Haberler

Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı

22.2.2018

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) ile Boğaziçi Belediyesi arasında Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim ERCAN ile Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Recayi KARSLI, belediye çalışanlarını ilgilendiren Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesine imza attılar.

İmza töreninde Bem-Bir-Sen Düzce Şube Başkanı Asiye DURNACI, Şube Başkan Yardımcıları Cavit TEPE ve Yusuf GÜMÜŞ'te hazır bulundu.

Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’nin imzalanmasının ardından Genel Başkan Yardımcısı Recayi KARSLI, Boğaziçi Belediyesi çalışanları adına Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim ERCAN’a teşekkür etti.

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim ERCAN ise imzalanan Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’nin tüm çalışanlara hayırlı olmasını temenni etti.

Rümeysa KURNAZ ile Tunahan GÜNEY'in düğün merasimine katıldık.

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Rümeysa KURNAZ ile Tunahan GÜNEY'in düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Özlem TOPUZ ile İlker YILDIZ'ın düğün merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Özlem TOPUZ ile İlker YILDIZ'ın düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

PAZARYERİ İNŞAATINDA TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

22.2.2018

Beldemize yapılacak olan Kapalı Pazaryeri inşaat alanında hafriyat, tesfiye, beton duvar, zeminde kodlama ve yol açma gibi ön hazırlık çalışmaları Belediyemiz tarafından tamamlanmıştır.

Bu kapsamda, 15 Aralık 2017 Cuma günü saat:14.00'da Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Yüklenici Firma Yetkilileri, meclis üyelerimiz, mahalle muhtarlarımız ve halkımızın katılımıyla dualar eşliğinde kurban kesilerek temel atma töreni yapılmıştır.

Halkımıza ve tüm vatandaşlarımıza saygılarımızla duyurulur.

BEM-BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası) Düzce Il Başkanının ziyareti

22.2.2018

BEM-BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası) Düzce Il Başkanı Sayın Asiye DURNACI ve Başkan yardımcıları Sayın Ümit BAYRAKTAR ile Sayın Cavit TEPE, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler.

Tuğba AYDIN ile Ismail ALTIN'ın düğün merasimine katıl

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Saadettin AYDIN'ın kızı Tuğba AYDIN ile Ziya ALTIN'ın oğlu Ismail ALTIN'ın düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, ameliyat olan Şaban ALTINIŞIK'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur.
Hastamıza acil şifalar dileriz...Cansu AKYOL ile Uğur ŞİMŞEK'in düğün merasimine katıldık.

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Sebahattin AKYOL'un kızı Cansu AKYOL ile Nusret ŞİMŞEK'in oğlu Uğur ŞİMŞEK'in düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Hasta Ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, ameliyat olan Muharrem KARADUMAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

BOĞAZİÇİ’NDE FUTBOL SAHASI YAPIMI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

22.2.2018

İhalesi tamamlanarak yapımına başlanacak olan “Sentetik çim yüzeyli futbol sahası, soyunma odaları, 250 kişi kapasiteli tribün ve tel örgü sistemi yapım işi” için Belediyemiz fen işleri birimince yol iyileştirme çalışmaları yapılmıştır.

Hasta ziyaretimiz

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, hastanede tedavi olan Abdurrahman KANCA'ya geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. 

Hastamıza acil şifalar dileriz...

22.2.2018

CAMİLERİMİZİN ÇEVRESİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMALARIMIZ

22.2.2018

Doğalgaz alt yapı çalışmaları esnasında yapılan kazı nedeniyle yüzeye çıkan topraklar yağmur sonrası çamura dönüştüğünden camilerimizin önünde ve etrafındaki yollarımızda fen işleri ve temizlik hizmetleri birimimiz tarafından bakım onarım ve temizleme çalışmaları yapılmıştır.

Aynur ÇAVUŞ ile Ömer ÖZMEN'in nişan merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Boğaziçi Beldesinden Hasan ÇAVUŞ'un kızı, AK Parti Belde Kadın Kolları Başkanı Aynur ÇAVUŞ ile Ömer ÖZMEN'in nişan merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Samet ÇABUK ile Emel BEKTAŞ'ın düğün merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Boğaziçi Beldesinden Mehmet ÇABUK'un oglu Samet ÇABUK ile Emel BEKTAŞ'ın düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Sena ŞİŞMAN ile Fatih OCAK çiftinin nişan merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Boğaziçi Beldesinden olan kızımız Sena ŞİŞMAN ile Fatih OCAK çiftinin İstanbul/Maltepe'deki nişan merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

DEĞERLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTIMIZ

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın başkanlığında, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Muhtarlarımızın katılımıyla, hizmet binamızda değerlendirme ve istişare toplantısı yapıldı.

