Haberler

MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

13.4.2018

Bu mübarek gecenin ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden dilerim.

YEŞİLKÖY MAHALLESİ 305.SOKAĞIMIZ DA PARKE TAŞINA KAVUŞUYOR

13.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Yeşilköy Mahallesi 305.sokakta yapımı devam eden parke taşı döşeme işini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

BOĞAZİÇİ TOKİ SÖZLEŞMELERİ BAŞLIYOR!

11.4.2018

Hak Sahiplerinin Dikkatine!

Düzce Boğaziçi 102 Konut Projesi (76 konut) 2+1 tipi Asil Konut Alıcıları Sözleşme Programı 16 Nisan 2018 – 20 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup; asil hak sahipleri kendilerine belirtilen gün ve saatte bankada hazır bulunacaklardır. https://www.toki.gov.tr/satis/115 linkini tıklayarak Ek’te yer alan program çerçevesinde sözleşme imzalama işlemleri saat 09:00’da başlayacak olup; kişiler kendi imkanları ile T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Düzce/Nusrettin Mahallesi Şubesine ulaşım sağlayacaklardır.

Banka’ya giderken;
1. T.C. Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ve bu belgenin bir adet fotokopisi ve T.C. Kimlik numarası (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacak).
2. Sözleşmenin vekâleten yapılması durumunda, adına sözleşme imzalayacak kişi için düzenlenmiş, “Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir.” veya “Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir.” ifadesini içeren noter tasdikli Vekâletname ve vekil olan kişinin Nüfus Cüzdanı veya yerine geçen belge.
3. B1 tipi konut alıcıları, Boğaziçi Belediye Başkanlığı tarafından imzalatılan Başvuru Formunun fotokopisini ibraz ederek sözleşme imzalayacaklardır. (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacaktır.)

DERGAZ Bölge Müdürü Ender ONUR'a çalışma ziyaretimiz

11.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın DERGAZ Bölge Müdürü Ender ONUR'a yapmış olduğu çalışma ziyareti.

Murat ÖZCAN'ın Konuralp'teki isyerinin açılışına katıldık

9.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Yaka Köyü Muhtarı Metin ÖZCAN'ın oğlu Murat ÖZCAN'ın Konuralp'teki isyerinin açılışına katıldı.

İşyerinin Konuralp'e ve tüm yöreye hayırlı olmasını dileriz.

LED AYDINLATMA ÇALIŞMAMIZ HAYIRLI OLSUN

9.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın talimatıyla yapımına başlanan Beldemiz Belediye Kavşağı, D-655 Karayoluna paralel yan yol ve Belediye Hizmet Binamızdaki LED aydınlatma çalışması tamamlanmıştır.

Beldemizi hafızalarda kalır hale getirecek çalışmalarımız program dahilinde devam etmektedir.

Çalışmalarımızın tüm Beldemize hayırlı olmasını dileriz.

PAZARYERİ İNŞAATIMIZDA SONA GELİNDİ

5.4.2018

Beldemize kazandırılan ve tüm hızıyla yapımı devam eden kapalı pazaryeri inşaatımızda zemin betonlama işine geçilmiştir. 

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, yerinde inceleme yaparak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sezai KUL'a geçmiş olsun ziyaretimiz

5.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, trafik kazası sonucu yaralanan Sezai KUL'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Sezai KUL'a acil şifalar dileriz...

BOĞAZİÇİ TOKİ VAZİYET PLANI

5.4.2018

Boğaziçi Beldesinde TOKİ tarafından yapımına başlanan 102 adet konut ve 1 adet dükkânlı ticaret merkezinin hak sahiplerinin belirlenmesi amacıyla Geçtiğimiz hafta Belediye Hizmet Binamızdaki Konferans salonunda; Belediye Başkanımız İbrahim Ercan, TOKİ yetkilileri, hak sahipleri ve misafirlerin katılımıyla Düzce 5. Noteri huzurunda kura çekilişi yapılarak hak sahipleri ve daireleri belirlendi.

Noter huzurunda hak sahipleri belirlenen dairelere ait vaziyet planı ve fiyat listeleri aşağıya çıkarılmıştır.

Merve ARSLAN ile Feyyaz İZMİRLİ'nin düğün merasimine katıldık

5.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Merve ARSLAN ile Feyyaz İZMİRLİ'nin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Gülcan ÇELİK ile Serkan ÇETİN'in düğün merasimine katıldık

5.4.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Gülcan ÇELİK ile Serkan ÇETİN'in düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Düzce AK Parti Merkez İlçe Yönetiminden Sayın İmran ÖZ ve İl Yönetiminden Sayın Necla ERDOĞAN'ın ziyareti

5.4.2018

Düzce AK Parti Merkez İlçe Yönetiminden Sayın İmran ÖZ ve İl Yönetiminden Sayın Necla ERDOĞAN, Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Düzce Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Sayın Tahir GÜNEY'in ziyareti

5.4.2018

Düzce Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Sayın Tahir GÜNEY ve Kültür Hizmetleri Şube Müdürü Sayın Hasan MUTLU, Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

TOKİ’DE KURA ÇEKİLİŞİ YAPILDI

5.4.2018

Beldemizde 23 Haziran 2017 tarihinde temel atma töreni ile TOKİ tarafından yapımına başlanan 102 adet konut ve 1 adet dükkânlı ticaret merkezinin hak sahiplerinin belirlenmesi amacıyla Belediye Hizmet Binamızdaki Konferans salonunda; Belediye Başkanımız İbrahim ERCAN, TOKİ yetkilileri, Düzce 5. Noteri, hak sahipleri ve misafirlerin katılımıyla saygı duruşu ve ardından istiklal marşının okunmasıyla kura çekilişi programına geçildi.

Programda konuşan Başkan ERCAN, “Uzaklardan gelen TOKİ Yetkilileri, Sayın Noterimiz ve misafirlerimiz hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Tabi ki yerleşkemiz yeni, bu noktada toplu konut yapımı için başvurularımızı yaparken ben seçim sürecinde zor olduğunu gördüğüm için böyle bir taahhütte bulunamadım. Tabi ki üst noktadaki siyasilerimiz ufak bir yerleşke olduğu için toplu konut yapılamayacağı yönünde telkinleri olmuştu. Bizim taahhütlerimiz noktasında böyle bir taahhütümüz yoktu ama sizlerin huzurunda TOKİ Başkanımız Sayın Ergün TURAN beye teşekkür ediyorum. Tabi ki resmi bir kurum gibi ama özel sektörün hız ve dinamiğini hissederek böyle bir yatırımın yapılabileceğine inandık, gördük ve sizlerin desteği, duasıyla da böyle bir yatırımı bölgemize, Düzce’mize kazandırdığımız için müteşekkirim, çok mutluyum. Bu konutlarımızın tüm hemşehrilerimize, çocuklarımıza, gençlerimize hayırlı olması temennisiyle hepinize saygılar sunuyorum. Sağ olun var olun.” dedi.

Ardından Düzce 5. Noteri huzurunda kura çekilişi yapılarak hak sahipleri ve daireleri belirlendi.

Noter huzurunda belirlenen hak sahipleri ve daireleri ile dairelere ait vaziyet planı ve fiyat listeleri Belediyemiz ilan panosuna asılmıştır.

İŞKUR İl Müdürü Ferat ACAR ve SGK İl Müdürü Necmi KÖROĞLU'nun ziyareti

5.4.2018

İŞKUR İl Müdürü Ferat ACAR ve SGK İl Müdürü Necmi KÖROĞLU, Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

İHA Düzce Muhabiri Ali YILDIZ ve DHA Düzce Muhabiri Tezcan SOLMAZ'ın ziyareti

5.4.2018

İHA Düzce Muhabiri Ali YILDIZ ve DHA Düzce Muhabiri Tezcan SOLMAZ, Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan'ı makamında ziyaret ettiler.

YEŞİLKÖY MAHALLESİ 306.SOKAĞIMIZ DA PARKE TAŞINA KAVUŞTU

22.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Yeşilköy Mahallesi 306.sokakta (Yeşildağ sokak) yapımı devam eden parke taşı döşeme işini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

REGAİP KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

22.3.2018

REGAİP KANDİLİNİZİ TEBRİK EDER, ÜÇ AYLARIN BAŞLANGICI OLAN BU MÜBAREK GÜNDE YAPACAĞINIZ DUALARIN KABUL OLMASINI VE BU GECENİN BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE, İNSANLIĞIN HİDAYETİNE, BARIŞ VE HUZURUNA VESİLE OLMASINI YÜCE ALLAH'TAN NİYAZ EDERİM.

BAŞKAN ERCAN İKİNCİ KEZ ÖDÜLÜNÜ ALDI...

21.3.2018

Genç Eller Derneği'nin düzenlediği "DÜMERANG YILIN EN'LERİ" oylaması Belediye Başkanları kategorisinde birinci seçilen Boğaziçi Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan 'a Düzce Üniversitesi Rektörü Sayın Nigar Demircan Çakar ödülünü verdi.

Ardından kısa bir teşekkür konuşması yapan Belediye Başkanı İbrahim ErcanÖNEMLİ BİR VURGUYA DEĞİNEREK, "Çok değerli konuklar, çok değerli öğrenci kardeşlerim! Tabiki başarı göreceli bir kavram ama Belediye Başkanlığı makamı öyle görsel şeyleri arz etmiyor. Onun için gönül dünyasına hitap etmek gerekiyor. Bu ödülleri 10 tane Belediye Başkanımız adına aldığımızı özellikle vurgulamak istiyorum" dedi.

Programda, üniversitede en iyi bölüm ve Duzce'de en iyi girişimcilik kategorisinde dereceye girenlere ödüllerini Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan vermiştir.

Programı düzenleyerek Düzceli hemşehrilerimizin kaynaşmasına vesile olan başta Genç Eller Derneği nezdinde Dernek Başkanı Enes BEKTAŞ'a, Düzce Üniversitesi Rektörü Sayın Nigar Demircan Çakar'a ve oy vererek desteklerini esirgemeyen tüm katılımcılarımıza teşekkürlerimizi sunarız...

Enerji Bakanlığı'nın 101 İlçeye Doğalgaz Dağıtım Töreni'ne Katıldık

21.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açılış konuşmasını yaptığı Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'ndeki Enerji Bakanlığı'nın 101 İlçeye Doğalgaz Dağıtım Töreni'ne katıldı.

DÜĞÜN SALONU İNŞAATIMIZ YÜKSELİYOR

20.3.2018

Şubat ayı içerisinde temel atma töreni yapılan Boğaziçi Düğün Salonu inşaatımız tüm hızıyla devam ederek gün yüzüne çıkmaya başladı.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN incelemelerde bulunmak üzere inşaat alanını gezdi.

18-24 MART YAŞLILAR HAFTASI KUTLU OLSUN

20.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, AK Parti Düzce il Başkanlığı Sosyal İşler Başkanı Abdülkadir Albayrakoğlu ve gönül Gökçe Yeşilyurt ile birlikte, 100 yaş üzeri olan kıymetlı yaşlılarımız Mehmet Uzun ve Hafize Esen'i ziyaret ettiler.

Milli kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan ve hayatımızın en kıymetli varlıkları olan yaşlılarımızın "Dünya Yaşlılar Haftası"nı kutlarız...

501'İNCİ SOKAKTA PARKE TAŞI ÇALIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR.

20.3.2018

7/24 Boğaziçi için çalışıyoruz...

