yönetimine teşekkürlerimizi sunarız.

BİR ÇOCUK PARKIMIZ DAHA KAMELYASINA KAVUŞTU!

18.6.2018

Geçtiğimiz aylarda yapımına başlanan Yeşilköy Mahallemizdeki çocuk parkında çevre düzenleme ve payzaj çalışmalarımız devam ediyor.

Bu kapsamda imalatı tamamlanan kemelya ve oturma banklarının montajı da yapılarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , yerinde incelediği çalışmalar hakkında bilgi aldı.

GELENEKSEL KABALAK KERMESİNE KATILDIK

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Kabalak Talebe Yurdu tarafından öğrencilerin yararına düzenlenen Geleneksel Kabalak Kermesi'nin açılışına katılmıştır.

Emine SERT ile Murat YILDIZ'ın düğün merasimine katıldık

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Emine SERT ile Murat YILDIZ'ın düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Akçakoca Belediye Başkanı Sayın Cüneyt Yemenici'nin Ziyareti

18.6.2018

Akçakoca Belediye Başkanı Sayın Cüneyt Yemenici, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız...

Ankara İl Müftüsü Sayın Mehmet SÖNMEZOĞLU'na ziyaretimiz

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın, Ankara İl Müftüsü Sayın Mehmet SÖNMEZOĞLU'na yapmış olduğu çalışma ziyareti...

Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinin Ziyareti

18.6.2018

Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ederek engelliler için farkındalık oluşturmak konulu röportaj yaptılar.

Bu anlamlı çalışmalarından ötürü kendilerini canı gönülden tebrik ederiz.

BERAT KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN

18.6.2018

BERAT KANDILININ SIZE, AILENIZE, ULKEMIZE VE ISLAM ALEMINE HAYIRLARA VESILE OLMASINI DILER, SAYGILAR SUNARIM.

504'ÜNCÜ SOKAĞIMIZDA PARKE TAŞINA KAVUŞTU

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Ballar Mahallesi 504. sokağımızda yapımı devam eden parke taşı döşeme işini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Meltem SOYER ile Kerim AKPINAR'ın nişan merasimine katıldık

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Beldemiz sanayi esnaflarından Osman SOYER'in kızı Meltem SOYER ile Kerim AKPINAR'ın nişan merasimine katılarak yüzükleri takmıştır.
Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Ticaret Odası Başkanlığına seçilen Tuncay ŞAHİN'i makamında ziyaret ettik

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Ticaret Odası Başkanlığına seçilen Tuncay ŞAHİN'i makamında ziyaret etti.

Sayın Tuncay ŞAHİN'e yeni görevinde başarılar dileriz...

Beldemize kazandırılan doğalgaz sistemleri işyerinin açılışına katıldık

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , bir Mühendislik firması tarafından Beldemize kazandırılan doğalgaz sistemleri işyerinin açılışına katılmıştır. 

Mühendislik firmasının işyeri sahibine ve yöremize hayırlı olmasını dileriz.

YÖREMİZDE BULUNAN TALEBE YURDUNA VE CİVAR HANELERE GÜVENLİ ALTERNATİF YOL KAZANDIRIYORUZ

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Yöremizde bulunan talebe yurdu ile civarındaki hanelere ulaşım ve park sorununu giderebilmek için, Dokuzpınar Mahallesi eski ulaşım yolunun tekrar ulaşıma açılabilmesi maksadıyla başlatmış olduğumuz yol açma işini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

ANLAMLI ZİYARET!

18.6.2018

Beldemizden Adem ATİK'e, yapmış olduğu ziyaretinden ve en önemlisi anlamlı hediyesinden ötürü teşekkürlerimizi sunarız...

Şaban YILDIZ'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , iş kazası sonucu yaralanan Şaban YILDIZ'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Şaban YILDIZ'a acil şifalar dileriz...

BALLAR MAHALLEMİZDE BİR SOKAĞIMIZ DAHA PARKE TAŞINA KAVUŞTU

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Ballar Mahallesinde bir sokağımızda yapımı tamamlanan parke taşı döşeme işini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

YEŞİLKÖY CAMİ ÖNÜ VE BİR SOKAĞIMIZ DAHA PARKE TAŞINA KAVUŞTU

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Yeşilköy Mahallesinde bir sokağımızda ve Yeşilköy Cami önünde yapımı tamamlanan parke taşı döşeme ve çevre düzenleme işini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADIK

18.6.2018

Boğaziçi ilkokulu/ortaokulunun öğretmenleri ve öğrencileri tarafından büyük bir özveri ile hazırlanmış olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği coşkulu bir şekilde kutlandı.

Bu yıl 98'incisi kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için düzenlenen program sonunda, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla her yıl olduğu gibi bu yılda tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize çeşitli armağanlar takdim edildi.

Gizem ATEŞ ile Duhan SÖNMEZOĞLU'nun düğün merasimine katıldık

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Gizem ATEŞ ile Duhan SÖNMEZOĞLU'nun düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Arzu POYRAZ ile Şükrü TORAMANOĞLU'nun düğün merasimine katıldık

18.6.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Arzu POYRAZ ile Şükrü TORAMANOĞLU'nun düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

SGK Başmüfettişi Musa BULUT, İŞKUR İl Müdürü Ferat ACAR ve SGK İl Müdürü Necmi KÖROĞLU'nun ziyaretleri

18.6.2018

SGK Başmüfettişi Musa BULUT, İŞKUR İl Müdürü Ferat ACAR ve SGK İl Müdürü Necmi KÖROĞLU, Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

13.4.2018

Bu mübarek gecenin ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden dilerim.

YEŞİLKÖY MAHALLESİ 305.SOKAĞIMIZ DA PARKE TAŞINA KAVUŞUYOR

13.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Yeşilköy Mahallesi 305.sokakta yapımı devam eden parke taşı döşeme işini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

BOĞAZİÇİ TOKİ SÖZLEŞMELERİ BAŞLIYOR!

11.4.2018

Hak Sahiplerinin Dikkatine!

Düzce Boğaziçi 102 Konut Projesi (76 konut) 2+1 tipi Asil Konut Alıcıları Sözleşme Programı 16 Nisan 2018 – 20 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup; asil hak sahipleri kendilerine belirtilen gün ve saatte bankada hazır bulunacaklardır. https://www.toki.gov.tr/satis/115 linkini tıklayarak Ek’te yer alan program çerçevesinde sözleşme imzalama işlemleri saat 09:00’da başlayacak olup; kişiler kendi imkanları ile T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Düzce/Nusrettin Mahallesi Şubesine ulaşım sağlayacaklardır.

Banka’ya giderken;
1. T.C. Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ve bu belgenin bir adet fotokopisi ve T.C. Kimlik numarası (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacak).
2. Sözleşmenin vekâleten yapılması durumunda, adına sözleşme imzalayacak kişi için düzenlenmiş, “Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir.” veya “Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir.” ifadesini içeren noter tasdikli Vekâletname ve vekil olan kişinin Nüfus Cüzdanı veya yerine geçen belge.
3. B1 tipi konut alıcıları, Boğaziçi Belediye Başkanlığı tarafından imzalatılan Başvuru Formunun fotokopisini ibraz ederek sözleşme imzalayacaklardır. (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacaktır.)

DERGAZ Bölge Müdürü Ender ONUR'a çalışma ziyaretimiz

11.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın DERGAZ Bölge Müdürü Ender ONUR'a yapmış olduğu çalışma ziyareti.