BAŞKAN ERCAN'DAN ANLAMLI ZİYARET

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN , 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Boğaziçi İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek Okul Müdürü Sayın Yüksel DANIŞ ve tüm öğretmenlerimizin gününü tebrik etti.

Çiğdem YEŞİLDAĞ ile Hasan YILDIZ çiftinin düğün merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Çiğdem YEŞİLDAĞ ile Hasan YILDIZ çiftinin düğün merasimine katılarak nikah akdini gerçekleştirmiştir.

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

MİLLİ EĞİTİM BAKANI'NA TALEPLERIMIZI İLETTİK

22.2.2018

Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ ve Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ bir dizi ziyarette bulunmak üzere Düzce'ye geldiler.

Ziyaret esnasında Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN Milli Eğitim Bakanımıza taleplerini ilettiler.

Yılmaz ÖZTÜRK ile Melek PARLAK çiftinin düğün merasimine katıldık

22.2.2018

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Kurtsuyu Köyü muhtarı İsmail ÖZTÜRK'ün oglu Yılmaz ÖZTÜRK ile Melek PARLAK çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

PAZARYERİNDE YOL AÇMA VE SAHA DÜZENLEME ÇALIŞMASI YAPILIYOR

22.2.2018

Kapalı Pazaryeri inşaat alanında yapılan hafriyat, tesfiye ve beton duvar çalışmalarını müteakip zeminde kodlama ve yol açma çalışmalarımız başlamıştır.

BOĞAZİÇİ'NDE DOĞAL GAZ AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI.

22.2.2018

Beldemizde kısa süre önce yapımına başlanan doğal gaz çalışmaları büyük ölçüde tamamlanmış olup 13 Kasım 2017 Pazartesi günü itibariyle Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, DERGAZ Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN, Belediye Meclis Üyelerimiz, Mahalle Muhtarlarımız, değerli basın mensuplarımız ve halkımızın katılımıyla gaz arzı yapılmıştır.

Başkan ERCAN, yapmış olduğu konuşmasında "Doğal gaz Beldemizin rüyasıydı, bir rüyayı gerçekleştirdik. 18 Ekim 2016 tarihinde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ'nün başkanlığında Düzce Milletvekilimiz Fevai ARSLAN, Düzce Milletvekilimiz Ayşe KEŞİR, Düzce Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı (EPDK) Başkanımız Sayın Mustafa YILMAZ, AKSA Doğal gaz Yönetim Kurulu Üyeleri ile toplantı yaptık.Bu toplantı ile bölgeye doğal gaz verilmesi noktasında bir irade ortaya çıktı. Daha sonra on gün içerisinde lisans bölgesine alınma kararı çıktı. Bir sene sonra böyle bir noktada bu hizmetin gelmesi noktasında tabiki herkesin emeği var ama öncelikle işletmeci konumunda olan DERGAZ yetkililerine burada bulunan DERGAZ müdürü Mustafa DOĞAN'ın huzurunda çok teşekkürlerimi iletiyorum. Tabi biz inandık ama bu inancı bize veren vatandaşlarımızın Bölge insanımızın en iyi hizmeti almaya hakları vardı. Bu talepleri bizlere ilettiler, biz de taleplerimizi devletimizin üst noktasına, siyasi irademizin temsilcilerine ilettik. Onlarda taleplerimizi geri çevirmeyerek bu hizmeti bu noktaya getirdiler. Şu andaki duygularımı anlatmakta inanın ki zorlanıyorum. Çok mutluyum, kendi insanım, kendi bölgem ve Düzce'm için hayırlı olmasını temenni ediyor, “Doğal gaz’ın Beldemize kazandırılması noktasında emekleri geçen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Berat ALBAYRAK, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk ÖZLÜ, Düzce AK Parti İl Başkanı Sayın Hikmet KESKİN, Düzce Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı (EPDK) Başkanımız Sayın Mustafa YILMAZ, AKSA Doğal gaz Yönetim Kurulu Üyelerine ve bu süreç içerisinde desteklerini esirgemeyen DERGAZ Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN’a teşekkürlerimi borç bilerek saygılarımı sunuyorum." dedi.