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, 501.sokakta (soyer sokak) yapımı devam eden parke taşı döşeme işini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan ERCAN, çalışmaların program dahilinde devam edeceği bilgisini verdi.

Ömer SOYER'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.

16.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, İzmit Medikal Park Hastanesi'nde cerrahi operasyon geçiren Ömer SOYER'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Muhammet Umut'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.

16.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören, Sami SEZGİN ve Ali SAĞLAM 'ın torunu Muhammet Umut'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Yavrumuza acil şifalar dileriz...

İÇME SUYU HATLARIMIZDA BAKIM ÇALIŞMALARI

16.3.2018

Beldemizin içme suyu ihtiyacını karşılayan hatlarımızdan biri olan Karadere Mevkiindeki kaptajlarımızda ve içmesuyu depolarımızda bakım onarım ve temizlik çalışmaları yapılmıştır.

BAŞKAN ERCAN, BU AKŞAM CANLI YAYINDA...

16.3.2018

"Yerel Yönetimler Konuşuyor"

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, bu akşam saat 19.30'da Merkez TV'de yayınlanan "YEREL YÖNETİMLER KONUŞUYOR" Programının canlı yayın konuğu olacaktır.

Programı izleyebilmek için uydu cihazınızın ayarlarını Frekans: 12641, Polari.:H-Yatay, Sem.Or.:30000, FEC:2/3 olarak girmeniz gerekmektedir.

Tüm Halkımıza saygılarımızla duyururuz...

Şeyda ile Murat KARA'nın nişan merasimine katıldık.

16.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Şeyda ile Murat KARA'nın nişan merasimine katılmıştır.
Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.


9.3.2018

DERGAZ Bölge Müdürlüğüne atanan Ender ONUR'a ziyaretimiz

9.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, DERGAZ Bölge Müdürlüğüne atanan Ender ONUR'u makamında ziyaret etti.

Sayın ONUR'a yeni görevinde başarılar dileriz...

Düzce Belediye Başkanları aylık değerlendirme ve istişare toplantısına katıldık

9.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan'ın katıldığı Düzce Belediye Başkanları aylık değerlendirme ve istişare toplantısından.

Genç Eller Derneği Başkanı Enes BEKTAŞ'ın ziyareti

9.3.2018

Düzce Genç Eller Derneği Başkanı Enes BEKTAŞ ve Başkan Yardımcısı Oğuz ACAR, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

EN BEĞENİLEN BELEDİYE BAŞKANI

5.3.2018

Belediye Başkanları Birliğinin Düzenlemiş olduğu oylamada Karadeniz bölgesinin en beğenilen belde belediye başkanı seçilen Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim ERCAN, 03 Mart 2018 günü Ankara M.E.B. Şura salonunda düzenlenen törenle ödülünü aldı. Törene katılarak bizleri yalnız bırakmayan Düzce Milletvekilimiz Sayın Ayşe KEŞİR'e ve Duzceli hemşehrilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan'ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Hasta Ziyaretimiz

5.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , başarılı bir ameliyat geçiren İlyas Sağlam'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Hasta Ziyaretimiz

5.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, evinde tedavisi devam eden Süleyman BAM'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

DEĞERLENDIRME VE İSTİŞARE İÇİN TOPLANDIK

5.3.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Cami İmam Hatiplerimizle istişare ve değerlendirme toplantısı için bir araya geldi.

PAZARYERİ İNŞAATIMIZDA SONA GELİNDİ

5.3.2018

Kapalı Pazaryeri inşaatımız tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde inceleyerek çatı kapama işi hakkında bilgi aldı.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , ameliyat olan Eyüp ALEMDAR ve Havva teyzemize geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , ameliyat olan Hasan ÇAVUŞ'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Halk Ziyaretimizden

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Kutsal Topraklara giderek umre ibadetini yerine getirecek olan Hikmet Aman'ı uğurlamak üzere evinde ziyaret etti.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , ameliyat olan Muharrem DUMAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur.
Hastamıza acil şifalar dileriz...Taziye Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan'ın, Osman Soyer'e yapmış olduğu taziye ziyareti.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, evinde tedavisi devam eden Osman ATİK'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , hastanede tedavi olan Nurettin ERCAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Gümüşova Belediye Başkanı Sayın Ahmet AZAP'a çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Gümüşova Belediye Başkanı Sayın Ahmet AZAP, Belediye Meclis üyesi Zekeriya ÇAKIR ve İl genel meclis üyesi Ömer ĶEMBİL'e yapmış olduğu çalışma ziyareti...

KURBANTEPE AYDINLANIYOR

22.2.2018

Kurbantepe mezarlığında duvar inşaatının tamamlananmasini müteakip aydınlatma tesisatı da bitirilerek ışıklar yakıldı.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde inceledi.

Modern bir görünüme kavuşan Kurbantepe mezarlık mevkii böylelikle karanlıktan kurtulmuş oldu.

BOĞAZİÇİ'NDE DÜĞÜN SALONU TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

22.2.2018

Boğaziçi Beldesine yapılacak olan Düğün Salonu inşaatı için bugün Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Düzce AK Parti İl Bşk.Yrd. Özgür BERGUT, AK Parti İl Yön.Kur.Üyesi Abdullah ATABAŞ, KOÇ İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat KOÇ, Mithat KOÇ, Belediye Meclis üyelerimiz, Mahalle Muhtarlarımız ve kıymetli halkımızın katılımıyla temel atma töreni gerçekleştirilmiştir.
Tören esnasında konuşan Başkan ERCAN, sözleşmeye göre 240 günde tamamlanacak olan inşaatın 5 ay gibi kısa bir sürede bitirilmesi için Koç İnşaat yetkilisi Nihat KOÇ'tan söz alarak Düğün Salonumuzun Beldemize ve tüm yöreye hayırlı olmasını diledi ve yapılan duanın ardından butona basılarak ilk beton için start verildi.

Dokuzpınar Mahallesinde arazide keşif, inceleme ve istişare çalışmalarımız

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Beldemiz Dokuzpınar Mahallesinin sorunlarıyla ilgili olarak arazide keşif, inceleme ve istişare çalışmalarında bulunmuştur.

DERGAZ Bölge Müdürü Mustafa DOĞAN'ın veda ziyareti

22.2.2018

İstanbul'daki Dogalgaz Dağıtım Grup Genel Müdürlüğüne atanan Aksa DERGAZ Bölge Müdürü Mustafa DOĞAN, vedalaşmak için Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ı makamında ziyaret etti.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunar, yeni görevlerinin hayırlı olmasını dileriz.

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Sayın Dr.Ersan ŞENTÜRK'e çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın, SEDAŞ Dağıtım Direktörü Sayın Dr.Ersan ŞENTÜRK'e yapmış olduğu çalışma ziyareti.

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz 'a hayırlı olsun ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Kaynaşlı Belediye Başkanı Sayın Erol Bayraktar ile birlikte Düzce Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığına yeniden seçilen Sayın Yavuz Yılmaz 'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

BAŞKANLAR OYLAMA 2. TUR BAŞLADI

22.2.2018

En çok oy alan belediye başkanlarımız için 4 Şubat - 16 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılacak 2.tur oylama başlamıştır. DÜZCE'mizi temsil eden Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'a oy vererek destek olmak için; 

aşağıdaki linki tıklayınız.

http://baskanlarodul.com/…/article/2-icerik/99-beldebelediye

EKİBİMİZE BİR ARAÇ DAHA KATILDI

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan ın girisimleri sonucu Belediyemize çok amaçlı bir araç daha katıldı.

Kışın kar küreme ve tuzlama, yazın ise yol sulama yol süpürme aracı olarak hizmet verecek olan aracimizin yöremize hayırlı olmasını dileriz.

TÜRKİYE'NİN EN BEĞENİLEN BELEDİYE BAŞKANLARI OYLAMASI 1. TUR SONUÇLARI AÇIKLANDI

22.2.2018

Karadeniz'in En Beğenilen Belde Belediye Başkanı olarak Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan seçilmiştir.

Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkürlerimizi sunarız...

4 Şubat - 16 Şubat 2018 tarihleri arasında en çok oy alan belediye başkanlarımız 2.tur oylamaya katılacaktır. 2.tur aşamada dereceye giren belediye başkanları 03 Mart 2018 tarihinde gerçekleşecek törende ödüllerini alacaktır.
Oylama sonuçlarını aşağıdaki likten görebilirsiniz.
http://baskanlarodul.com/index.php/makale/81-duzce

KOSGEB İl Müdürü Sayın Arif TOSUN'a çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın, Gümüşova Belediye Başkanı Sayın Ahmet AZAP ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Danışmanı Sayın Burçin SARICAN ile birlikte Düzce KOSGEB İl Müdürü Sayın Arif TOSUN'a yapmış oldukları çalışma ziyareti...

BOĞAZİÇİ'NDE BİR İLK DAHA GERÇEKLEŞİYOR

22.2.2018

Boğaziçi Beldesine ilkleri kazandıran Başkan ERCAN, Doğalgaz, TOKİ ve Kapalı Pazaryeri'nin ardından bir ilke daha imza atıyor. Beldemize yapılacak olan Düğün Salonu inşaatı için müteahhit firmaya yer teslimi yapılan alanda temel atma töreni hazırlıklarına başlanmıştır. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde inceleyerek, düğün salonu yapım işinin bu yıl içerisinde bitirileceği müjdesini verdi. Beldemize ve tüm yöreye hayırlı olmasını dileriz.

DERE ISLAHI İÇİN ÇALIŞMALARA START VERİLDİ

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri sonucu 2017 yılı içerisinde startı verilen, Beldemiz Yazlık ve Gülle Derelerinin ıslah çalışmaları kapsamında, Projenin hayata geçirilebilmesi için Başkan ERCAN, DSİ Bölge Müdürü Fatih FÜNLÜ, DSİ 55.Bölge Müdürü Deniz YILDIZ, DSİ 5. Bölge Şube Müdürü Seher VAROL,DSİ 55. Bölge Mühendisi Sebahattin MUTLU, DSİ 5. Bölge Mühendisi Latif TUNÇ ile SUPEK Proje Yetkilileri Barış AKSET ve Gonca GÜLCAN ile sahada inceleme ve fizibilite çalışmaları yapılmıştır.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , hastanede tedavi olan Cevdet CABOĞLU'na geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfi Müdür V. Sibel ŞAHIN'e çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan 'ın, Düzce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfi Müdür V. Sibel ŞAHIN'e yapmış olduğu çalışma ziyareti...

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, ameliyat olan hemşehrimiz İlyas DANIŞ'ı evinde ziyaret etmiştir. 

Hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, acil şifalar dileriz.

BOĞAZİÇİNDE BEKLENEN KAR YAĞIŞI BAŞLADI

22.2.2018

Düzce genelinde başlayan kar yağışı coğrafi konumu nedeniyle Beldemizde daha etkili olarak kendini gösteriyor.

Belediye ekiplerimiz ulaşımda aksamaların olmaması için gece saatlerinde başlamış oldukları kar küreme ve tuzlama çalışmalarına halen devam etmektedir. Yapılan çalışmalar neticesinde kapalı yolumuz bulunmamaktadır.

Taziye Ziyaretlerimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Duzce Milletvekilimiz Sayın Ayşe Keşir ve Düzce AK Parti kadın kolları İl Başkanımız ile birlikte vefat eden hemşehrimiz Hüseyin Ezan'ın Suncuk köyünde bulunan evine giderek taziye ziyaretinde bulundular...