Murat ÖZCAN'ın Konuralp'teki isyerinin açılışına katıldık

9.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Yaka Köyü Muhtarı Metin ÖZCAN'ın oğlu Murat ÖZCAN'ın Konuralp'teki isyerinin açılışına katıldı.

İşyerinin Konuralp'e ve tüm yöreye hayırlı olmasını dileriz.

LED AYDINLATMA ÇALIŞMAMIZ HAYIRLI OLSUN

9.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın talimatıyla yapımına başlanan Beldemiz Belediye Kavşağı, D-655 Karayoluna paralel yan yol ve Belediye Hizmet Binamızdaki LED aydınlatma çalışması tamamlanmıştır.

Beldemizi hafızalarda kalır hale getirecek çalışmalarımız program dahilinde devam etmektedir.

Çalışmalarımızın tüm Beldemize hayırlı olmasını dileriz.

PAZARYERİ İNŞAATIMIZDA SONA GELİNDİ

5.4.2018

Beldemize kazandırılan ve tüm hızıyla yapımı devam eden kapalı pazaryeri inşaatımızda zemin betonlama işine geçilmiştir. 

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, yerinde inceleme yaparak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sezai KUL'a geçmiş olsun ziyaretimiz

5.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, trafik kazası sonucu yaralanan Sezai KUL'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Sezai KUL'a acil şifalar dileriz...

BOĞAZİÇİ TOKİ VAZİYET PLANI

5.4.2018

Boğaziçi Beldesinde TOKİ tarafından yapımına başlanan 102 adet konut ve 1 adet dükkânlı ticaret merkezinin hak sahiplerinin belirlenmesi amacıyla Geçtiğimiz hafta Belediye Hizmet Binamızdaki Konferans salonunda; Belediye Başkanımız İbrahim Ercan, TOKİ yetkilileri, hak sahipleri ve misafirlerin katılımıyla Düzce 5. Noteri huzurunda kura çekilişi yapılarak hak sahipleri ve daireleri belirlendi.

Noter huzurunda hak sahipleri belirlenen dairelere ait vaziyet planı ve fiyat listeleri aşağıya çıkarılmıştır.

Merve ARSLAN ile Feyyaz İZMİRLİ'nin düğün merasimine katıldık

5.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Merve ARSLAN ile Feyyaz İZMİRLİ'nin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Gülcan ÇELİK ile Serkan ÇETİN'in düğün merasimine katıldık

5.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Gülcan ÇELİK ile Serkan ÇETİN'in düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Düzce AK Parti Merkez İlçe Yönetiminden Sayın İmran ÖZ ve İl Yönetiminden Sayın Necla ERDOĞAN'ın ziyareti

5.4.2018

Düzce AK Parti Merkez İlçe Yönetiminden Sayın İmran ÖZ ve İl Yönetiminden Sayın Necla ERDOĞAN, Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Düzce Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Sayın Tahir GÜNEY'in ziyareti

5.4.2018

Düzce Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Sayın Tahir GÜNEY ve Kültür Hizmetleri Şube Müdürü Sayın Hasan MUTLU, Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

TOKİ’DE KURA ÇEKİLİŞİ YAPILDI

5.4.2018

Beldemizde 23 Haziran 2017 tarihinde temel atma töreni ile TOKİ tarafından yapımına başlanan 102 adet konut ve 1 adet dükkânlı ticaret merkezinin hak sahiplerinin belirlenmesi amacıyla Belediye Hizmet Binamızdaki Konferans salonunda; Belediye Başkanımız İbrahim ERCAN, TOKİ yetkilileri, Düzce 5. Noteri, hak sahipleri ve misafirlerin katılımıyla saygı duruşu ve ardından istiklal marşının okunmasıyla kura çekilişi programına geçildi.

Programda konuşan Başkan ERCAN, “Uzaklardan gelen TOKİ Yetkilileri, Sayın Noterimiz ve misafirlerimiz hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Tabi ki yerleşkemiz yeni, bu noktada toplu konut yapımı için başvurularımızı yaparken ben seçim sürecinde zor olduğunu gördüğüm için böyle bir taahhütte bulunamadım. Tabi ki üst noktadaki siyasilerimiz ufak bir yerleşke olduğu için toplu konut yapılamayacağı yönünde telkinleri olmuştu. Bizim taahhütlerimiz noktasında böyle bir taahhütümüz yoktu ama sizlerin huzurunda TOKİ Başkanımız Sayın Ergün TURAN beye teşekkür ediyorum. Tabi ki resmi bir kurum gibi ama özel sektörün hız ve dinamiğini hissederek böyle bir yatırımın yapılabileceğine inandık, gördük ve sizlerin desteği, duasıyla da böyle bir yatırımı bölgemize, Düzce’mize kazandırdığımız için müteşekkirim, çok mutluyum. Bu konutlarımızın tüm hemşehrilerimize, çocuklarımıza, gençlerimize hayırlı olması temennisiyle hepinize saygılar sunuyorum. Sağ olun var olun.” dedi.

Ardından Düzce 5. Noteri huzurunda kura çekilişi yapılarak hak sahipleri ve daireleri belirlendi.

Noter huzurunda belirlenen hak sahipleri ve daireleri ile dairelere ait vaziyet planı ve fiyat listeleri Belediyemiz ilan panosuna asılmıştır.

İŞKUR İl Müdürü Ferat ACAR ve SGK İl Müdürü Necmi KÖROĞLU'nun ziyareti

5.4.2018

İŞKUR İl Müdürü Ferat ACAR ve SGK İl Müdürü Necmi KÖROĞLU, Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

İHA Düzce Muhabiri Ali YILDIZ ve DHA Düzce Muhabiri Tezcan SOLMAZ'ın ziyareti

5.4.2018

İHA Düzce Muhabiri Ali YILDIZ ve DHA Düzce Muhabiri Tezcan SOLMAZ, Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan'ı makamında ziyaret ettiler.

YEŞİLKÖY MAHALLESİ 306.SOKAĞIMIZ DA PARKE TAŞINA KAVUŞTU

22.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Yeşilköy Mahallesi 306.sokakta (Yeşildağ sokak) yapımı devam eden parke taşı döşeme işini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

REGAİP KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

22.3.2018

REGAİP KANDİLİNİZİ TEBRİK EDER, ÜÇ AYLARIN BAŞLANGICI OLAN BU MÜBAREK GÜNDE YAPACAĞINIZ DUALARIN KABUL OLMASINI VE BU GECENİN BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE, İNSANLIĞIN HİDAYETİNE, BARIŞ VE HUZURUNA VESİLE OLMASINI YÜCE ALLAH'TAN NİYAZ EDERİM.

BAŞKAN ERCAN İKİNCİ KEZ ÖDÜLÜNÜ ALDI...

21.3.2018

Genç Eller Derneği'nin düzenlediği "DÜMERANG YILIN EN'LERİ" oylaması Belediye Başkanları kategorisinde birinci seçilen Boğaziçi Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan 'a Düzce Üniversitesi Rektörü Sayın Nigar Demircan Çakar ödülünü verdi.

Ardından kısa bir teşekkür konuşması yapan Belediye Başkanı İbrahim ErcanÖNEMLİ BİR VURGUYA DEĞİNEREK, "Çok değerli konuklar, çok değerli öğrenci kardeşlerim! Tabiki başarı göreceli bir kavram ama Belediye Başkanlığı makamı öyle görsel şeyleri arz etmiyor. Onun için gönül dünyasına hitap etmek gerekiyor. Bu ödülleri 10 tane Belediye Başkanımız adına aldığımızı özellikle vurgulamak istiyorum" dedi.