Daha sonra söz alan DERGAZ Müdürü Mustafa DOĞAN yapmış olduğu konuşmasında; "2004 yılından bu yana Düzce'de doğal gaz faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 7'nci ayda lisansımıza dahil olan ama henüz lisansı şirketimize gelmeden gaz arzını veriyoruz. Burada öncelikle Sayın Bakanımıza, Belediyemize, İl Özel İdaremize ve özellikle Karayollarımıza zorlu bir güzergahı vardı çok teşekkürlerimizi iletiyoruz. Yarından itibaren ilk abonemiz olan Sayın Başkanımızın gazını açmak üzere tesisat dönüşümlerini yaptıran tüm abonelerimiz gaz arzlarını kullanabilirler. Sadece kuzeyde küçük bir bölgemiz kaldı. Orayı da ay sonuna kadar tamamlayacağız. Bugün itibariyle Boğaziçi Beldesinin gaz arzının %90'nını tamamlamış bulunuyoruz. Gaz arzını biraz sonra yapacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.Bu süreçte vatandaşlarımıza mağduriyet vermişizdir. Lütfen bu konuda bizleri bağışlayın. Çünkü bir altyapı çalışması yapıyorsunuz. Başkanımız hızlı bir şekilde toparlayacaktır. Hepinize saygılar sunuyorum." dedi.

Ardından yapılan duayı müteakip gaz arzı sağlanmıştır. Doğal gazın tüm beldemize hayırlı olmasını diliyoruz.

TOKİ İNŞAATINDA SON DURUM

22.2.2018

Beldemizde 23 Haziran 2017 tarihinde temel atma töreni ile TOKİ tarafından yapımına baslanan 102 adet konut ve 1 adet dükkanlı ticaret merkezinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, calısmaları yerinde inceleyerek hazırlanmış olan örnek daireyi gezdi.

Halkımıza ve TOKİ'den konut alan tüm vatandaşlarımıza saygılarımızla duyurulur.

Çağsu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Cavit DEMİR 'in ziyareti

22.2.2018

Çağsu ve Fatma Hatun Hastaneleri ile Merkez TV Yönetim Kurulu Başkanı Cavit DEMİR ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol TAYHAN, Belediye Başkanımız İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler.

Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Karayolları 4.Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa BOZÖYÜK'ün ziyareti

22.2.2018

Karayolları 4.Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa BOZÖYÜK, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'a çalışma ziyaretinde bulunmuştur.


ÇEVRE VE SAĞLIK KONULARINDAKİ SEMİNERİMİZ

22.2.2018

Düzce Üniversitesi ve Düzce İl Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü koordinesinde Düzce Üniversitesi öğretim görevlilerince Belediye Hizmet Binamızda Belediye Başkanı Vek.Öner YILDIZ, mahalle muhtarlarımız ve halkımızın katılımıyla, bölgenin sürdürülebilir kalkınmasına yönelik misyon çerçevesinde "Çevre ve Sağlık" konularında bilgilendirme semineri düzenlenmiştir.

ELEKTRİK KABLOLARI YER ALTINA ALINIYOR

30.10.2017

Elektrik kablolarının oluşturduğu görüntü kirliliğini düzenlemek üzere Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri sonucu D-655 Karayoluna paralel eski Akçakoca yolunun bir kısmında elektrik kabloları yer altına alınmaya başlamıştır.

PAZARYERİNİN BETON DUVARI YAPILIYOR

30.10.2017

Kapalı Pazaryeri inşaat alanında yapılan hafriyat ve tesviye çalışmalarını müteakip başlattığımız perde beton duvar çalışmalarımız da tamamlanmak üzere olup, ardından inşaat yapım işine geçilecektir.

KANALİZASYON VE YAĞMUR SUYU PROJEMİZ HAZIRLANIYOR

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri sonucu Beldemizdeki kanalizasyon ve yağmursuyu isale hattının projelendirilerek tamamen yeniden yapılabilmesi için İLBANK Mühendisleri Yılmaz DÜZENLİ ve İskender ÖZGÜR ile Belediyemiz fen işleri birimi tarafından etüd çalışması yapılmıştır.