Ardından, Ankara İl Müftümüz Sayın Mehmet Sönmezoğlu 'nun geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin Suncuk köyündeki evine ve kardeşine giderek taziye ziyaretinde bulundular.

Kederli ailelerimize sabır ve başsağlığı, rahmetlilerin mekanlarının cennet olmasını dileriz. Allah rahmet eylesin...

Beldemizde Lokanta açılışına katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , bayan girişimci Semra Sengül'ün Beldemize kazandırmış olduğu lokantanın açılışına katılmıştır. 

Lokantanın işyeri sahibine ve yöremize hayırlı olmasını dileriz.

DSİ 5.Bölge Müdürü Sayın Mahmut Dündar'a çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan ve Cumayeri Belediye Başkanı Sayın Recep Tuna'nın, DSİ 5.Bölge Müdürü Sayın Mahmut Dündar'a yapmış oldukları çalışma ziyareti...

ÇEVRE DÜZENLEME VE PEYZAJ ÇALIŞMALARINA START VERİYORUZ

22.2.2018

Beldemizde yapımına başlanılan Düğün Salonu, Futbol Sahası ve Spor Tesisleri, Çocuk Parkları ile Kurbantepe Mesire alanı çevresinde düzenleme ve peyzaj çalışmalarına yıl içerisinde başlanılabilmesi için düğmeye basıldı. Bu kapsamda, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Mimar eşliğinde söz konusu alanlarda fizibilite çalışmaları yapmak üzere incelemelerde bulunmuştur.

DSİ Bölge Müdür Yardımcısı Mahmut YÜZER'e çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan ın, DSİ Bölge Müdür Yardımcısı Mahmut YÜZER'e yapmış olduğu çalışma ziyareti...

DSİ Havza Yönetim İzleme ve Tahsisler Şube Müdürü Seher Varol'a çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan ın, DSİ Havza Yönetim İzleme ve Tahsisler Şube Müdürü Seher Varol'a yapmış olduğu çalışma ziyareti...

Karayolları 4.Bölge Müdürü Sayın Öner ÖZGÜR'e çalışma ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan'ın, Karayolları 4.Bölge Müdürü Sayın Öner ÖZGÜR'e yapmış olduğu çalışma ziyareti...

Mekansal Planlama Daire Başkanı Osman Nuri OSMANLI'ya çalışma ziyaretiMİZ

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan'ın, İLBANK Genel Müdürlüğü Mekansal Planlama Daire Başkanı Osman Nuri OSMANLI'ya yapmış olduğu çalışma ziyareti.

DÜZCE SEBZECİLER VE BALIKÇILAR ESNAF ODASI'NIN ZİYARETİ

22.2.2018

Düzce Sebzeciler ve Balıkçılar Esnaf Odası Başkanı Musa SARI ve oda üyeleri, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler.

Ardından Beldemize yapılmakta olan kapalı pazaryeri inşaatını gezen Başkan SARI ve heyeti, Belediye Başkanı ERCAN'ı, pazar esnafı adına tebrik ederek memnuniyetlerini ifade ettiler.

Bizlerde nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

22.2.2018

BÜYÜK PROJEMİZ YÜKSELMEYE BAŞLADI

22.2.2018

Boğaziçi’nde yapılmaya başlanan Kapalı Pazaryeri inşaatının temeli yaklaşık iki hafta önce atılmıştı. Kısa süre içinde yapımı tamamlanacak olan kapalı pazaryerimizin, Beldemize ve çevresindeki köylere hizmet etmesi planlanıyor.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan çalışmaları yerinde teftiş ederek incelemelerde bulunmuştur.

22.2.2018

Aydınlatma ve led bilgilendirme sistemlerine bakım, onarım ve yenileme çalışmaları yapıldı.

22.2.2018

Beldemizde bulunan üst geçitteki aydınlatma ve led bilgilendirme sistemlerine ekiplerimiz tarafindan bakım, onarım ve yenileme çalışmaları yapılarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.

KARLA MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR...

22.2.2018

Düzce'de kar yağışının en yoğun olduğu yerlerden biri olan Beldemizde teyakkuz halinde bulunan ekiplerimiz 7/24 saat esasına göre hizmet vererek, yol açma ve kar temizleme çalışmasını tamamlamasına müteakip, yaya yolu, otobüs durakları ve kaldırımlar üzerinde biriken karları kürüme işlemine devam etmektedir.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Sayın Erol Bayraktar'ın ziyareti

22.2.2018

Kaynaşlı Belediye Başkanı Sayın Erol Bayraktar ile Konuralp eski Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ercan, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan ı makamında ziyaret ettiler. 

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı

22.2.2018

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) ile Boğaziçi Belediyesi arasında Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim ERCAN ile Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Recayi KARSLI, belediye çalışanlarını ilgilendiren Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesine imza attılar.

İmza töreninde Bem-Bir-Sen Düzce Şube Başkanı Asiye DURNACI, Şube Başkan Yardımcıları Cavit TEPE ve Yusuf GÜMÜŞ'te hazır bulundu.

Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’nin imzalanmasının ardından Genel Başkan Yardımcısı Recayi KARSLI, Boğaziçi Belediyesi çalışanları adına Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim ERCAN’a teşekkür etti.

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim ERCAN ise imzalanan Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’nin tüm çalışanlara hayırlı olmasını temenni etti.

Rümeysa KURNAZ ile Tunahan GÜNEY'in düğün merasimine katıldık.

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Rümeysa KURNAZ ile Tunahan GÜNEY'in düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Özlem TOPUZ ile İlker YILDIZ'ın düğün merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Özlem TOPUZ ile İlker YILDIZ'ın düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

PAZARYERİ İNŞAATINDA TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

22.2.2018

Beldemize yapılacak olan Kapalı Pazaryeri inşaat alanında hafriyat, tesfiye, beton duvar, zeminde kodlama ve yol açma gibi ön hazırlık çalışmaları Belediyemiz tarafından tamamlanmıştır.

Bu kapsamda, 15 Aralık 2017 Cuma günü saat:14.00'da Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Yüklenici Firma Yetkilileri, meclis üyelerimiz, mahalle muhtarlarımız ve halkımızın katılımıyla dualar eşliğinde kurban kesilerek temel atma töreni yapılmıştır.

Halkımıza ve tüm vatandaşlarımıza saygılarımızla duyurulur.

BEM-BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası) Düzce Il Başkanının ziyareti

22.2.2018

BEM-BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası) Düzce Il Başkanı Sayın Asiye DURNACI ve Başkan yardımcıları Sayın Ümit BAYRAKTAR ile Sayın Cavit TEPE, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler.

Tuğba AYDIN ile Ismail ALTIN'ın düğün merasimine katıl

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Saadettin AYDIN'ın kızı Tuğba AYDIN ile Ziya ALTIN'ın oğlu Ismail ALTIN'ın düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, ameliyat olan Şaban ALTINIŞIK'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur.
Hastamıza acil şifalar dileriz...Cansu AKYOL ile Uğur ŞİMŞEK'in düğün merasimine katıldık.

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Sebahattin AKYOL'un kızı Cansu AKYOL ile Nusret ŞİMŞEK'in oğlu Uğur ŞİMŞEK'in düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, ameliyat olan Muharrem KARADUMAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

BOĞAZİÇİ’NDE FUTBOL SAHASI YAPIMI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

22.2.2018

İhalesi tamamlanarak yapımına başlanacak olan “Sentetik çim yüzeyli futbol sahası, soyunma odaları, 250 kişi kapasiteli tribün ve tel örgü sistemi yapım işi” için Belediyemiz fen işleri birimince yol iyileştirme çalışmaları yapılmıştır.

Hasta ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, hastanede tedavi olan Abdurrahman KANCA'ya geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

22.2.2018

CAMİLERİMİZİN ÇEVRESİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMALARIMIZ

22.2.2018

Doğalgaz alt yapı çalışmaları esnasında yapılan kazı nedeniyle yüzeye çıkan topraklar yağmur sonrası çamura dönüştüğünden camilerimizin önünde ve etrafındaki yollarımızda fen işleri ve temizlik hizmetleri birimimiz tarafından bakım onarım ve temizleme çalışmaları yapılmıştır.

Aynur ÇAVUŞ ile Ömer ÖZMEN'in nişan merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Boğaziçi Beldesinden Hasan ÇAVUŞ'un kızı, AK Parti Belde Kadın Kolları Başkanı Aynur ÇAVUŞ ile Ömer ÖZMEN'in nişan merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Samet ÇABUK ile Emel BEKTAŞ'ın düğün merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Boğaziçi Beldesinden Mehmet ÇABUK'un oglu Samet ÇABUK ile Emel BEKTAŞ'ın düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Sena ŞİŞMAN ile Fatih OCAK çiftinin nişan merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Boğaziçi Beldesinden olan kızımız Sena ŞİŞMAN ile Fatih OCAK çiftinin İstanbul/Maltepe'deki nişan merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

DEĞERLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTIMIZ

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın başkanlığında, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Muhtarlarımızın katılımıyla, hizmet binamızda değerlendirme ve istişare toplantısı yapıldı.

BAŞKAN ERCAN'DAN ANLAMLI ZİYARET

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN , 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Boğaziçi İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek Okul Müdürü Sayın Yüksel DANIŞ ve tüm öğretmenlerimizin gününü tebrik etti.

Çiğdem YEŞİLDAĞ ile Hasan YILDIZ çiftinin düğün merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Çiğdem YEŞİLDAĞ ile Hasan YILDIZ çiftinin düğün merasimine katılarak nikah akdini gerçekleştirmiştir.

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

MİLLİ EĞİTİM BAKANI'NA TALEPLERIMIZI İLETTİK

22.2.2018

Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ ve Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ bir dizi ziyarette bulunmak üzere Düzce'ye geldiler.

Ziyaret esnasında Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN Milli Eğitim Bakanımıza taleplerini ilettiler.

Yılmaz ÖZTÜRK ile Melek PARLAK çiftinin düğün merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Kurtsuyu Köyü muhtarı İsmail ÖZTÜRK'ün oglu Yılmaz ÖZTÜRK ile Melek PARLAK çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

PAZARYERİNDE YOL AÇMA VE SAHA DÜZENLEME ÇALIŞMASI YAPILIYOR

22.2.2018

Kapalı Pazaryeri inşaat alanında yapılan hafriyat, tesfiye ve beton duvar çalışmalarını müteakip zeminde kodlama ve yol açma çalışmalarımız başlamıştır.

BOĞAZİÇİ'NDE DOĞAL GAZ AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI.

22.2.2018

Beldemizde kısa süre önce yapımına başlanan doğal gaz çalışmaları büyük ölçüde tamamlanmış olup 13 Kasım 2017 Pazartesi günü itibariyle Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, DERGAZ Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN, Belediye Meclis Üyelerimiz, Mahalle Muhtarlarımız, değerli basın mensuplarımız ve halkımızın katılımıyla gaz arzı yapılmıştır.