Programda, üniversitede en iyi bölüm ve Duzce'de en iyi girişimcilik kategorisinde dereceye girenlere ödüllerini Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan vermiştir.

Programı düzenleyerek Düzceli hemşehrilerimizin kaynaşmasına vesile olan başta Genç Eller Derneği nezdinde Dernek Başkanı Enes BEKTAŞ'a, Düzce Üniversitesi Rektörü Sayın Nigar Demircan Çakar'a ve oy vererek desteklerini esirgemeyen tüm katılımcılarımıza teşekkürlerimizi sunarız...

Enerji Bakanlığı'nın 101 İlçeye Doğalgaz Dağıtım Töreni'ne Katıldık

21.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açılış konuşmasını yaptığı Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'ndeki Enerji Bakanlığı'nın 101 İlçeye Doğalgaz Dağıtım Töreni'ne katıldı.

DÜĞÜN SALONU İNŞAATIMIZ YÜKSELİYOR

20.3.2018

Şubat ayı içerisinde temel atma töreni yapılan Boğaziçi Düğün Salonu inşaatımız tüm hızıyla devam ederek gün yüzüne çıkmaya başladı.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN incelemelerde bulunmak üzere inşaat alanını gezdi.

18-24 MART YAŞLILAR HAFTASI KUTLU OLSUN

20.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, AK Parti Düzce il Başkanlığı Sosyal İşler Başkanı Abdülkadir Albayrakoğlu ve gönül Gökçe Yeşilyurt ile birlikte, 100 yaş üzeri olan kıymetlı yaşlılarımız Mehmet Uzun ve Hafize Esen'i ziyaret ettiler.

Milli kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan ve hayatımızın en kıymetli varlıkları olan yaşlılarımızın "Dünya Yaşlılar Haftası"nı kutlarız...

501'İNCİ SOKAKTA PARKE TAŞI ÇALIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR.

20.3.2018

7/24 Boğaziçi için çalışıyoruz...

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, 501.sokakta (soyer sokak) yapımı devam eden parke taşı döşeme işini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan ERCAN, çalışmaların program dahilinde devam edeceği bilgisini verdi.

Ömer SOYER'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.

16.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, İzmit Medikal Park Hastanesi'nde cerrahi operasyon geçiren Ömer SOYER'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Muhammet Umut'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.

16.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören, Sami SEZGİN ve Ali SAĞLAM 'ın torunu Muhammet Umut'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Yavrumuza acil şifalar dileriz...

İÇME SUYU HATLARIMIZDA BAKIM ÇALIŞMALARI

16.3.2018

Beldemizin içme suyu ihtiyacını karşılayan hatlarımızdan biri olan Karadere Mevkiindeki kaptajlarımızda ve içmesuyu depolarımızda bakım onarım ve temizlik çalışmaları yapılmıştır.

BAŞKAN ERCAN, BU AKŞAM CANLI YAYINDA...

16.3.2018

"Yerel Yönetimler Konuşuyor"

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, bu akşam saat 19.30'da Merkez TV'de yayınlanan "YEREL YÖNETİMLER KONUŞUYOR" Programının canlı yayın konuğu olacaktır.

Programı izleyebilmek için uydu cihazınızın ayarlarını Frekans: 12641, Polari.:H-Yatay, Sem.Or.:30000, FEC:2/3 olarak girmeniz gerekmektedir.

Tüm Halkımıza saygılarımızla duyururuz...

Şeyda ile Murat KARA'nın nişan merasimine katıldık.

16.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Şeyda ile Murat KARA'nın nişan merasimine katılmıştır.
Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.


9.3.2018

DERGAZ Bölge Müdürlüğüne atanan Ender ONUR'a ziyaretimiz

9.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, DERGAZ Bölge Müdürlüğüne atanan Ender ONUR'u makamında ziyaret etti.

Sayın ONUR'a yeni görevinde başarılar dileriz...

Düzce Belediye Başkanları aylık değerlendirme ve istişare toplantısına katıldık

9.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan'ın katıldığı Düzce Belediye Başkanları aylık değerlendirme ve istişare toplantısından.

Genç Eller Derneği Başkanı Enes BEKTAŞ'ın ziyareti

9.3.2018

Düzce Genç Eller Derneği Başkanı Enes BEKTAŞ ve Başkan Yardımcısı Oğuz ACAR, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

EN BEĞENİLEN BELEDİYE BAŞKANI

5.3.2018

Belediye Başkanları Birliğinin Düzenlemiş olduğu oylamada Karadeniz bölgesinin en beğenilen belde belediye başkanı seçilen Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim ERCAN, 03 Mart 2018 günü Ankara M.E.B. Şura salonunda düzenlenen törenle ödülünü aldı. Törene katılarak bizleri yalnız bırakmayan Düzce Milletvekilimiz Sayın Ayşe KEŞİR'e ve Duzceli hemşehrilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan'ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Hasta Ziyaretimiz

5.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , başarılı bir ameliyat geçiren İlyas Sağlam'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Hasta Ziyaretimiz

5.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, evinde tedavisi devam eden Süleyman BAM'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

DEĞERLENDIRME VE İSTİŞARE İÇİN TOPLANDIK

5.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Cami İmam Hatiplerimizle istişare ve değerlendirme toplantısı için bir araya geldi.

PAZARYERİ İNŞAATIMIZDA SONA GELİNDİ

5.3.2018

Kapalı Pazaryeri inşaatımız tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde inceleyerek çatı kapama işi hakkında bilgi aldı.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , ameliyat olan Eyüp ALEMDAR ve Havva teyzemize geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , ameliyat olan Hasan ÇAVUŞ'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Halk Ziyaretimizden

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Kutsal Topraklara giderek umre ibadetini yerine getirecek olan Hikmet Aman'ı uğurlamak üzere evinde ziyaret etti.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , ameliyat olan Muharrem DUMAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur.
Hastamıza acil şifalar dileriz...Taziye Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan'ın, Osman Soyer'e yapmış olduğu taziye ziyareti.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, evinde tedavisi devam eden Osman ATİK'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , hastanede tedavi olan Nurettin ERCAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Gümüşova Belediye Başkanı Sayın Ahmet AZAP'a çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Gümüşova Belediye Başkanı Sayın Ahmet AZAP, Belediye Meclis üyesi Zekeriya ÇAKIR ve İl genel meclis üyesi Ömer ĶEMBİL'e yapmış olduğu çalışma ziyareti...

KURBANTEPE AYDINLANIYOR

22.2.2018

Kurbantepe mezarlığında duvar inşaatının tamamlananmasini müteakip aydınlatma tesisatı da bitirilerek ışıklar yakıldı.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde inceledi.

Modern bir görünüme kavuşan Kurbantepe mezarlık mevkii böylelikle karanlıktan kurtulmuş oldu.

BOĞAZİÇİ'NDE DÜĞÜN SALONU TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

22.2.2018

Boğaziçi Beldesine yapılacak olan Düğün Salonu inşaatı için bugün Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Düzce AK Parti İl Bşk.Yrd. Özgür BERGUT, AK Parti İl Yön.Kur.Üyesi Abdullah ATABAŞ, KOÇ İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat KOÇ, Mithat KOÇ, Belediye Meclis üyelerimiz, Mahalle Muhtarlarımız ve kıymetli halkımızın katılımıyla temel atma töreni gerçekleştirilmiştir.
Tören esnasında konuşan Başkan ERCAN, sözleşmeye göre 240 günde tamamlanacak olan inşaatın 5 ay gibi kısa bir sürede bitirilmesi için Koç İnşaat yetkilisi Nihat KOÇ'tan söz alarak Düğün Salonumuzun Beldemize ve tüm yöreye hayırlı olmasını diledi ve yapılan duanın ardından butona basılarak ilk beton için start verildi.