OTOBÜS DURAKLARIMIZI YENİLEMEYE DEVAM EDİYORUZ

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla geçtiğimiz aylarda yenilemeye başladığımız otobüs duraklarımızı kaldığımız yerden yenilenmeye devam ediyoruz. Program dahilinde bütün duraklarımız yenilenecektir.

ÖMER DÖNGELOĞLU'NA ZİYARETİMİZ

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Başaksehirde Ömer DÖNGELOĞLU hocamıza iade-i ziyarette bulunarak hasbihal ettiler .

Sayın Cüneyt YILMAZ'a çalışma ziyaretimiz

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Başakşehir Belediyesi Meclis Başkanı Sayın Cüneyt YILMAZ'a çalışma ziyaretinde bulunarak, Belediyemize vermiş olduğu desteklerinden ötürü teşekkürlerini sundu ve kendilerine anı tabağı armağan etti.

Ziyaret esnasında beraberimizde bulunan Cumayeri Belediye Başkanı Sayın Recep TUNA ve Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Aytunç ÖZDEMIR'e de teşekkürlerimizi sunarız.

BOĞAZİÇİ DOĞALGAZA KAVUŞUYOR

30.10.2017

Boğaziçi Belediyesi ile doğalgaz dağıtım firması DERGAZ arasında imzalanan protokol ile belde gelecek ayın sonundan itibaren doğalgaza kavuşacak. Boğaziçi Belediyesi’nde düzenlenen basın toplantısına Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ile DERGAZ Müdürü Mustafa Doğan, Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Başkan ERCAN, yapmış olduğu açıklamada “Doğal gaz’ın Beldemize kazandırılması noktasında emekleri geçen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Berat ALBAYRAK, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk ÖZLÜ, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı (EPDK) Başkanımız Sayın Mustafa YILMAZ, AKSA Doğal gaz Yönetim Kurulu Üyelerine ve bu süreç içerisinde desteklerini esirgemeyen DERGAZ Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN’a teşekkür etti.

Geçmişte yol ve suyun medeniyet olduğunu ifade eden Ercan, doğalgazın da değişim ve dönüşümle birlikte medeniyet çarkına dahil olduğuna inandıkları için yatırımı beldeye kazandırmak için çalıştıklarını söyledi. Geçen yıl yapılan toplantıda lisans bölgesine alındığını anımsatan Ercan, “DERGAZ şuanda iç hatları yaptı. Hanelere kutularını bırakıyor. Toplantıyla beraber abone başvurusunu DERGAZ şirketi yetkilileri alacak. Bunun da müjdesini yöremize beldemize vatandaşlarımıza vermenin zevkini yaşıyorum.” dedi.

DERGAZ Müdürü Doğan ise Boğaziçi beldesinin doğalgaza kavuşması için karayollarıyla ilgili sorunun aşılmasının ardından beldenin 7 Temmuz’da lisansa dahil olduğunu ifade etti. ‘400-450 adet servis kutusu koyacağız’ Gelecek ayın sonuna kadar beldeye doğalgaz vermeyi planladıklarını kaydeden Doğan, beldede doğalgaz alt yapısına yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Doğan, “Boğaziçi Beldesinde toplamda 30 kilometreye yakın imalat yapıldı. Sadece beldenin Kuzey cephesinde bir bölümümüz kaldı. Orayı da inşallah önümüzdeki yıla yetiştireceğiz. Servis hattı çalışmalarımız devam ediyor. 162’nin üzerinde binanın kutusu tamamlandı. Toplamda da 400-450 adet servis kutusu koyacağız.” diye konuştu. Abonelikler bugün başladı Abonelikleri bugün itibariyle başlattıklarını dile getiren Doğan, “Vatandaşlarımız sadece kimlik fotokopisi ile gelerek binasını tanımladığında, abonelik bağlantı bedelini yatırdığında, Kasım ayından itibaren gazı kullanacak. Herkese hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

İlk abone Başkan Ercan oldu Konuşmaların ardından taraflar protokolü imzaladı. DERGAZ’ın Boğaziçi Beldesi’ndeki ilk abonesi Belediye Başkanı İbrahim Ercan oldu.

Yapılan basın toplantısını müteakip Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Muhtarlarımız; yapmış oldukları çalışmalar nedeniyle DERGAZ Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN’a Belde Halkımız adına anı tabağı hediye ettiler.