Başkan ERCAN, yapmış olduğu konuşmasında "Doğal gaz Beldemizin rüyasıydı, bir rüyayı gerçekleştirdik. 18 Ekim 2016 tarihinde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ'nün başkanlığında Düzce Milletvekilimiz Fevai ARSLAN, Düzce Milletvekilimiz Ayşe KEŞİR, Düzce Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı (EPDK) Başkanımız Sayın Mustafa YILMAZ, AKSA Doğal gaz Yönetim Kurulu Üyeleri ile toplantı yaptık.Bu toplantı ile bölgeye doğal gaz verilmesi noktasında bir irade ortaya çıktı. Daha sonra on gün içerisinde lisans bölgesine alınma kararı çıktı. Bir sene sonra böyle bir noktada bu hizmetin gelmesi noktasında tabiki herkesin emeği var ama öncelikle işletmeci konumunda olan DERGAZ yetkililerine burada bulunan DERGAZ müdürü Mustafa DOĞAN'ın huzurunda çok teşekkürlerimi iletiyorum. Tabi biz inandık ama bu inancı bize veren vatandaşlarımızın Bölge insanımızın en iyi hizmeti almaya hakları vardı. Bu talepleri bizlere ilettiler, biz de taleplerimizi devletimizin üst noktasına, siyasi irademizin temsilcilerine ilettik. Onlarda taleplerimizi geri çevirmeyerek bu hizmeti bu noktaya getirdiler. Şu andaki duygularımı anlatmakta inanın ki zorlanıyorum. Çok mutluyum, kendi insanım, kendi bölgem ve Düzce'm için hayırlı olmasını temenni ediyor, “Doğal gaz’ın Beldemize kazandırılması noktasında emekleri geçen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Berat ALBAYRAK, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk ÖZLÜ, Düzce AK Parti İl Başkanı Sayın Hikmet KESKİN, Düzce Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı (EPDK) Başkanımız Sayın Mustafa YILMAZ, AKSA Doğal gaz Yönetim Kurulu Üyelerine ve bu süreç içerisinde desteklerini esirgemeyen DERGAZ Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN’a teşekkürlerimi borç bilerek saygılarımı sunuyorum." dedi.

Daha sonra söz alan DERGAZ Müdürü Mustafa DOĞAN yapmış olduğu konuşmasında; "2004 yılından bu yana Düzce'de doğal gaz faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 7'nci ayda lisansımıza dahil olan ama henüz lisansı şirketimize gelmeden gaz arzını veriyoruz. Burada öncelikle Sayın Bakanımıza, Belediyemize, İl Özel İdaremize ve özellikle Karayollarımıza zorlu bir güzergahı vardı çok teşekkürlerimizi iletiyoruz. Yarından itibaren ilk abonemiz olan Sayın Başkanımızın gazını açmak üzere tesisat dönüşümlerini yaptıran tüm abonelerimiz gaz arzlarını kullanabilirler. Sadece kuzeyde küçük bir bölgemiz kaldı. Orayı da ay sonuna kadar tamamlayacağız. Bugün itibariyle Boğaziçi Beldesinin gaz arzının %90'nını tamamlamış bulunuyoruz. Gaz arzını biraz sonra yapacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.Bu süreçte vatandaşlarımıza mağduriyet vermişizdir. Lütfen bu konuda bizleri bağışlayın. Çünkü bir altyapı çalışması yapıyorsunuz. Başkanımız hızlı bir şekilde toparlayacaktır. Hepinize saygılar sunuyorum." dedi.

Ardından yapılan duayı müteakip gaz arzı sağlanmıştır. Doğal gazın tüm beldemize hayırlı olmasını diliyoruz.

TOKİ İNŞAATINDA SON DURUM

22.2.2018

Beldemizde 23 Haziran 2017 tarihinde temel atma töreni ile TOKİ tarafından yapımına baslanan 102 adet konut ve 1 adet dükkanlı ticaret merkezinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, calısmaları yerinde inceleyerek hazırlanmış olan örnek daireyi gezdi.

Halkımıza ve TOKİ'den konut alan tüm vatandaşlarımıza saygılarımızla duyurulur.

Çağsu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Cavit DEMİR 'in ziyareti

22.2.2018

Çağsu ve Fatma Hatun Hastaneleri ile Merkez TV Yönetim Kurulu Başkanı Cavit DEMİR ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol TAYHAN, Belediye Başkanımız İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Karayolları 4.Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa BOZÖYÜK'ün ziyareti

22.2.2018

Karayolları 4.Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa BOZÖYÜK, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'a çalışma ziyaretinde bulunmuştur.


ÇEVRE VE SAĞLIK KONULARINDAKİ SEMİNERİMİZ

22.2.2018

Düzce Üniversitesi ve Düzce İl Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü koordinesinde Düzce Üniversitesi öğretim görevlilerince Belediye Hizmet Binamızda Belediye Başkanı Vek.Öner YILDIZ, mahalle muhtarlarımız ve halkımızın katılımıyla, bölgenin sürdürülebilir kalkınmasına yönelik misyon çerçevesinde "Çevre ve Sağlık" konularında bilgilendirme semineri düzenlenmiştir.

ELEKTRİK KABLOLARI YER ALTINA ALINIYOR

30.10.2017

Elektrik kablolarının oluşturduğu görüntü kirliliğini düzenlemek üzere Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri sonucu D-655 Karayoluna paralel eski Akçakoca yolunun bir kısmında elektrik kabloları yer altına alınmaya başlamıştır.

PAZARYERİNİN BETON DUVARI YAPILIYOR

30.10.2017

Kapalı Pazaryeri inşaat alanında yapılan hafriyat ve tesviye çalışmalarını müteakip başlattığımız perde beton duvar çalışmalarımız da tamamlanmak üzere olup, ardından inşaat yapım işine geçilecektir.

KANALİZASYON VE YAĞMUR SUYU PROJEMİZ HAZIRLANIYOR

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri sonucu Beldemizdeki kanalizasyon ve yağmursuyu isale hattının projelendirilerek tamamen yeniden yapılabilmesi için İLBANK Mühendisleri Yılmaz DÜZENLİ ve İskender ÖZGÜR ile Belediyemiz fen işleri birimi tarafından etüd çalışması yapılmıştır.

OTOBÜS DURAKLARIMIZI YENİLEMEYE DEVAM EDİYORUZ

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla geçtiğimiz aylarda yenilemeye başladığımız otobüs duraklarımızı kaldığımız yerden yenilenmeye devam ediyoruz. Program dahilinde bütün duraklarımız yenilenecektir.

ÖMER DÖNGELOĞLU'NA ZİYARETİMİZ

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Başaksehirde Ömer DÖNGELOĞLU hocamıza iade-i ziyarette bulunarak hasbihal ettiler .

Sayın Cüneyt YILMAZ'a çalışma ziyaretimiz

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Başakşehir Belediyesi Meclis Başkanı Sayın Cüneyt YILMAZ'a çalışma ziyaretinde bulunarak, Belediyemize vermiş olduğu desteklerinden ötürü teşekkürlerini sundu ve kendilerine anı tabağı armağan etti.

Ziyaret esnasında beraberimizde bulunan Cumayeri Belediye Başkanı Sayın Recep TUNA ve Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Aytunç ÖZDEMIR'e de teşekkürlerimizi sunarız.

BOĞAZİÇİ DOĞALGAZA KAVUŞUYOR

30.10.2017

Boğaziçi Belediyesi ile doğalgaz dağıtım firması DERGAZ arasında imzalanan protokol ile belde gelecek ayın sonundan itibaren doğalgaza kavuşacak. Boğaziçi Belediyesi’nde düzenlenen basın toplantısına Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ile DERGAZ Müdürü Mustafa Doğan, Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Başkan ERCAN, yapmış olduğu açıklamada “Doğal gaz’ın Beldemize kazandırılması noktasında emekleri geçen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Berat ALBAYRAK, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk ÖZLÜ, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı (EPDK) Başkanımız Sayın Mustafa YILMAZ, AKSA Doğal gaz Yönetim Kurulu Üyelerine ve bu süreç içerisinde desteklerini esirgemeyen DERGAZ Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN’a teşekkür etti.

Geçmişte yol ve suyun medeniyet olduğunu ifade eden Ercan, doğalgazın da değişim ve dönüşümle birlikte medeniyet çarkına dahil olduğuna inandıkları için yatırımı beldeye kazandırmak için çalıştıklarını söyledi. Geçen yıl yapılan toplantıda lisans bölgesine alındığını anımsatan Ercan, “DERGAZ şuanda iç hatları yaptı. Hanelere kutularını bırakıyor. Toplantıyla beraber abone başvurusunu DERGAZ şirketi yetkilileri alacak. Bunun da müjdesini yöremize beldemize vatandaşlarımıza vermenin zevkini yaşıyorum.” dedi.

DERGAZ Müdürü Doğan ise Boğaziçi beldesinin doğalgaza kavuşması için karayollarıyla ilgili sorunun aşılmasının ardından beldenin 7 Temmuz’da lisansa dahil olduğunu ifade etti. ‘400-450 adet servis kutusu koyacağız’ Gelecek ayın sonuna kadar beldeye doğalgaz vermeyi planladıklarını kaydeden Doğan, beldede doğalgaz alt yapısına yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Doğan, “Boğaziçi Beldesinde toplamda 30 kilometreye yakın imalat yapıldı. Sadece beldenin Kuzey cephesinde bir bölümümüz kaldı. Orayı da inşallah önümüzdeki yıla yetiştireceğiz. Servis hattı çalışmalarımız devam ediyor. 162’nin üzerinde binanın kutusu tamamlandı. Toplamda da 400-450 adet servis kutusu koyacağız.” diye konuştu. Abonelikler bugün başladı Abonelikleri bugün itibariyle başlattıklarını dile getiren Doğan, “Vatandaşlarımız sadece kimlik fotokopisi ile gelerek binasını tanımladığında, abonelik bağlantı bedelini yatırdığında, Kasım ayından itibaren gazı kullanacak. Herkese hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

İlk abone Başkan Ercan oldu Konuşmaların ardından taraflar protokolü imzaladı. DERGAZ’ın Boğaziçi Beldesi’ndeki ilk abonesi Belediye Başkanı İbrahim Ercan oldu.

Yapılan basın toplantısını müteakip Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Muhtarlarımız; yapmış oldukları çalışmalar nedeniyle DERGAZ Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN’a Belde Halkımız adına anı tabağı hediye ettiler.

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

30.10.2017

Belediye işçilerimizin üye oldukları Hizmet-İş sendikası ile yapılan sendika oturumlarında zam artış oranında uzlaşı sağlanarak Toplu İş Sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşmenin her iki taraf için hayırlı olmasını dileriz.

ÇOCUK PARKIMIZA OYUN GRUBU MONTE EDİLDİ

30.10.2017

Beldemiz Şekerpınar Mahallesinde yapımı devam eden çocuk parkının kauçuk zemin döşemesini müteakip çocuk oyun grubu montaj çalışması da tamamlanmıştır. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN Parkımıza giderek çalışmaları yerinde incelemiştir.

YAĞMURSUYU TAHLİYE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

30.10.2017

Beldemiz Yazlık Mahallesi 108'inci sokakta, yağmursuyu tahliyesi için beton büz döşeme çalışması yapılmıştır.


HASTA ZİYARETİMİZ

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, ameliyat olan Hikmet AMAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...

YAĞMURSUYU TAHLİYE ÇALIŞMAMIZ

30.10.2017

Beldemiz Kurbantepe Mevkiinde bulunan şifalı-su (abone suyu olarak bilinen) yolunda, yağmursuyu tahliyesi için koruge boru döşeme çalışması yapılmıştır.