Dokuzpınar Mahallesinde arazide keşif, inceleme ve istişare çalışmalarımız

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Beldemiz Dokuzpınar Mahallesinin sorunlarıyla ilgili olarak arazide keşif, inceleme ve istişare çalışmalarında bulunmuştur.

DERGAZ Bölge Müdürü Mustafa DOĞAN'ın veda ziyareti

22.2.2018

İstanbul'daki Dogalgaz Dağıtım Grup Genel Müdürlüğüne atanan Aksa DERGAZ Bölge Müdürü Mustafa DOĞAN, vedalaşmak için Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret etti.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunar, yeni görevlerinin hayırlı olmasını dileriz.

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Sayın Dr.Ersan ŞENTÜRK'e çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın, SEDAŞ Dağıtım Direktörü Sayın Dr.Ersan ŞENTÜRK'e yapmış olduğu çalışma ziyareti.

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz 'a hayırlı olsun ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Kaynaşlı Belediye Başkanı Sayın Erol Bayraktar ile birlikte Düzce Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına yeniden seçilen Sayın Yavuz Yılmaz 'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

BAŞKANLAR OYLAMA 2. TUR BAŞLADI

22.2.2018

En çok oy alan belediye başkanlarımız için 4 Şubat - 16 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılacak 2.tur oylama başlamıştır. DÜZCE'mizi temsil eden Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'a oy vererek destek olmak için; 

aşağıdaki linki tıklayınız.

http://baskanlarodul.com/…/article/2-icerik/99-beldebelediye

EKİBİMİZE BİR ARAÇ DAHA KATILDI

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan ın girisimleri sonucu Belediyemize çok amaçlı bir araç daha katıldı.

Kışın kar küreme ve tuzlama, yazın ise yol sulama yol süpürme aracı olarak hizmet verecek olan aracimizin yöremize hayırlı olmasını dileriz.

TÜRKİYE'NİN EN BEĞENİLEN BELEDİYE BAŞKANLARI OYLAMASI 1. TUR SONUÇLARI AÇIKLANDI

22.2.2018

Karadeniz'in En Beğenilen Belde Belediye Başkanı olarak Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan seçilmiştir.

Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürlerimizi sunarız...

4 Şubat - 16 Şubat 2018 tarihleri arasında en çok oy alan belediye başkanlarımız 2.tur oylamaya katılacaktır. 2.tur aşamada dereceye giren belediye başkanları 03 Mart 2018 tarihinde gerçekleşecek törende ödüllerini alacaktır.
Oylama sonuçlarını aşağıdaki likten görebilirsiniz.
http://baskanlarodul.com/index.php/makale/81-duzce

KOSGEB İl Müdürü Sayın Arif TOSUN'a çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın, Gümüşova Belediye Başkanı Sayın Ahmet AZAP ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Danışmanı Sayın Burçin SARICAN ile birlikte Düzce KOSGEB İl Müdürü Sayın Arif TOSUN'a yapmış oldukları çalışma ziyareti...

BOĞAZİÇİ'NDE BİR İLK DAHA GERÇEKLEŞİYOR

22.2.2018

Boğaziçi Beldesine ilkleri kazandıran Başkan ERCAN, Doğalgaz, TOKİ ve Kapalı Pazaryeri'nin ardından bir ilke daha imza atıyor. Beldemize yapılacak olan Düğün Salonu inşaatı için müteahhit firmaya yer teslimi yapılan alanda temel atma töreni hazırlıklarına başlanmıştır. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde inceleyerek, düğün salonu yapım işinin bu yıl içerisinde bitirileceği müjdesini verdi. Beldemize ve tüm yöreye hayırlı olmasını dileriz.

DERE ISLAHI İÇİN ÇALIŞMALARA START VERİLDİ

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri sonucu 2017 yılı içerisinde startı verilen, Beldemiz Yazlık ve Gülle Derelerinin ıslah çalışmaları kapsamında, Projenin hayata geçirilebilmesi için Başkan ERCAN, DSİ Bölge Müdürü Fatih FÜNLÜ, DSİ 55.Bölge Müdürü Deniz YILDIZ, DSİ 5. Bölge Şube Müdürü Seher VAROL,DSİ 55. Bölge Mühendisi Sebahattin MUTLU, DSİ 5. Bölge Mühendisi Latif TUNÇ ile SUPEK Proje Yetkilileri Barış AKSET ve Gonca GÜLCAN ile sahada inceleme ve fizibilite çalışmaları yapılmıştır.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , hastanede tedavi olan Cevdet CABOĞLU'na geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfi Müdür V. Sibel ŞAHIN'e çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın, Düzce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfi Müdür V. Sibel ŞAHIN'e yapmış olduğu çalışma ziyareti...

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, ameliyat olan hemşehrimiz İlyas DANIŞ'ı evinde ziyaret etmiştir. 

Hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, acil şifalar dileriz.

BOĞAZİÇİNDE BEKLENEN KAR YAĞIŞI BAŞLADI

22.2.2018

Düzce genelinde başlayan kar yağışı coğrafi konumu nedeniyle Beldemizde daha etkili olarak kendini gösteriyor.

Belediye ekiplerimiz ulaşımda aksamaların olmaması için gece saatlerinde başlamış oldukları kar küreme ve tuzlama çalışmalarına halen devam etmektedir. Yapılan çalışmalar neticesinde kapalı yolumuz bulunmamaktadır.

Taziye Ziyaretlerimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Duzce Milletvekilimiz Sayın Ayşe Keşir ve Düzce AK Parti kadın kolları İl Başkanımız ile birlikte vefat eden hemşehrimiz Hüseyin Ezan'ın Suncuk köyünde bulunan evine giderek taziye ziyaretinde bulundular...

Ardından, Ankara İl Müftümüz Sayın Mehmet Sönmezoğlu 'nun geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin Suncuk köyündeki evine ve kardeşine giderek taziye ziyaretinde bulundular.

Kederli ailelerimize sabır ve başsağlığı, rahmetlilerin mekanlarının cennet olmasını dileriz. Allah rahmet eylesin...

Beldemizde Lokanta açılışına katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , bayan girişimci Semra Sengül'ün Beldemize kazandırmış olduğu lokantanın açılışına katılmıştır. 

Lokantanın işyeri sahibine ve yöremize hayırlı olmasını dileriz.

DSİ 5.Bölge Müdürü Sayın Mahmut Dündar'a çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan ve Cumayeri Belediye Başkanı Sayın Recep Tuna'nın, DSİ 5.Bölge Müdürü Sayın Mahmut Dündar'a yapmış oldukları çalışma ziyareti...

ÇEVRE DÜZENLEME VE PEYZAJ ÇALIŞMALARINA START VERİYORUZ

22.2.2018

Beldemizde yapımına başlanılan Düğün Salonu, Futbol Sahası ve Spor Tesisleri, Çocuk Parkları ile Kurbantepe Mesire alanı çevresinde düzenleme ve peyzaj çalışmalarına yıl içerisinde başlanılabilmesi için düğmeye basıldı. Bu kapsamda, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Mimar eşliğinde söz konusu alanlarda fizibilite çalışmaları yapmak üzere incelemelerde bulunmuştur.