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

30.10.2017

Belediye işçilerimizin üye oldukları Hizmet-İş sendikası ile yapılan sendika oturumlarında zam artış oranında uzlaşı sağlanarak Toplu İş Sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşmenin her iki taraf için hayırlı olmasını dileriz.

ÇOCUK PARKIMIZA OYUN GRUBU MONTE EDİLDİ

30.10.2017

Beldemiz Şekerpınar Mahallesinde yapımı devam eden çocuk parkının kauçuk zemin döşemesini müteakip çocuk oyun grubu montaj çalışması da tamamlanmıştır. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN Parkımıza giderek çalışmaları yerinde incelemiştir.

YAĞMURSUYU TAHLİYE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

30.10.2017

Beldemiz Yazlık Mahallesi 108'inci sokakta, yağmursuyu tahliyesi için beton büz döşeme çalışması yapılmıştır.


HASTA ZİYARETİMİZ

30.10.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, ameliyat olan Hikmet AMAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...

YAĞMURSUYU TAHLİYE ÇALIŞMAMIZ

30.10.2017

Beldemiz Kurbantepe Mevkiinde bulunan şifalı-su (abone suyu olarak bilinen) yolunda, yağmursuyu tahliyesi için koruge boru döşeme çalışması yapılmıştır.

30.10.2017

MUHARREM AŞURE AYINIZ MÜBAREK OLSUN

30.10.2017

Cuma namazı sonrasında; Şehit Yzb.Beşir Bayraktar, Yazlık, Yeşilköy, Kurbantepe, Ballar, Çayırtarla camilerimiz ile Kabalak, Suncuk, Düzköy ve Osmanca Köylerinde vatandaşlarımıza aşure dağıtımı yaparak halkımızın ve komşu köylerimizin muharrem aşure ayını kutladık.

DOĞALGAZ İÇ ŞEBEKE YAPIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI.

30.10.2017

Geçtiğimiz aylarda yapımına başlanan dağalgaz alt yapı çalışmaları bir yandan tamamlanırken diğer yandan da DERGAZ'a ait ekipler tarafından iç hat şebekesi döşenerek hane bazında kutular monte edilmeye başlanmıştır.


İÇME SUYU HATLARIMIZDA BAKIM ONARIM VE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI

30.10.2017

Beldemizin içme suyu ihtiyacını karşılayan hatlarımızdan biri olan Karadere Mevkiindeki kaptajlarımızda ve içmesuyu depolarımızda bakım onarım ve temizlik çalışmaları yapılmıştır.

SU BASKINLARIYLA MÜCADELE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

30.10.2017

Beldemizde heyelan ve su baskınlarına karşı yürüttüğümüz çalışmalarımız tüm hızıyla sürerken, inşaatı devam emekte olan Kapalı Pazaryerinin yakınından geçen ve taşkınlara sebebiyet veren su yatağında 80'lik beton büz döşeme çalışması yapılmıştır.

MEZARLIKLARIMIZDA PERDE BETON DUVAR ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

26.9.2017

Beldemiz Kurbantepe mezarlığında perde beton duvar çalışmalarımız başlamıştır.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde teftiş ederek incelemelerde bulunmuştur.


BİR MAHALLEMIZE DAHA ÇOCUK PARKI

26.9.2017

Yeşilköy mahallemizde çocuk oyun grubu ve jimnastik aletleri ile oluşturulacak park için perde beton duvar çalışmalarımız başlamıştır.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde teftiş ederek incelemelerde bulunmuştur.

BAŞKAN ERCAN'DAN BİR MÜJDE DAHA

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri sonucu proje hazırlıkları tamamlanan "KAPALI PAZARYERİ" inşaatımızın hafriyat çalışmaları başlamıştır.

Projemizin kısa süre ıçerisinde hayata geçirilerek saygıdeğer halkımızın hizmetine sunulacağı bilgisini veren Başkan ERCAN, çalısmalarımızın hizmet odaklı olarak aralıksız devam edeceğini söyledi.

Mustafa Emre'nin sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Düzce Üniversitesi işletme Fakültesi bölüm başkanı Mehmet Akif ÖNCÜ'nün oğlu, Mustafa Emre'nin sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz..