30.10.2017

MUHARREM AŞURE AYINIZ MÜBAREK OLSUN

30.10.2017

Cuma namazı sonrasında; Şehit Yzb.Beşir Bayraktar, Yazlık, Yeşilköy, Kurbantepe, Ballar, Çayırtarla camilerimiz ile Kabalak, Suncuk, Düzköy ve Osmanca Köylerinde vatandaşlarımıza aşure dağıtımı yaparak halkımızın ve komşu köylerimizin muharrem aşure ayını kutladık.

DOĞALGAZ İÇ ŞEBEKE YAPIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI.

30.10.2017

Geçtiğimiz aylarda yapımına başlanan dağalgaz alt yapı çalışmaları bir yandan tamamlanırken diğer yandan da DERGAZ'a ait ekipler tarafından iç hat şebekesi döşenerek hane bazında kutular monte edilmeye başlanmıştır.


İÇME SUYU HATLARIMIZDA BAKIM ONARIM VE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI

30.10.2017

Beldemizin içme suyu ihtiyacını karşılayan hatlarımızdan biri olan Karadere Mevkiindeki kaptajlarımızda ve içmesuyu depolarımızda bakım onarım ve temizlik çalışmaları yapılmıştır.

SU BASKINLARIYLA MÜCADELE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

30.10.2017

Beldemizde heyelan ve su baskınlarına karşı yürüttüğümüz çalışmalarımız tüm hızıyla sürerken, inşaatı devam emekte olan Kapalı Pazaryerinin yakınından geçen ve taşkınlara sebebiyet veren su yatağında 80'lik beton büz döşeme çalışması yapılmıştır.

MEZARLIKLARIMIZDA PERDE BETON DUVAR ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

26.9.2017

Beldemiz Kurbantepe mezarlığında perde beton duvar çalışmalarımız başlamıştır.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde teftiş ederek incelemelerde bulunmuştur.


BİR MAHALLEMIZE DAHA ÇOCUK PARKI

26.9.2017

Yeşilköy mahallemizde çocuk oyun grubu ve jimnastik aletleri ile oluşturulacak park için perde beton duvar çalışmalarımız başlamıştır.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde teftiş ederek incelemelerde bulunmuştur.

BAŞKAN ERCAN'DAN BİR MÜJDE DAHA

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri sonucu proje hazırlıkları tamamlanan "KAPALI PAZARYERİ" inşaatımızın hafriyat çalışmaları başlamıştır.

Projemizin kısa süre ıçerisinde hayata geçirilerek saygıdeğer halkımızın hizmetine sunulacağı bilgisini veren Başkan ERCAN, çalısmalarımızın hizmet odaklı olarak aralıksız devam edeceğini söyledi.

Mustafa Emre'nin sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Düzce Üniversitesi işletme Fakültesi bölüm başkanı Mehmet Akif ÖNCÜ'nün oğlu, Mustafa Emre'nin sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz..

BAŞKAN ERCAN, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, birimlerimiz tarafından aynı anda yürütülmekte olan imar yolu açma, taş duvar örme, mezarlık düzenleme ve perde beton duvar ile doğalgaz altyapı çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

HACI ZİYARETİMİZ

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren Tenzile DAĞDELEN'i evinde ziyaret edip, bu kutsal görevi yerine getirdikleri için kendilerini kutlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

HACI ZİYARETİMİZ

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren Orhan KURT'u evinde ziyaret edip, bu kutsal görevi yerine getirdikleri için kendilerini kutlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Fatma BATIR ile Aydın ALTIN çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Fatma BATIR ile Aydın ALTIN çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Eymen Efe'nin sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , İmran ve Murat Mürsel SEZGİN'nin oğlu, Eymen Efe'nin sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Miraç ve Talha'nın sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Turan ALTINIŞIK'ın torunu, Eda ve Nurettin ALTINIŞIK'nun oğulları, Miraç ve Talha'nın sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Dilek DOĞAN ile Umut BASKAN çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Dilek DOĞAN ile Umut BASKAN çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

TAZİYE ZİYARETİMİZ

26.9.2017

Altınova'da ikamet eden Beldemiz sakinlerinden Fatma TEKE'nin vefatı nedeniyle Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Yalova Altınova Belediye Başkanı Sayın Metin ORAL ile birlikte taziye evine giderek ziyarette bulundular.


İMAR YOLU AÇMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

26.9.2017

Beldemiz Yazlık Deresine paralel imar yolu açma çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.


DRENAJ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

26.9.2017

Yazlık mahallesi 112.sokak Çakır Deresi mevkiinde, heyelanla mücadele kapsamında yağmur suyu drenajı için kanal açma çalışması yapılmış olup, açılan kanallara çelik boru döşenerek yağmur suyunun kontrol alınması sağlanmıştır.

DERGAZ MÜDÜRÜNE ZİYARET

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN ve Çilimli Belediye Başkanı Sayın Muhsin YAVUZ, yeni binasında hizmet vermeye başlayan DERGAZ'a giderek Bölge Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN' a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Sınırlarını genişleterek hizmet ağını artıran Düzce DERGAZ müdürümüze ve personeline çalışmalarında başarılar dileriz.

Merve CAP ile Salih DİNLER çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Merve CAP ile Salih DİNLER çiftinin düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Ömer'in sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Ayşegül ve Nurettin GÜNOĞLU'nun oğlu, Ömer'in sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Düzce Türk Telekom İl Müdürü Sayın Muzaffer OKTAY'ın ziyaretleri

26.9.2017

Düzce Türk Telekom İl Müdürü Sayın Muzaffer OKTAY, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Yığılca BelediyeBaşkanı Sayın Muzaffer YİĞİT'e ziyaretimiz

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın,Yığılca BelediyeBaşkanı Sayın Muzaffer YİĞİT'e yapmış olduğu çalışma ziyareti...

Yığılca Kaymakamı Sayın M.Furkan SANCAKTUTAR'a yeni görev yerinde başarılar

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Artvin Ardanuç Kaymakamlığına atanan Yığılca Kaymakamı Sayın M.Furkan SANCAKTUTAR'a yapmış olduğu veda ziyareti...

Kaymakamımıza yeni görev yerinde başarılarının devamını dileriz.

Muhammed Ali'nin sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Belediye Meclis Üyemiz Harun ESEN'in yeğeni, Havva ve Fatih ESEN'in oğlu Muhammed Ali'nin sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Canip ile Sıraç'ın sünnet merasimine katıldık.

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Mürvet ve Cavit YEŞİLDAĞ'ın oğulları, Canip ile Sıraç'ın sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

BAKAN ÖZLÜ BOĞAZİÇİ'NDE HALKIMIZLA BAYRAMLAŞTI

26.9.2017

Kurban Bayramının 3.Günü Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ Belediyemize teşrif ederek burada Halkımızla bir araya geldi.

Bakan ÖZLÜ ve Belediye Başkanı ERCAN ayrı ayrı söz alarak halkımızın mübarek kurban bayramını tebrik ettiler.

Birlik ve beraberlik mesajları verilen programımız dualar yapılarak son buldu. Sayın Bakanımıza bu nazik ziyaretinden ötürü tüm halkımız adına şükranlarımızı sunarız.

Ebubekir ile Ömerfaruk'un sünnet merasimine katıldık.

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Semra ve Orhan Nursel'in oğulları, Ebubekir ile Ömerfaruk'un sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Seher ALEMDAR ile Rıdvan ŞENGÜLOĞLU çiftinin düğün merasimine katıldık.

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Seher ALEMDAR ile Rıdvan ŞENGÜLOĞLU çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Berna TOKKAL ile Özgür ÇABUKOĞLU çiftinin nikah akdini gerçekleştirdik.

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Berna TOKKAL ile Özgür ÇABUKOĞLU çiftinin düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BELEDİYEMİZDE BAYRAMLAŞMA

26.9.2017

Kurban Bayramının 2.Günü Milletvekilimiz Sayın Fevai ARSLAN'ın iştirakiyle Halkımızın bayramını kutladık.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN ve Milletvekilimiz Sayın Fevai ARSLAN ayrı ayrı söz alarak halkımız mübarek kurban bayramını tebrik ettiler.

KURBANTEPE MESIRE ALANINDA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR.

26.9.2017

Beldemiz Kurbantepe Mevkiinde inşaatı devam eden mesire alanında tesfiye çalışmalarını müteakip zemin dolgusu ve 1.etap zemin kaplaması yapılmıştır. Ayrıca aynı bölgede Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girisimleri sonucu yeni temin edilen kaliplarimizla istinat duvarı çalışmalarına başlanılmıştır.

Özlem ALTIPARMAK ile Mustafa ERCAN çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Özlem ALTIPARMAK ile Mustafa ERCAN çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BAYRAM ÖNCESİ TEMİZLİK ÇALIŞMALARIMIZ

26.9.2017

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi cami ve mezarlıklarımızda çim biçme ve çevre temizliği çalışmaları yapılarak halkımızın kabristan ziyaretlerini daha temiz ortamda yapmaları sağlanmıştır. Tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramlarını şimdiden kutlar, iyi tatiller dileriz.

İLBANK Ankara Bölge Müdürü Sayın Erdinç KAPUSUZ'a ziyaretimiz

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, İLBANK Ankara Bölge Müdürü Sayın Erdinç KAPUSUZ'a yapmış olduğu çalışma ziyareti...

Karayolları 4.Bölge Müdürü Sayın Öner ÖZGÜR'e ziyaretimiz

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Karayolları 4.Bölge Müdürü Sayın Öner ÖZGÜR'e yapmış olduğu çalışma ziyareti...

CAMİLERİMİZ CUMA NAMAZINA HAZIR

26.9.2017

Beldemizde bulunan mahallelerimizdeki tüm camilerimizin şadırvanları ve avlusu her cuma olduğu gibi bu hafta da detaylı şekilde temizliklenerek halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Düzce Türk Telekom İl Müdürü Sayın Muzaffer OKTAY'a ziyaretimiz

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, yeni atanan Düzce Türk Telekom İl Müdürü Sayın Muzaffer OKTAY'a hayırlı olsun ziyaretleri...

ÇOCUK PARKI İNŞAATINDA SONA YAKLAŞILDI

26.9.2017

Beldemiz Şekerpınar Mahallesinde yapımı devam eden çocuk parkının kauçuk zemin döşeme etabı tamamlanarak, çocuk oyun grubu ve spor aktivite grubu montajı için hazırlıklara başlanılmıştır. Parkımız kısa süre sonra tüm halkımızın hizmetine sunulacaktır.

Sevda DEMİRCİ ile Erol ÇELEBİ çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Beyköy Belediye Başkanlığında görevli Sevda DEMİRCİ ile Erol ÇELEBİ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Belediye Meclis Üyemiz Öner YILDIZ'a geçmiş olsun ziyaretimiz

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, trafik kazası geçiren Belediye Meclis Üyemiz Öner YILDIZ'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Meclis Üyemize acil şifalar dileriz...

BAŞKAN ERCAN'A TEŞEKKÜR MESAJI...

26.9.2017

Suncuk köyü Kur 'an Kursu Öğreticisi Büşra KUZU hocamıza, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'a ithafen yazmış olduğu güzel dileklerinden ötürü teşekkürlerimizi sunarız.