DSİ Bölge Müdür Yardımcısı Mahmut YÜZER'e çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan ın, DSİ Bölge Müdür Yardımcısı Mahmut YÜZER'e yapmış olduğu çalışma ziyareti...

DSİ Havza Yönetim İzleme ve Tahsisler Şube Müdürü Seher Varol'a çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan ın, DSİ Havza Yönetim İzleme ve Tahsisler Şube Müdürü Seher Varol'a yapmış olduğu çalışma ziyareti...

Karayolları 4.Bölge Müdürü Sayın Öner ÖZGÜR'e çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan'ın, Karayolları 4.Bölge Müdürü Sayın Öner ÖZGÜR'e yapmış olduğu çalışma ziyareti...

Mekansal Planlama Daire Başkanı Osman Nuri OSMANLI'ya çalışma ziyaretiMİZ

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan'ın, İLBANK Genel Müdürlüğü Mekansal Planlama Daire Başkanı Osman Nuri OSMANLI'ya yapmış olduğu çalışma ziyareti.

DÜZCE SEBZECİLER VE BALIKÇILAR ESNAF ODASI'NIN ZİYARETİ

22.2.2018

Düzce Sebzeciler ve Balıkçılar Esnaf Odası Başkanı Musa SARI ve oda üyeleri, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler.

Ardından Beldemize yapılmakta olan kapalı pazaryeri inşaatını gezen Başkan SARI ve heyeti, Belediye Başkanı ERCAN'ı, pazar esnafı adına tebrik ederek memnuniyetlerini ifade ettiler.

Bizlerde nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

22.2.2018

BÜYÜK PROJEMİZ YÜKSELMEYE BAŞLADI

22.2.2018

Boğaziçi’nde yapılmaya başlanan Kapalı Pazaryeri inşaatının temeli yaklaşık iki hafta önce atılmıştı. Kısa süre içinde yapımı tamamlanacak olan kapalı pazaryerimizin, Beldemize ve çevresindeki köylere hizmet etmesi planlanıyor.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan çalışmaları yerinde teftiş ederek incelemelerde bulunmuştur.

22.2.2018

Aydınlatma ve led bilgilendirme sistemlerine bakım, onarım ve yenileme çalışmaları yapıldı.

22.2.2018

Beldemizde bulunan üst geçitteki aydınlatma ve led bilgilendirme sistemlerine ekiplerimiz tarafindan bakım, onarım ve yenileme çalışmaları yapılarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.

KARLA MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR...

22.2.2018

Düzce'de kar yağışının en yoğun olduğu yerlerden biri olan Beldemizde teyakkuz halinde bulunan ekiplerimiz 7/24 saat esasına göre hizmet vererek, yol açma ve kar temizleme çalışmasını tamamlamasına müteakip, yaya yolu, otobüs durakları ve kaldırımlar üzerinde biriken karları kürüme işlemine devam etmektedir.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Sayın Erol Bayraktar'ın ziyareti

22.2.2018

Kaynaşlı Belediye Başkanı Sayın Erol Bayraktar ile Konuralp eski Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ercan, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan ı makamında ziyaret ettiler. 

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı

22.2.2018

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) ile Boğaziçi Belediyesi arasında Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim ERCAN ile Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Recayi KARSLI, belediye çalışanlarını ilgilendiren Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesine imza attılar.

İmza töreninde Bem-Bir-Sen Düzce Şube Başkanı Asiye DURNACI, Şube Başkan Yardımcıları Cavit TEPE ve Yusuf GÜMÜŞ'te hazır bulundu.

Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’nin imzalanmasının ardından Genel Başkan Yardımcısı Recayi KARSLI, Boğaziçi Belediyesi çalışanları adına Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim ERCAN’a teşekkür etti.

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim ERCAN ise imzalanan Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’nin tüm çalışanlara hayırlı olmasını temenni etti.

Rümeysa KURNAZ ile Tunahan GÜNEY'in düğün merasimine katıldık.

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Rümeysa KURNAZ ile Tunahan GÜNEY'in düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Özlem TOPUZ ile İlker YILDIZ'ın düğün merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Özlem TOPUZ ile İlker YILDIZ'ın düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

PAZARYERİ İNŞAATINDA TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

22.2.2018

Beldemize yapılacak olan Kapalı Pazaryeri inşaat alanında hafriyat, tesfiye, beton duvar, zeminde kodlama ve yol açma gibi ön hazırlık çalışmaları Belediyemiz tarafından tamamlanmıştır.

Bu kapsamda, 15 Aralık 2017 Cuma günü saat:14.00'da Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Yüklenici Firma Yetkilileri, meclis üyelerimiz, mahalle muhtarlarımız ve halkımızın katılımıyla dualar eşliğinde kurban kesilerek temel atma töreni yapılmıştır.

Halkımıza ve tüm vatandaşlarımıza saygılarımızla duyurulur.

BEM-BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası) Düzce Il Başkanının ziyareti

22.2.2018

BEM-BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası) Düzce Il Başkanı Sayın Asiye DURNACI ve Başkan yardımcıları Sayın Ümit BAYRAKTAR ile Sayın Cavit TEPE, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler.

Tuğba AYDIN ile Ismail ALTIN'ın düğün merasimine katıl

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Saadettin AYDIN'ın kızı Tuğba AYDIN ile Ziya ALTIN'ın oğlu Ismail ALTIN'ın düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, ameliyat olan Şaban ALTINIŞIK'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur.
Hastamıza acil şifalar dileriz...Cansu AKYOL ile Uğur ŞİMŞEK'in düğün merasimine katıldık.

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Sebahattin AKYOL'un kızı Cansu AKYOL ile Nusret ŞİMŞEK'in oğlu Uğur ŞİMŞEK'in düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, ameliyat olan Muharrem KARADUMAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

BOĞAZİÇİ’NDE FUTBOL SAHASI YAPIMI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

22.2.2018

İhalesi tamamlanarak yapımına başlanacak olan “Sentetik çim yüzeyli futbol sahası, soyunma odaları, 250 kişi kapasiteli tribün ve tel örgü sistemi yapım işi” için Belediyemiz fen işleri birimince yol iyileştirme çalışmaları yapılmıştır.

Hasta ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, hastanede tedavi olan Abdurrahman KANCA'ya geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

22.2.2018

CAMİLERİMİZİN ÇEVRESİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMALARIMIZ

22.2.2018

Doğalgaz alt yapı çalışmaları esnasında yapılan kazı nedeniyle yüzeye çıkan topraklar yağmur sonrası çamura dönüştüğünden camilerimizin önünde ve etrafındaki yollarımızda fen işleri ve temizlik hizmetleri birimimiz tarafından bakım onarım ve temizleme çalışmaları yapılmıştır.

Aynur ÇAVUŞ ile Ömer ÖZMEN'in nişan merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Boğaziçi Beldesinden Hasan ÇAVUŞ'un kızı, AK Parti Belde Kadın Kolları Başkanı Aynur ÇAVUŞ ile Ömer ÖZMEN'in nişan merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Samet ÇABUK ile Emel BEKTAŞ'ın düğün merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Boğaziçi Beldesinden Mehmet ÇABUK'un oglu Samet ÇABUK ile Emel BEKTAŞ'ın düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Sena ŞİŞMAN ile Fatih OCAK çiftinin nişan merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Boğaziçi Beldesinden olan kızımız Sena ŞİŞMAN ile Fatih OCAK çiftinin İstanbul/Maltepe'deki nişan merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

DEĞERLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTIMIZ

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın başkanlığında, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Muhtarlarımızın katılımıyla, hizmet binamızda değerlendirme ve istişare toplantısı yapıldı.