BAŞKAN ERCAN, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, birimlerimiz tarafından aynı anda yürütülmekte olan imar yolu açma, taş duvar örme, mezarlık düzenleme ve perde beton duvar ile doğalgaz altyapı çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

HACI ZİYARETİMİZ

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren Tenzile DAĞDELEN'i evinde ziyaret edip, bu kutsal görevi yerine getirdikleri için kendilerini kutlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

HACI ZİYARETİMİZ

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren Orhan KURT'u evinde ziyaret edip, bu kutsal görevi yerine getirdikleri için kendilerini kutlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Fatma BATIR ile Aydın ALTIN çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Fatma BATIR ile Aydın ALTIN çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Eymen Efe'nin sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , İmran ve Murat Mürsel SEZGİN'nin oğlu, Eymen Efe'nin sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Miraç ve Talha'nın sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Turan ALTINIŞIK'ın torunu, Eda ve Nurettin ALTINIŞIK'nun oğulları, Miraç ve Talha'nın sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Dilek DOĞAN ile Umut BASKAN çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Dilek DOĞAN ile Umut BASKAN çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

TAZİYE ZİYARETİMİZ

26.9.2017

Altınova'da ikamet eden Beldemiz sakinlerinden Fatma TEKE'nin vefatı nedeniyle Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Yalova Altınova Belediye Başkanı Sayın Metin ORAL ile birlikte taziye evine giderek ziyarette bulundular.


İMAR YOLU AÇMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

26.9.2017

Beldemiz Yazlık Deresine paralel imar yolu açma çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.


DRENAJ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

26.9.2017

Yazlık mahallesi 112.sokak Çakır Deresi mevkiinde, heyelanla mücadele kapsamında yağmur suyu drenajı için kanal açma çalışması yapılmış olup, açılan kanallara çelik boru döşenerek yağmur suyunun kontrol alınması sağlanmıştır.

DERGAZ MÜDÜRÜNE ZİYARET

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN ve Çilimli Belediye Başkanı Sayın Muhsin YAVUZ, yeni binasında hizmet vermeye başlayan DERGAZ'a giderek Bölge Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN' a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Sınırlarını genişleterek hizmet ağını artıran Düzce DERGAZ müdürümüze ve personeline çalışmalarında başarılar dileriz.

Merve CAP ile Salih DİNLER çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Merve CAP ile Salih DİNLER çiftinin düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Ömer'in sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Ayşegül ve Nurettin GÜNOĞLU'nun oğlu, Ömer'in sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Düzce Türk Telekom İl Müdürü Sayın Muzaffer OKTAY'ın ziyaretleri

26.9.2017

Düzce Türk Telekom İl Müdürü Sayın Muzaffer OKTAY, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret etmiştir. Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Yığılca BelediyeBaşkanı Sayın Muzaffer YİĞİT'e ziyaretimiz

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın,Yığılca BelediyeBaşkanı Sayın Muzaffer YİĞİT'e yapmış olduğu çalışma ziyareti...

Yığılca Kaymakamı Sayın M.Furkan SANCAKTUTAR'a yeni görev yerinde başarılar

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Artvin Ardanuç Kaymakamlığına atanan Yığılca Kaymakamı Sayın M.Furkan SANCAKTUTAR'a yapmış olduğu veda ziyareti...

Kaymakamımıza yeni görev yerinde başarılarının devamını dileriz.

Muhammed Ali'nin sünnet merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Belediye Meclis Üyemiz Harun ESEN'in yeğeni, Havva ve Fatih ESEN'in oğlu Muhammed Ali'nin sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Canip ile Sıraç'ın sünnet merasimine katıldık.

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Mürvet ve Cavit YEŞİLDAĞ'ın oğulları, Canip ile Sıraç'ın sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

BAKAN ÖZLÜ BOĞAZİÇİ'NDE HALKIMIZLA BAYRAMLAŞTI

26.9.2017

Kurban Bayramının 3.Günü Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ Belediyemize teşrif ederek burada Halkımızla bir araya geldi.

Bakan ÖZLÜ ve Belediye Başkanı ERCAN ayrı ayrı söz alarak halkımızın mübarek kurban bayramını tebrik ettiler.

Birlik ve beraberlik mesajları verilen programımız dualar yapılarak son buldu. Sayın Bakanımıza bu nazik ziyaretinden ötürü tüm halkımız adına şükranlarımızı sunarız.