"Selamun Aleykum Sayın Başkanım.
Bugün kursumuza sağladığınız imkanlardan dolayı size çok teşekkür ederim. Böylesine hizmet için uğraşlarınız benim için çok kıymetli, Allah razı olsun sizden. Rabbim daha nice hayırlı hizmetlerde bulunmayı nasib etsin inşaAllah. 
Allaha emanet olun, Hayrlı Akşamlar 😊

-Suncuk Köyü Kur'an Kursu Öğreticisi, Büşra KUZU"


YAĞMUR SUYU KANALİZASYON ÇALIŞMAMIZ

26.9.2017

Yazlık Mahallesi 112. sokak Çakırderesi mevkinde 600’lük çelik boru döşeme çalışması yapılmıştır. Böylelikle yağmur suyunun yerleşim alanına ulaşmadan kontrol altına alınması ve çevresel kirliğin azami ölçüde giderilerek güvenliğin üst seviyelere ulaştırılması sağlanmıştır.

Neşe BAŞ ile Turhan ÇOBANOĞLU çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Neşe BAŞ ile Turhan ÇOBANOĞLU çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Seda ERCAN ile Serhat KILIÇ çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Seda ERCAN ile Serhat KILIÇ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Hasta Ziyaretimiz

11.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, ameliyat olan Servet YEŞİLDAĞ'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...

Aslı ÖZGEN ile İsmail AMAN çiftinin düğün merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Aslı ÖZGEN ile İsmail AMAN çiftinin düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Şeyma BOZ ile Sefa UÇAR çiftinin düğün merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Şeyma BOZ ile Sefa UÇAR çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Yiğit Metin'in sünnet merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Derya ve Çetın Şahin'in oğulları, Yiğit Metin'in sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Semih'in sünnet merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Zehra ve Serdar SERT'in oğulları, Semih'in sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Ömer Faruk, Muhammet ve Mert Ali'nin sünnet merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Münevver ve Faruk SAĞLAM'ın oğulları, Ömer Faruk, Muhammet ve Mert Ali'nin sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Aleyna ÖZTÜRK ile Naim ÇATANA çiftinin düğün merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Aleyna ÖZTÜRK ile Naim ÇATANA çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Nuray MUTLU ile Aydın ÇABUKOĞLU çiftinin düğün merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Nuray MUTLU ile Aydın ÇABUKOĞLU çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

DOĞAL GAZ ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

31.7.2017

Beldemizde yapımına start verilen doğal gaz altyapı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyerek teftişte bulunan Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, çalışmaların en kısa sürede belde genelinde tamamlanarak doğal gazın halkımızın hizmetine sunulacağı bilgisini verdi.

Muhammet Mert'in sünnet merasimine katıldık

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Dilek ve Özgür ÖZÇELİK'in oğulları, Muhammet Mert'in sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Mustafa Hakan'ın sünnet merasimine katıldık

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Ayşe ve Cemil ALBAYRAK'ın oğulları, Mustafa Hakan'ın sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Selin SERTOĞLU ile Selim ŞANLI çiftinin düğün merasimine katıldık

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, AK Parti eski yöneticilerinden Ahmet SERTOĞLU'nun kızı Selin SERTOĞLU ile Selim ŞANLI çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Semih ve Yunus Emre'nin sünnet merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Hatice ve Halil İbrahim ŞİMŞEK'in oğulları, Zeki ERCAN ile Belediye Meclis Üyemiz Yunus ŞIMŞEK'in torunları Semih ve Yunus Emre'nin sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Mehmet Fatih'in sünnet merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Zeynep ve Yasin ALTINIŞIK'ın oğulları, İsmail ALTINIŞIK'ın torunu Mehmet Fatih'in sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Kerim Eymen'in sünnet merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Şeyma ve İlyas ÇAVUŞ'un oğulları, Resul ÇAVUŞ ile Cemal Sertin torunları Kerim Eymen'in sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

15 Temmuz Haftası Şehitlerimizi Anma Töreniyle Başladı

24.7.2017

15 Temmuz hain terör örgütü FETÖ ve işbirlikçilerinin bir sene önce kalkıştığı darbe girişiminin birinci yıldönümünü Düzce Şehitliğindeki anma töreni ile başladı. Törene AK Parti tam kadro katıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri bir hafta boyunca devam edecek. Etkinliklerin ilki Şehitlik ziyareti ile başladı. Programa Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü, AK Parti Düzce MilletvekillerimizFevai Arslan, Ayşe Keşir, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti İl Başkanımız Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanımız Hakan Kuşçuoğlu, Kadın Kolları Başkanımız Sebahat Uçar, Gençlik Kolları Başkanımız Fazlı Koç, Düzce Belediye Başkanvekilimiz Salih Keskinli, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ümit Yılmaz, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında bombalanan Ankara Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığında şehit olan 4. Sınıf Emniyet Müdürü Ufuk Baysan'ın Babası Ramazan Baysan, Muharip Gaziler Derneği Düzce Şubesi Başkanı Vedat Nefesoğlu, ilçe belediye başkanları, emniyet ve jandarma mensupları katıldı. Şehitlikte edilen duanın ardından şehit kabirlerine protokol tarafından güller bırakıldı.

Şehitlikteki programın ardından şehit Ufuk Baysan'ın Beyköy Beldesi Çalıcuma Mahallesindeki kabri ziyaret edildi. Burada yapılan ziyarette Şehit Baysan'ın kabri başında Kur'an-ı Kerim tilaveti okundu, dua edildi.

Bakan Özlü kabir ziyaretlerinin ardından protokol üyeleri, Şehit Ufuk Baysan’ın Çalıcuma’daki baba evine geçti. Şehit Ufuk Baysan’ın Annesi Hatice Baysan ve Babası Ramazan Baysan’la bir süre sohbet edildikten sonra İl Müftüsü Selami Emen tarafından dualar edildi.

Ayrıca Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN Şehit Yüzbaşı Beşir BAYRAKTAR'ın kabrini de ziyaret ederek dua etmiştir.

Tutku TORUN ile Alihan KOÇ çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Tutku TORUN ile Alihan KOÇ çiftinin düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Ayşe ÖZCAN ile Şaban KARA çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Ayşe ÖZCAN ile Şaban KARA çiftinin düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

6.Geleneksel Kabalak Kermesine katıldık

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Kabalak Talebe yurdu tarafından öğrencilerin yararına düzenlenen 6.Geleneksel Kabalak Kermesine katılmıştır.

Ayşegül ÖZCAN ile Kudret YAMAN çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Avukat Ayşegül ÖZCAN ile Düzce Emniyet Müdürlüğünde görevli Komiser Kudret YAMAN çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Çiğdem HURMACI ile Cihan İZMİRLİ çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Çiğdem HURMACI ile Cihan İZMİRLİ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Şeyma BAL ile Tunahan SARIGÜZEL çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Şeyma BAL ile Tunahan SARIGÜZEL çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

DOĞAL GAZ ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Beldemiz Ballar- Çayırtarla hattında yapımına start verilen doğal gaz altyapı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyerek teftişte bulunan Belediye Başkanımız Sayınİbrahim Ercan çalışmaların en kısa sürede belde genelinde tamamlanacağını müjdeledi.

Emine ve Recep ÇAVUŞ'un oğulları Sıraç'ın sünnet merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Emine ve Recep ÇAVUŞ'un oğulları Sıraç'ın sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

İMAR YOLU AÇMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Doğal gaz hattı için geçtiğimiz ay yapımına başlanan Beldemiz Yazlık Deresine paralel imar yolu açma çalışmalarımız devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, çalışmalarımızın tamamlanmasını müteakip doğal gaz hattı döşeme işine geçileceği bilgisini verdi.

Bu çalışmalarımız esnasında arazilerinden feragatta bulunan Şerafettin YEŞİLDAĞ, Şuayip YEŞİLDAĞ, Yılmaz YEŞİLDAĞ, Mehmet ALTIN ve İrfan AYDIN'a tüm belde halkımız adına teşekkürlerimizi sunarız.

DOĞAL GAZ ALTYAPI GÜZERGAH ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Geçtiğimiz ay Ballar-Çayırtarla hattında ilk kazma vurularak startı verilen doğal gaz iç hatlarının döşenmesi devam ederken diğer yandan da güzergah çalışmalarımız devam ediyor.
Bu kapsamda Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Karayolları 4.Bölge Müdürlüğünden Mustafa EROL, Cengiz Topel METİNDOĞAN ve DERGAZ yetkilileri Mustafa DOĞAN ile Yusuf DEMİRTAŞ'ın katılımlarıyla toplantı gerçekleştirilmiştir.
Çalışmalarımızın ve doğal gazın Beldemize hayırlı olmasını dileriz.

OTOBÜS DURAKLARIMIZ YENİLENİYOR

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan'ın talimatıyla Beldemizdeki otobüs durakları daha modern duraklarla yenilenmeye başlamıştır. Tüm Halkımıza hayırlı olmasını dileriz.

YOLLARIMIZDA BAKIM, ONARIM VE TAMİRAT ÇALIŞMALARI

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan’ın talimatıyla Beldemiz Yazlık ve Şekerpınar Mahallelerini bağlayan 103. Sokakta yol bakım, onarım ve tamirat çalışmaları yapılarak halkımızın mağduriyeti giderilmiştir.

Ayşegül TORAMAN ile Serhat USTA çiftinin düğün merasimine

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Ayşegül TORAMAN ile Serhat USTA çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BAŞKAN ERCAN'DAN ANLAMLI ZİYARET

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan her yıl olduğu gibi bu yıl da yaşlı ve hasta olan büyüklerimizi unutmayıp onları evlerinde ziyaret ederek Mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik etti.

Muazzez ÖZER ile Okan YILDIZ çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Muazzez ÖZER ile Okan YILDIZ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BAKANIMIZIN KATILIMIYLA RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADIK

24.7.2017

Ramazan Bayramının Birinci Günü Belediye Hizmet Binamızda düzenlenen bayramlaşma programımıza Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ, Düzce AK Parti İl Başkanı Sayın Hikmet KESKİN, İlçe Başkanı Sayın Hakan KUŞÇUOĞLU, Başakşehir Belediyesi Meclis Başkanı Sayın Cüneyt YILMAZ, Belde Başkanı Korhan KARA, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile değerli halkımız katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, bu nazik ziyaretinden dolayı tüm halkımız adına Sayın Bakanımıza ve Konuklarımıza teşekkürlerini sundular. Ayrıca bugüne kadarki yatırımlarımıza verdiği desteklerinden ötürü Sayın Bakanımıza ve Ak Parti Düzce İl Başkanımıza şükranlarını sundular.

AK Parti Düzce İl Başkanı Sayın Hikmet KESKİN yapmış olduğu konuşmasında, halkımızın ramazan bayramını kutlayarak, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN’a, Beldeye vermiş olduğu hizmetlerden dolayı ve darbe teşebbüsünde belde halkının göstermiş olduğu duyarlılık ile vatan sevgisine teşekkürlerini sundular.

Ardından Kürsüye Çıkan Bakanımız Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ ise halkımıza hitap ederek tüm belde halkımızın ramazan bayramını tebrik ettiler. Belediye Başkanı ERCAN ve tüm belde halkına bundan sonraki projelerimizde ve yatırımlarımızda destek olacağı sözünü verdiler.

Programımız, Çayıtarla Cami İmam Hatibi Abdulkadir MUTLU’nun yapmış olduğu dua ile sona ermiştir.