BAŞKAN ERCAN'DAN ANLAMLI ZİYARET

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN , 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Boğaziçi İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek Okul Müdürü Sayın Yüksel DANIŞ ve tüm öğretmenlerimizin gününü tebrik etti.

Çiğdem YEŞİLDAĞ ile Hasan YILDIZ çiftinin düğün merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Çiğdem YEŞİLDAĞ ile Hasan YILDIZ çiftinin düğün merasimine katılarak nikah akdini gerçekleştirmiştir.

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

MİLLİ EĞİTİM BAKANI'NA TALEPLERIMIZI İLETTİK

22.2.2018

Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ ve Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ bir dizi ziyarette bulunmak üzere Düzce'ye geldiler.

Ziyaret esnasında Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN Milli Eğitim Bakanımıza taleplerini ilettiler.

Yılmaz ÖZTÜRK ile Melek PARLAK çiftinin düğün merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Kurtsuyu Köyü muhtarı İsmail ÖZTÜRK'ün oglu Yılmaz ÖZTÜRK ile Melek PARLAK çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

PAZARYERİNDE YOL AÇMA VE SAHA DÜZENLEME ÇALIŞMASI YAPILIYOR

22.2.2018

Kapalı Pazaryeri inşaat alanında yapılan hafriyat, tesfiye ve beton duvar çalışmalarını müteakip zeminde kodlama ve yol açma çalışmalarımız başlamıştır.

BOĞAZİÇİ'NDE DOĞAL GAZ AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI.

22.2.2018

Beldemizde kısa süre önce yapımına başlanan doğal gaz çalışmaları büyük ölçüde tamamlanmış olup 13 Kasım 2017 Pazartesi günü itibariyle Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, DERGAZ Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN, Belediye Meclis Üyelerimiz, Mahalle Muhtarlarımız, değerli basın mensuplarımız ve halkımızın katılımıyla gaz arzı yapılmıştır.

Başkan ERCAN, yapmış olduğu konuşmasında "Doğal gaz Beldemizin rüyasıydı, bir rüyayı gerçekleştirdik. 18 Ekim 2016 tarihinde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ'nün başkanlığında Düzce Milletvekilimiz Fevai ARSLAN, Düzce Milletvekilimiz Ayşe KEŞİR, Düzce Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı (EPDK) Başkanımız Sayın Mustafa YILMAZ, AKSA Doğal gaz Yönetim Kurulu Üyeleri ile toplantı yaptık.Bu toplantı ile bölgeye doğal gaz verilmesi noktasında bir irade ortaya çıktı. Daha sonra on gün içerisinde lisans bölgesine alınma kararı çıktı. Bir sene sonra böyle bir noktada bu hizmetin gelmesi noktasında tabiki herkesin emeği var ama öncelikle işletmeci konumunda olan DERGAZ yetkililerine burada bulunan DERGAZ müdürü Mustafa DOĞAN'ın huzurunda çok teşekkürlerimi iletiyorum. Tabi biz inandık ama bu inancı bize veren vatandaşlarımızın Bölge insanımızın en iyi hizmeti almaya hakları vardı. Bu talepleri bizlere ilettiler, biz de taleplerimizi devletimizin üst noktasına, siyasi irademizin temsilcilerine ilettik. Onlarda taleplerimizi geri çevirmeyerek bu hizmeti bu noktaya getirdiler. Şu andaki duygularımı anlatmakta inanın ki zorlanıyorum. Çok mutluyum, kendi insanım, kendi bölgem ve Düzce'm için hayırlı olmasını temenni ediyor, “Doğal gaz’ın Beldemize kazandırılması noktasında emekleri geçen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Berat ALBAYRAK, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk ÖZLÜ, Düzce AK Parti İl Başkanı Sayın Hikmet KESKİN, Düzce Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı (EPDK) Başkanımız Sayın Mustafa YILMAZ, AKSA Doğal gaz Yönetim Kurulu Üyelerine ve bu süreç içerisinde desteklerini esirgemeyen DERGAZ Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN’a teşekkürlerimi borç bilerek saygılarımı sunuyorum." dedi.

Daha sonra söz alan DERGAZ Müdürü Mustafa DOĞAN yapmış olduğu konuşmasında; "2004 yılından bu yana Düzce'de doğal gaz faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 7'nci ayda lisansımıza dahil olan ama henüz lisansı şirketimize gelmeden gaz arzını veriyoruz. Burada öncelikle Sayın Bakanımıza, Belediyemize, İl Özel İdaremize ve özellikle Karayollarımıza zorlu bir güzergahı vardı çok teşekkürlerimizi iletiyoruz. Yarından itibaren ilk abonemiz olan Sayın Başkanımızın gazını açmak üzere tesisat dönüşümlerini yaptıran tüm abonelerimiz gaz arzlarını kullanabilirler. Sadece kuzeyde küçük bir bölgemiz kaldı. Orayı da ay sonuna kadar tamamlayacağız. Bugün itibariyle Boğaziçi Beldesinin gaz arzının %90'nını tamamlamış bulunuyoruz. Gaz arzını biraz sonra yapacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.Bu süreçte vatandaşlarımıza mağduriyet vermişizdir. Lütfen bu konuda bizleri bağışlayın. Çünkü bir altyapı çalışması yapıyorsunuz. Başkanımız hızlı bir şekilde toparlayacaktır. Hepinize saygılar sunuyorum." dedi.

Ardından yapılan duayı müteakip gaz arzı sağlanmıştır. Doğal gazın tüm beldemize hayırlı olmasını diliyoruz.

TOKİ İNŞAATINDA SON DURUM

22.2.2018

Beldemizde 23 Haziran 2017 tarihinde temel atma töreni ile TOKİ tarafından yapımına baslanan 102 adet konut ve 1 adet dükkanlı ticaret merkezinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, calısmaları yerinde inceleyerek hazırlanmış olan örnek daireyi gezdi.

Halkımıza ve TOKİ'den konut alan tüm vatandaşlarımıza saygılarımızla duyurulur.

Çağsu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Cavit DEMİR 'in ziyareti

22.2.2018

Çağsu ve Fatma Hatun Hastaneleri ile Merkez TV Yönetim Kurulu Başkanı Cavit DEMİR ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol TAYHAN, Belediye Başkanımız İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Karayolları 4.Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa BOZÖYÜK'ün ziyareti

22.2.2018

Karayolları 4.Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa BOZÖYÜK, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'a çalışma ziyaretinde bulunmuştur.


ÇEVRE VE SAĞLIK KONULARINDAKİ SEMİNERİMİZ

22.2.2018

Düzce Üniversitesi ve Düzce İl Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü koordinesinde Düzce Üniversitesi öğretim görevlilerince Belediye Hizmet Binamızda Belediye Başkanı Vek.Öner YILDIZ, mahalle muhtarlarımız ve halkımızın katılımıyla, bölgenin sürdürülebilir kalkınmasına yönelik misyon çerçevesinde "Çevre ve Sağlık" konularında bilgilendirme semineri düzenlenmiştir.

ELEKTRİK KABLOLARI YER ALTINA ALINIYOR

30.10.2017

Elektrik kablolarının oluşturduğu görüntü kirliliğini düzenlemek üzere Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri sonucu D-655 Karayoluna paralel eski Akçakoca yolunun bir kısmında elektrik kabloları yer altına alınmaya başlamıştır.

PAZARYERİNİN BETON DUVARI YAPILIYOR

30.10.2017

Kapalı Pazaryeri inşaat alanında yapılan hafriyat ve tesviye çalışmalarını müteakip başlattığımız perde beton duvar çalışmalarımız da tamamlanmak üzere olup, ardından inşaat yapım işine geçilecektir.

KANALİZASYON VE YAĞMUR SUYU PROJEMİZ HAZIRLANIYOR

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri sonucu Beldemizdeki kanalizasyon ve yağmursuyu isale hattının projelendirilerek tamamen yeniden yapılabilmesi için İLBANK Mühendisleri Yılmaz DÜZENLİ ve İskender ÖZGÜR ile Belediyemiz fen işleri birimi tarafından etüd çalışması yapılmıştır.

OTOBÜS DURAKLARIMIZI YENİLEMEYE DEVAM EDİYORUZ

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla geçtiğimiz aylarda yenilemeye başladığımız otobüs duraklarımızı kaldığımız yerden yenilenmeye devam ediyoruz. Program dahilinde bütün duraklarımız yenilenecektir.

ÖMER DÖNGELOĞLU'NA ZİYARETİMİZ

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Başaksehirde Ömer DÖNGELOĞLU hocamıza iade-i ziyarette bulunarak hasbihal ettiler .

Sayın Cüneyt YILMAZ'a çalışma ziyaretimiz

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Başakşehir Belediyesi Meclis Başkanı Sayın Cüneyt YILMAZ'a çalışma ziyaretinde bulunarak, Belediyemize vermiş olduğu desteklerinden ötürü teşekkürlerini sundu ve kendilerine anı tabağı armağan etti.

Ziyaret esnasında beraberimizde bulunan Cumayeri Belediye Başkanı Sayın Recep TUNA ve Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Aytunç ÖZDEMIR'e de teşekkürlerimizi sunarız.

BOĞAZİÇİ DOĞALGAZA KAVUŞUYOR

30.10.2017

Boğaziçi Belediyesi ile doğalgaz dağıtım firması DERGAZ arasında imzalanan protokol ile belde gelecek ayın sonundan itibaren doğalgaza kavuşacak. Boğaziçi Belediyesi’nde düzenlenen basın toplantısına Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ile DERGAZ Müdürü Mustafa Doğan, Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Başkan ERCAN, yapmış olduğu açıklamada “Doğal gaz’ın Beldemize kazandırılması noktasında emekleri geçen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Berat ALBAYRAK, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk ÖZLÜ, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı (EPDK) Başkanımız Sayın Mustafa YILMAZ, AKSA Doğal gaz Yönetim Kurulu Üyelerine ve bu süreç içerisinde desteklerini esirgemeyen DERGAZ Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN’a teşekkür etti.

Geçmişte yol ve suyun medeniyet olduğunu ifade eden Ercan, doğalgazın da değişim ve dönüşümle birlikte medeniyet çarkına dahil olduğuna inandıkları için yatırımı beldeye kazandırmak için çalıştıklarını söyledi. Geçen yıl yapılan toplantıda lisans bölgesine alındığını anımsatan Ercan, “DERGAZ şuanda iç hatları yaptı. Hanelere kutularını bırakıyor. Toplantıyla beraber abone başvurusunu DERGAZ şirketi yetkilileri alacak. Bunun da müjdesini yöremize beldemize vatandaşlarımıza vermenin zevkini yaşıyorum.” dedi.

DERGAZ Müdürü Doğan ise Boğaziçi beldesinin doğalgaza kavuşması için karayollarıyla ilgili sorunun aşılmasının ardından beldenin 7 Temmuz’da lisansa dahil olduğunu ifade etti. ‘400-450 adet servis kutusu koyacağız’ Gelecek ayın sonuna kadar beldeye doğalgaz vermeyi planladıklarını kaydeden Doğan, beldede doğalgaz alt yapısına yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Doğan, “Boğaziçi Beldesinde toplamda 30 kilometreye yakın imalat yapıldı. Sadece beldenin Kuzey cephesinde bir bölümümüz kaldı. Orayı da inşallah önümüzdeki yıla yetiştireceğiz. Servis hattı çalışmalarımız devam ediyor. 162’nin üzerinde binanın kutusu tamamlandı. Toplamda da 400-450 adet servis kutusu koyacağız.” diye konuştu. Abonelikler bugün başladı Abonelikleri bugün itibariyle başlattıklarını dile getiren Doğan, “Vatandaşlarımız sadece kimlik fotokopisi ile gelerek binasını tanımladığında, abonelik bağlantı bedelini yatırdığında, Kasım ayından itibaren gazı kullanacak. Herkese hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

İlk abone Başkan Ercan oldu Konuşmaların ardından taraflar protokolü imzaladı. DERGAZ’ın Boğaziçi Beldesi’ndeki ilk abonesi Belediye Başkanı İbrahim Ercan oldu.

Yapılan basın toplantısını müteakip Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Muhtarlarımız; yapmış oldukları çalışmalar nedeniyle DERGAZ Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN’a Belde Halkımız adına anı tabağı hediye ettiler.

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

30.10.2017

Belediye işçilerimizin üye oldukları Hizmet-İş sendikası ile yapılan sendika oturumlarında zam artış oranında uzlaşı sağlanarak Toplu İş Sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşmenin her iki taraf için hayırlı olmasını dileriz.

ÇOCUK PARKIMIZA OYUN GRUBU MONTE EDİLDİ

30.10.2017

Beldemiz Şekerpınar Mahallesinde yapımı devam eden çocuk parkının kauçuk zemin döşemesini müteakip çocuk oyun grubu montaj çalışması da tamamlanmıştır. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN Parkımıza giderek çalışmaları yerinde incelemiştir.

YAĞMURSUYU TAHLİYE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

30.10.2017

Beldemiz Yazlık Mahallesi 108'inci sokakta, yağmursuyu tahliyesi için beton büz döşeme çalışması yapılmıştır.


HASTA ZİYARETİMİZ

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, ameliyat olan Hikmet AMAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...

YAĞMURSUYU TAHLİYE ÇALIŞMAMIZ

30.10.2017

Beldemiz Kurbantepe Mevkiinde bulunan şifalı-su (abone suyu olarak bilinen) yolunda, yağmursuyu tahliyesi için koruge boru döşeme çalışması yapılmıştır.

30.10.2017

MUHARREM AŞURE AYINIZ MÜBAREK OLSUN

30.10.2017

Cuma namazı sonrasında; Şehit Yzb.Beşir Bayraktar, Yazlık, Yeşilköy, Kurbantepe, Ballar, Çayırtarla camilerimiz ile Kabalak, Suncuk, Düzköy ve Osmanca Köylerinde vatandaşlarımıza aşure dağıtımı yaparak halkımızın ve komşu köylerimizin muharrem aşure ayını kutladık.

DOĞALGAZ İÇ ŞEBEKE YAPIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI.

30.10.2017

Geçtiğimiz aylarda yapımına başlanan dağalgaz alt yapı çalışmaları bir yandan tamamlanırken diğer yandan da DERGAZ'a ait ekipler tarafından iç hat şebekesi döşenerek hane bazında kutular monte edilmeye başlanmıştır.