Bizler de katılımlarından ötürü Sayın Bakanımıza, Ak Parti Düzce İl Başkanına, İlçe Başkanına, Başakşehir Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanına, Belde Başkanına, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile tüm konuklarımıza beldemiz adına teşekkürlerimizi sunarız.

24.7.2017

TOKİ İNŞAATINDA TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

24.7.2017

Beldemize TOKİ tarafından yapılacak olan 102 adet konut ve 1 adet dükkanlı ticaret merkezinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda, 23 Haziran 2017 Cuma günü saat:17.00'da Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Yüklenici Firma Yetkilileri, İşadamları ve halkımızın katılımıyla dualar eşliğinde kurban kesilerek temel atma töreni yapılmıştır. Halkımıza ve TOKİ'den konut alan tüm vatandaşlarımıza saygılarımızla duyurulur.

BOĞAZİÇİ HALKI İFTARDA BULUŞTU.

24.7.2017

Yağan yağmur bile iftar programına engel olamadı…

Bu yıl 4’üncüsünü düzenlemiş olduğumuz Geleneksel İftar Yemeği Programımız yağan yağmura rağmen geniş bir katılımla Belediye Hizmet Binamızın bahçesinde gerçekleştirildi.

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan tarafından beldede verilen iftar yemeğine, Ak Parti Düzce İl Başkanı Hikmet KESKİN, Merkez İlçe Başkanı Hakan KUŞÇUOĞLU, Belde Başkanı Korhan KARA, Belediye ve İlçe Başkanları, Gençlik ve Kadın Kolları Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Dursun ÇAKIR, Konuralp Jandarma Karakol Komutanı J.Kd.Bçvş.Harun ÇAĞLAR, Düzce Eski Milletvekili Necmi HOŞVER, Eski Belediye Başkanımız Ali SOYER, kurum müdürleri, üniversite öğretim üyeleri, köy ve mahalle muhtarları, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları ve Belde Halkımız katıldı.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr.Faruk ÖZLÜ, Düzce Milletvekilleri Fevai ARSLAN ve Ayşe KEŞİR meclis çalışmalarından dolayı yapılan halk iftarına katılamayacaklarını telgrafla bildirdiler.

İftar programında konuşma yapan Belediye Başkanı İbrahim ERCAN ve AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet KESKİN belde sakinlerinin Ramazan ayını ve yaklaşan Ramazan Bayramlarını kutladı.

BAYRAM TEMİZLİĞİ ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Beldemizden geçen D-655 karayolu orta refüjünde, yan yollarımızda, cami ve mezarlıklarımızda çim biçme ve çevre temizliği çalışmalarımıza hafta sonları dahil aralıksız devam ediyoruz.

24.7.2017

HEYELANLA MÜCADALEYE DEVAM

24.7.2017

Şekerpınar Mahallesi 202. sokak üzerinde, arazinin yapısı nedeniyle oluşması muhtemel heyelanı ve mevcuttaki görüntü kirliliğini önlemek için ekiplerimiz tarafından taş duvar örme çalışması yapılmıştır.

BOĞAZİÇİ'NDE TOKİ İNŞAATI YÜKSELİYOR

24.7.2017

Beldemize TOKİ tarafından yapılacak olan 102 adet konut ve 1 adet dükkanlı ticaret merkezinin hafriyat işi tamamlanarak inşaat çalışmalarına geçilmiştir. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN temel atma çalışmalarını yerinde inceleyerek inşaatın seyri hakkında bilgi aldı.

BAĞLANTI YOLU ÇALIŞMALARIMIZ

24.7.2017

Beldemiz Yeşilköy Mahallesi Haculli Mevkiinden tarım arazilerine ve Güldere Köyüne ulaşımı sağlamak için bağlantı yolu çalışmaları başlatılmıştır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörüne Çalışma Ziyaretimiz

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Sayın Hüseyin ÖZDEMİR'e yapmış olduğu çalışma ziyareti.

Başakşehir Belediyesi Meclis Başkanına çalışma ziyaretimiz

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Başakşehir Belediyesi Meclis Başkanı Sayın Cüneyt YILMAZ'a yapmış olduğu çalışma ziyareti.

DOĞAL GAZ ALTYAPI ÇALIŞMALARINDA İLK KAZMA VURULDU

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın müjdelediği gibi, bugün itibariyle Ballar-Çayırtarla hattında ilk kazma vurulup borular yer altına yerleştirilerek doğal gaz iç hatlarının döşenmesi çalışmalarına start verilmiştir. Çalışmalarımızın ve doğal gazın Beldemize hayırlı olmasını dileriz.


BAŞKAN'DAN BİR MÜJDE DAHA...

24.7.2017

DOĞALGAZ ALTYAPI ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Beldemize kazandırılan doğalgazın yer altına döşeme çalışmalarına hazırlık kapsamında doğalgaz ana hat borularının bölgemize nakli tamamlanarak belediyemizce teslim alınmıştır. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, doğalgaz iç hatlarının döşenmesi işinin 03 Haziran 2017 cumartesi günü (yarın) başlayacağı müjdesini verdi.


İlgim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin yaza merhaba programına katıldık

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, İlgim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin hazırlamış olduğu yaza merhaba programına katılmıştır. Programın hazırlanmasında emeği geçen kurum yöneticilerine ve öğretmenlere teşekkürlerimizi sunarız.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ, YEREL YÖNETİMLER PERSONELİNİN HİZMET KALİTESİNİN ARTIRILMASI EĞİTİMİNİN AÇILIŞINA KATILDI.

24.7.2017

Düzce Valiliği ile Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü işbirliğiyle düzenlenen “ Yerel Yönetimler Personelinin Hizmet Kapasitesinin Artırılması Eğitimi” açılışı Düzce Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Eğitim Programı açılışına Düzce Valisi Sayın Zülkif Dağlı, TODAİE Genel Müdürü Prof. Dr. Onur Ender Aslan, İlçe Kaymakamları, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Çakır, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı İlhan Genç ve Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN katıldılar.

İMAR YOLU AÇMA ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI

24.7.2017

Doğal gaz hattı için Beldemiz Yazlık Deresine paralel imar yolu açma çalışmalarımız başlamıştır. Yerinde inceleme yapan Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmalarımızın tamamlanmasını müteakip doğal gaz hattı döşeme işine geçileceğini bildirdi. Bu çalışmalarımız esnasında engel teşkil eden ahır, baraka ve ağaç gibi unsurların kaldırılmasına katkı sağlayarak feragatta bulunan yer sahiplerine tüm belde halkımız adına teşekkürlerimizi sunarız.

24.7.2017

RAMAZAN-I ŞERİF AYINI KARŞILAMA ÇALIŞMALARIMIZ

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da cami temizliklerine başlanılmıştır. Beldemiz Dokuzpınar, Şekerpınar, Yazlık, Yeşilköy, Kurbantepe, Kabalak, Çayırtarla ve Ballar Camii'nde temizlik şirketi görevlilerine camii içinde ve dışında detaylı temizlik yaptırılarak mübarek ramazan ayında halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmeleri sağlanmıştır. Halkımıza saygılarımızla duyurulur.

SONGÜL VE YASİN YAZGELDİ ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Songül ACAR ile Yasin YAZGELDİ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Yonca ve Miraç KURNAZ ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, YoncaTEZEL ile Miraç KURNAZ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

DÜZCE VALİMİZİN ZİYARETİ Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI, İl Jandarma Komutanı J.Albay Yılmaz ÖZDEMİR, İl Emniyet Müdürü Sayın Hüseyin DENİZ ve İl Özel İdare Genel Sekreter V. Sayın İsmail SÜNDÜK Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler. Sohbet havasında geçen ziyaretin ardından Belediye Konferans Salonumuzda Beldemiz Mahalle Muhtarları ve Meclis Üyeleri ile toplantı yapan Sayın Valimiz, Belde ile ilgili genel konular hakkında bilgi alarak muhtarlarımızın taleplerini dinlediler. Sayın Valimize başta olmak üzere, Komutanımıza, Emniyet Müdürümüze ve İl Özel İdare Genel Sekreter Vekilimize nazik ziyaretlerinden ötürü tüm belde halkımız adına şükranlarımızı sunarız.

24.7.2017

Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI, İl Jandarma Komutanı J.Albay Yılmaz ÖZDEMİR, İl Emniyet Müdürü Sayın Hüseyin DENİZ ve İl Özel İdare Genel Sekreter V. Sayın İsmail SÜNDÜK Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler. Sohbet havasında geçen ziyaretin ardından Belediye Konferans Salonumuzda Beldemiz Mahalle Muhtarları ve Meclis Üyeleri ile toplantı yapan Sayın Valimiz, Belde ile ilgili genel konular hakkında bilgi alarak muhtarlarımızın taleplerini dinlediler. Sayın Valimize başta olmak üzere, Komutanımıza, Emniyet Müdürümüze ve İl Özel İdare Genel Sekreter Vekilimize nazik ziyaretlerinden ötürü tüm belde halkımız adına şükranlarımızı sunarız.

TEMİZLİK ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Beldemizden geçen D-655 karayolu orta refüjünde, yan yollarımızda, cami ve mezarlıklarımızda çim biçme ve çevre temizliği çalışmalarımıza hafta sonları dahil aralıksız devam ediyoruz.


YASEMİN VE ORHAN AMAN ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz Şekerpınar Mahallesinden Orhan AMAN ile Yasemin ÇİÇEK çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Hakan ÇETİN'in Düğün Merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Hakan ÇETİN ile Gökçe DİNÇER çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

MELEK VE ALİ KOCABAŞ ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, beldemizden Osman SOYER'in kızı Melek SOYER ile Ali KOCABAŞ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

CAMİLERİMİZ CUMA NAMAZINA HAZIR

24.7.2017

Beldemizde bulunan mahallelerimizdeki tüm camilerimizin şadırvanları ve avlusu her cuma olduğu gibi bu hafta da detaylı şekilde temizlenerek halkımızın hizmetine sunulmuştur.


BOĞAZİÇİ'NDE TOKİ İNŞAATI BAŞLADI

24.7.2017

Beldemize TOKİ tarafından yapılacak olan 102 adet konut ve 1 adet dükkanlı ticaret merkezinin hafriyat işi 11 Mayıs 2017 tarihi itibariyle başlamıştır. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN yapım işinin 400 gün içerisinde tamamlanacağı bilgisini verdi. Beldemize hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

24.7.2017

KANALİZASYON ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Beldemiz Yazlık Mahallesi 100.cadde (Çakırderesi Mevkii) üzerinde yaklaşık 100 metre uzunluğunda kanalizasyon hattı döşeme çalışması yapılmıştır.

AK Parti Gümüşova Gençlik Kolları Başkanı Cihan ÜNAL ve Gülsüm NURTEN çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, AK Parti Gümüşova Gençlik Kolları Başkanı Cihan ÜNAL ve Gülsüm NURTEN çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

ZİRAAT BANKASI GİRİŞİMCİ DİNAMİK DÜZCE ŞUBESİNE ZİYARETİMİZ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Ziraat Bankası Girişimci Dinamik Düzce Şubesi Yöneticisi Sayın Hediye KURU'ya yapmış olduğu çalışma ziyareti.

SEDAŞ Dağıtım Direktörüne çalışma ziyaretimiz

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, SEDAŞ Dağıtım Direktörü Sayın Dr.Ersan ŞENTÜRK'e yapmış olduğu çalışma ziyareti.