İÇME SUYU HATLARIMIZDA BAKIM ONARIM VE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI

30.10.2017

Beldemizin içme suyu ihtiyacını karşılayan hatlarımızdan biri olan Karadere Mevkiindeki kaptajlarımızda ve içmesuyu depolarımızda bakım onarım ve temizlik çalışmaları yapılmıştır.

SU BASKINLARIYLA MÜCADELE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

30.10.2017

Beldemizde heyelan ve su baskınlarına karşı yürüttüğümüz çalışmalarımız tüm hızıyla sürerken, inşaatı devam emekte olan Kapalı Pazaryerinin yakınından geçen ve taşkınlara sebebiyet veren su yatağında 80'lik beton büz döşeme çalışması yapılmıştır.

MEZARLIKLARIMIZDA PERDE BETON DUVAR ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

26.9.2017

Beldemiz Kurbantepe mezarlığında perde beton duvar çalışmalarımız başlamıştır.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde teftiş ederek incelemelerde bulunmuştur.


BİR MAHALLEMIZE DAHA ÇOCUK PARKI

26.9.2017

Yeşilköy mahallemizde çocuk oyun grubu ve jimnastik aletleri ile oluşturulacak park için perde beton duvar çalışmalarımız başlamıştır.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde teftiş ederek incelemelerde bulunmuştur.

BAŞKAN ERCAN'DAN BİR MÜJDE DAHA

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri sonucu proje hazırlıkları tamamlanan "KAPALI PAZARYERİ" inşaatımızın hafriyat çalışmaları başlamıştır.

Projemizin kısa süre ıçerisinde hayata geçirilerek saygıdeğer halkımızın hizmetine sunulacağı bilgisini veren Başkan ERCAN, çalısmalarımızın hizmet odaklı olarak aralıksız devam edeceğini söyledi.

Mustafa Emre'nin sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Düzce Üniversitesi işletme Fakültesi bölüm başkanı Mehmet Akif ÖNCÜ'nün oğlu, Mustafa Emre'nin sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz..

BAŞKAN ERCAN, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, birimlerimiz tarafından aynı anda yürütülmekte olan imar yolu açma, taş duvar örme, mezarlık düzenleme ve perde beton duvar ile doğalgaz altyapı çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

HACI ZİYARETİMİZ

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren Tenzile DAĞDELEN'i evinde ziyaret edip, bu kutsal görevi yerine getirdikleri için kendilerini kutlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

HACI ZİYARETİMİZ

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren Orhan KURT'u evinde ziyaret edip, bu kutsal görevi yerine getirdikleri için kendilerini kutlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Fatma BATIR ile Aydın ALTIN çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Fatma BATIR ile Aydın ALTIN çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Eymen Efe'nin sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , İmran ve Murat Mürsel SEZGİN'nin oğlu, Eymen Efe'nin sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Miraç ve Talha'nın sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Turan ALTINIŞIK'ın torunu, Eda ve Nurettin ALTINIŞIK'nun oğulları, Miraç ve Talha'nın sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Dilek DOĞAN ile Umut BASKAN çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Dilek DOĞAN ile Umut BASKAN çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

TAZİYE ZİYARETİMİZ

26.9.2017

Altınova'da ikamet eden Beldemiz sakinlerinden Fatma TEKE'nin vefatı nedeniyle Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Yalova Altınova Belediye Başkanı Sayın Metin ORAL ile birlikte taziye evine giderek ziyarette bulundular.


İMAR YOLU AÇMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

26.9.2017

Beldemiz Yazlık Deresine paralel imar yolu açma çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.


DRENAJ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

26.9.2017

Yazlık mahallesi 112.sokak Çakır Deresi mevkiinde, heyelanla mücadele kapsamında yağmur suyu drenajı için kanal açma çalışması yapılmış olup, açılan kanallara çelik boru döşenerek yağmur suyunun kontrol alınması sağlanmıştır.

DERGAZ MÜDÜRÜNE ZİYARET

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN ve Çilimli Belediye Başkanı Sayın Muhsin YAVUZ, yeni binasında hizmet vermeye başlayan DERGAZ'a giderek Bölge Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN' a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Sınırlarını genişleterek hizmet ağını artıran Düzce DERGAZ müdürümüze ve personeline çalışmalarında başarılar dileriz.

Merve CAP ile Salih DİNLER çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Merve CAP ile Salih DİNLER çiftinin düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Ömer'in sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Ayşegül ve Nurettin GÜNOĞLU'nun oğlu, Ömer'in sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Düzce Türk Telekom İl Müdürü Sayın Muzaffer OKTAY'ın ziyaretleri

26.9.2017

Düzce Türk Telekom İl Müdürü Sayın Muzaffer OKTAY, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Yığılca BelediyeBaşkanı Sayın Muzaffer YİĞİT'e ziyaretimiz

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın,Yığılca BelediyeBaşkanı Sayın Muzaffer YİĞİT'e yapmış olduğu çalışma ziyareti...

Yığılca Kaymakamı Sayın M.Furkan SANCAKTUTAR'a yeni görev yerinde başarılar

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Artvin Ardanuç Kaymakamlığına atanan Yığılca Kaymakamı Sayın M.Furkan SANCAKTUTAR'a yapmış olduğu veda ziyareti...

Kaymakamımıza yeni görev yerinde başarılarının devamını dileriz.

Muhammed Ali'nin sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Belediye Meclis Üyemiz Harun ESEN'in yeğeni, Havva ve Fatih ESEN'in oğlu Muhammed Ali'nin sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Canip ile Sıraç'ın sünnet merasimine katıldık.

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Mürvet ve Cavit YEŞİLDAĞ'ın oğulları, Canip ile Sıraç'ın sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

BAKAN ÖZLÜ BOĞAZİÇİ'NDE HALKIMIZLA BAYRAMLAŞTI

26.9.2017

Kurban Bayramının 3.Günü Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ Belediyemize teşrif ederek burada Halkımızla bir araya geldi.

Bakan ÖZLÜ ve Belediye Başkanı ERCAN ayrı ayrı söz alarak halkımızın mübarek kurban bayramını tebrik ettiler.

Birlik ve beraberlik mesajları verilen programımız dualar yapılarak son buldu. Sayın Bakanımıza bu nazik ziyaretinden ötürü tüm halkımız adına şükranlarımızı sunarız.

Ebubekir ile Ömerfaruk'un sünnet merasimine katıldık.

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Semra ve Orhan Nursel'in oğulları, Ebubekir ile Ömerfaruk'un sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Seher ALEMDAR ile Rıdvan ŞENGÜLOĞLU çiftinin düğün merasimine katıldık.

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Seher ALEMDAR ile Rıdvan ŞENGÜLOĞLU çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Berna TOKKAL ile Özgür ÇABUKOĞLU çiftinin nikah akdini gerçekleştirdik.

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Berna TOKKAL ile Özgür ÇABUKOĞLU çiftinin düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BELEDİYEMİZDE BAYRAMLAŞMA

26.9.2017

Kurban Bayramının 2.Günü Milletvekilimiz Sayın Fevai ARSLAN'ın iştirakiyle Halkımızın bayramını kutladık.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN ve Milletvekilimiz Sayın Fevai ARSLAN ayrı ayrı söz alarak halkımız mübarek kurban bayramını tebrik ettiler.