ÇOCUK PARKI PROJEMİZ ŞEKİLLENİYOR

24.7.2017

Beldemiz Şekerpınar Mahallesinde yapımı devam eden çocuk parkı inşaatında ağaçlandırma ve park alanı giriş çalışmaları yapılarak projemiz şekillenmeye başlamıştır.

HASTA ZİYARETİMİZ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi devam etmekte olan aile büyüklerinden Nasuhi ERCAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...

ESRA VE YUSUF TERZİ ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Esra ÇELİK ve Yusuf TERZİ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BOĞAZİÇİ'NDE TOKİ İNŞAATI BAŞLIYOR

24.7.2017

(DUR DURAK YOK...)

Beldemiz Yazlık Mahallesine TOKİ tarafından yapılacak olan 102 adet konut ve 1 adet dükkanlı ticaret merkezinin yer teslimi Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN tarafından ihaleyi alan firmaya yapılmıştır. Arazide gerekli incelemeler yapılmış olup, önümüzdeki hafta pazartesi günü harfiyat işi başlayacak inşaat 400 günde tamalanarak konutların teslimi yapılacaktır. Böylelikle Boğaziçi Beldesinden TOKİ konutu alanlar 2018’de konutlarına kavuşmuş olacaktır. Müjdeli haberimizi tüm halkımıza ve TOKİ 'den konut alan vatandaşlarımıza duyurur, konutların hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

FATMANUR VE AHMET YILMAZ ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Merhum Cemalettin ŞİMŞEK'in kızı Fatmanur ŞİMŞEK ve Ahmet YILMAZ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

ASKERİMİZİ UĞURLADIK

24.7.2017

Beldiye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, vatani hizmetini yapmak üzere kutsal asker ocağına ugurlayacagımız Beldemiz halkından Hayatı ERCAN'ın oğlu Burak'ın asker kınasına katılmıştır. 

Askerimize şimdiden hayırlı tezkereler diler, vatani görevini layıkıyla yaparak sağ salim ailesine ve sevenlerine kavuşmasını Cenab-ı Mevladan Niyaz ederiz.

BALLAR MAHALLESİNDE KANALİZASYON ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Ballar Mahallesi 504. sokakta (Karadumanlar mevkii) ve yakın çevrede bulunan hanelerin sağlığını tehdit eden lağım sularını bertaraf etmek üzere başlattığımız korege borularla kanalizasyon hattı çalışmalarımıza devam edilerek, yaklaşık 100 metrelik hat döşenmiştir.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADIK

24.7.2017

Boğaziçi ilkokulu/ortaokulunun öğretmenleri ve öğrencileri tarafından büyük bir özveri ile hazırlanmış olan ve hava muhalefeti nedeniyle gününde kutlanamayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği coşkulu bir şekilde kutlandı. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN yapmış olduğu konuşmasında öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve tüm halkımızın 97'ncisi kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ederek, program sonunda tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize çeşitli hediyeler armağan etti.

BAHAR TEMİZLİKLERİMİZ DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte, yollarımız başta olmak üzere tüm Beldemizde bakım onarım, temizlik ve yenileme çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

24.7.2017

CAMİ TEMİZLİKLERİMİZ AKSATILMADAN DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Beldemizin mahallelerinde bulunan tüm camilerimizin şadırvanları düzenli olarak detaylı şekilde temizlenerek halkımızın hizmetine sunulmaktadır.

DOĞALGAZ ALTYAPI HAZIRLIKLARIMIZ BAŞLADI

24.7.2017

Beldemize kazandırılan ve yakın tarihte yapımına başlanacak olan doğalgaz hattı döşeme çalışmalarına hazırlık kapsamında doğalgaz ana hat borularının ilk etabı bölgemize nakil edilerek belediyemizce teslim alınmıştır. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, hazırlıkların program dahilinde devam edeceğini bildirdi.

ARICILIK KURSUMUZ BAŞLAMIŞTIR

18.4.2017

Mahalle Muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri ile, yöre halkının ihtiyaç duyduğu faaliyetlerden birisi olan arıcılık kursu 17 Nisan 2017 Pazartesi günü Belediye Hizmet Binamızda başlamıştır. Düzce Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından tertip edilen kursumuz hafta içi her akşam 18.00'da Belediye Hizmet Binamızda başlayacaktır.

18.4.2017

HASTA ZİYARETİMİZ

18.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Akçakoca'lı hemşehrimiz Ali KULOĞLU'na geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...

HASTA ZİYARETİMİZ

18.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz Yazlık Mahallesinden Nasuhi ERCAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...


ELİF VE HAKAN'IN DÜĞÜNÜNE KATILDIK

18.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz halkından Ümmühan ve Harun KARA'nın oğullarının (Elif ve Hakan) düğün merasimine katılmıştır.

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

ZELİHA VE HİKMET'İN DÜĞÜNÜNE KATILDIK

18.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, yöre halkından Hatice ve İlyas TERS ailesinin kızları Zeliha ile Hanife ve Mansur DİNLER ailesinin oğulları Hikmet'in düğün merasimine katılmıştır.

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

NUR İLE HASAN ÇİFTİNİN DÜĞÜNÜNE KATILDIK

18.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Fatma ve İsmail AY ailesinin kızları Nur ile Nurhan ve Yunus MERCAN ailesinin oğulları Hasan'ın düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BAKANIMIZIN ZİYARETİ

14.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN’ı makamında ziyaret eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ, yapmış olduğu konuşmada halk oylaması dolayısıyla Düzce'de gerçekleştirdiği ziyaretlerin olumlu geçtiğini belirterek, "Esnafımız olsun, vatandaşlarımız olsun 'Evet' yönünde bir teveccüh gösteriyorlar. İnşallah bu olumlu ortam Türkiye'ye de yansıyacak. 16 Nisanda güzel bir sonuç alacağız." dedi.

Ziyaretlerinden ötürü Sayın Bakanımız ile ekibine ve Düzce Belediye Başkanı Sayın Mehmet KELEŞ’e teşekkürlerimizi sunarız.

BELEDİYEMİZDEN BİR MÜJDE DAHA

14.4.2017

Beldemiz Yazlık Mahallesi 116 Ada, 16-17 parseller üzerine Sentetik çim yüzeyli futbol sahası, soyunma odaları, 250 kişi kapasiteli tribün ve tel örgü sistemi yapılacaktır. İşin ödenek işlemleri tamamlanmış olup ihale hazırlıkları devam etmektedir. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN ve Duzce Gençlik Spor İl Müdürü Sayın Feyzullah DERECİ yaptıkları toplantıda müjdeli haberi verdiler. Bu girişimlerimiz esnasında desteklerini esirgemeyen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ'ye, Milletvekillerimiz Sayın Fevai ARSLAN ile Sayın Ayşe KEŞİR'e ve AK Parti Düzce İl Başkanı Sayın Hikmet KESKİN'e tüm belde halkı adına teşekkürlerimizi sunarız...

DERE GEÇİSİ MENFEZ ÇALIŞMAMIZ

12.4.2017

Yazlık Deresinden karşıya geçişi sağlamak için Fen İşleri ekibimiz tarafından dereye 1200'lük çelik boru döşenerek köprü çalışması yapılmıştır. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde incelemiştir.

HASTA ZİYARETİMİZ

12.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, AK Parti Akçakoca Kadın Kolları Yönetiminden Hanife YILDIZ'ın annesine geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...


HASTA ZİYARETİMİZ

12.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz Çayırtarla Mahallesinden Adnan GÜZEL'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...

HASTA ZİYARETİMİZ

12.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde tedavi süreci devam eden Beldemiz Ballar Mahallesinden İbrahim GÜZEL'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz.

BALLAR MAHALLESİNDE KANALİZASYON ÇALIŞMALARIMIZ

12.4.2017

Ballar Mahallesi 504. sokakta (Karadumanlar mevkii) ve yakın çevrede bulunan hanelerin sağlığını tehdit eden lağım sularını bertaraf etmek üzere korege borularla kanalizasyon hattı döşeme çalışmaları yapılmıştır.


YAĞMUR SUYU DRENAJ ÇALIŞMALARIMIZ

12.4.2017

Beldemiz Dokuzpınar Mahallesi 403. sokakta (Gülle Mevkiinde) yapımı devam etmekte olan yol genişletme ve dolgu çalışmaları kapsamında, Gülle Deresi üzerinde yağmur suyunu tahliye etmek için 1200'lük çelik boru ve beton büz döşenerek geçişler sağlanmıştır.

12.4.2017

SEMRA KURT VE ÜZEYİR KUL ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİNE KATILDIK

12.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu, Semra KURT ve Üzeyir KUL çiftinin düğün merasimi. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

YAĞMUR SUYU DRENAJ HATTI ÇALIŞMAMIZ

12.4.2017

Yazlık Mahallesi 102.Caddede (Yazlık-Ballar Bağlantı yolu ve Kahveci inişi olarak tabir edilen yolda) yol açma ve genişletme çalışmamızı müteakip büz döşeme işlemi yapılarak yağmursuyu drenaj hattı oluşturulmuştur.


ANKARA İL MÜFTÜSÜNÜ ZİYARET

12.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Ankara İl Müftüsü Sayın Mehmet SÖNMEZOĞLU'na yapmış olduğu çalışma ziyareti.

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ÇALIŞMA ZİYARETİMİZ

12.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Orman Genel Müdürlüğü Odun Dışı Ürün ve Hizmetler Daire Başkanı Sayın Emin ŞİMDİ'ye yapmış olduğu çalışma ziyareti.

BALLAR-DÜZCE HATTI SEFERLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR

3.4.2017

03 NİSAN 2017 PAZARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN BELDEMİZ BALLAR-ÇAYIRTARLA MAHALLELERİNDEN DÜZCE MERKEZE SEFERLERİMİZ AKTARMASIZ OLARAK BAŞLAMIŞTIR. HALKIMIZA DUYURULUR...

ESRA İLE SİNAN ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİNE KATILDIK

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu, Beldemiz Ballar Mahallesinden Münevver ve Hasan ÇABUKOĞLU'nun kızları Esra ÇABUKOĞLU ile Sinan DEMİR çiftinin düğün merasimi. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

EDA İLE REGAİP ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİNE KATILDIK

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu, Beldemiz Şekerpınar Mahallesi eski muhtarı Metin KUL'un oğlu Regaip KUL ile Eda MUTLU çiftinin düğün merasimi.
Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.


HASTA ZİYARETİMİZ

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi süreci devam eden Düzce'nin esnaflarından Murat Bahçalı'nın ağabeyi Sıraç ustaya geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza Allah cc acil şifalar vermesini dileriz.

YOLLARIMIZDA BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARIMIZ

3.4.2017

BAHAR AYLARININ GELMESİ İLE BİRLİKTE KIŞ SEZONUNDA BOZULAN PARKE TAŞLI YOLLARIMIZDA, FEN İŞLERİ EKİBİMİZ TARAFINDAN YENİLEME VE ONARIM ÇALIŞMALARI YAPILARAK HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNULMUŞTUR.

HASTA ZİYARETİMİZ

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, yöre halkından Hikmet AMAN'ın kızına geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Yavrumuza acil şifalar dileriz...

3.4.2017

GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI İLE GÖRÜŞMEMİZ

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın ile yaptığı görüşmeden...