Ebubekir ile Ömerfaruk'un sünnet merasimine katıldık.

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Semra ve Orhan Nursel'in oğulları, Ebubekir ile Ömerfaruk'un sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Seher ALEMDAR ile Rıdvan ŞENGÜLOĞLU çiftinin düğün merasimine katıldık.

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Seher ALEMDAR ile Rıdvan ŞENGÜLOĞLU çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Berna TOKKAL ile Özgür ÇABUKOĞLU çiftinin nikah akdini gerçekleştirdik.

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Berna TOKKAL ile Özgür ÇABUKOĞLU çiftinin düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BELEDİYEMİZDE BAYRAMLAŞMA

26.9.2017

Kurban Bayramının 2.Günü Milletvekilimiz Sayın Fevai ARSLAN'ın iştirakiyle Halkımızın bayramını kutladık.

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN ve Milletvekilimiz Sayın Fevai ARSLAN ayrı ayrı söz alarak halkımız mübarek kurban bayramını tebrik ettiler.

KURBANTEPE MESIRE ALANINDA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR.

26.9.2017

Beldemiz Kurbantepe Mevkiinde inşaatı devam eden mesire alanında tesfiye çalışmalarını müteakip zemin dolgusu ve 1.etap zemin kaplaması yapılmıştır. Ayrıca aynı bölgede Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girisimleri sonucu yeni temin edilen kaliplarimizla istinat duvarı çalışmalarına başlanılmıştır.

Özlem ALTIPARMAK ile Mustafa ERCAN çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Özlem ALTIPARMAK ile Mustafa ERCAN çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BAYRAM ÖNCESİ TEMİZLİK ÇALIŞMALARIMIZ

26.9.2017

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi cami ve mezarlıklarımızda çim biçme ve çevre temizliği çalışmaları yapılarak halkımızın kabristan ziyaretlerini daha temiz ortamda yapmaları sağlanmıştır. Tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramlarını şimdiden kutlar, iyi tatiller dileriz.

İLBANK Ankara Bölge Müdürü Sayın Erdinç KAPUSUZ'a ziyaretimiz

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, İLBANK Ankara Bölge Müdürü Sayın Erdinç KAPUSUZ'a yapmış olduğu çalışma ziyareti...

Karayolları 4.Bölge Müdürü Sayın Öner ÖZGÜR'e ziyaretimiz

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Karayolları 4.Bölge Müdürü Sayın Öner ÖZGÜR'e yapmış olduğu çalışma ziyareti...

CAMİLERİMİZ CUMA NAMAZINA HAZIR

26.9.2017

Beldemizde bulunan mahallelerimizdeki tüm camilerimizin şadırvanları ve avlusu her cuma olduğu gibi bu hafta da detaylı şekilde temizliklenerek halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Düzce Türk Telekom İl Müdürü Sayın Muzaffer OKTAY'a ziyaretimiz

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, yeni atanan Düzce Türk Telekom İl Müdürü Sayın Muzaffer OKTAY'a hayırlı olsun ziyaretleri...

ÇOCUK PARKI İNŞAATINDA SONA YAKLAŞILDI

26.9.2017

Beldemiz Şekerpınar Mahallesinde yapımı devam eden çocuk parkının kauçuk zemin döşeme etabı tamamlanarak, çocuk oyun grubu ve spor aktivite grubu montajı için hazırlıklara başlanılmıştır. Parkımız kısa süre sonra tüm halkımızın hizmetine sunulacaktır.

Sevda DEMİRCİ ile Erol ÇELEBİ çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Beyköy Belediye Başkanlığında görevli Sevda DEMİRCİ ile Erol ÇELEBİ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Belediye Meclis Üyemiz Öner YILDIZ'a geçmiş olsun ziyaretimiz

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, trafik kazası geçiren Belediye Meclis Üyemiz Öner YILDIZ'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Meclis Üyemize acil şifalar dileriz...

BAŞKAN ERCAN'A TEŞEKKÜR MESAJI...

26.9.2017

Suncuk köyü Kur 'an Kursu Öğreticisi Büşra KUZU hocamıza, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'a ithafen yazmış olduğu güzel dileklerinden ötürü teşekkürlerimizi sunarız.

"Selamun Aleykum Sayın Başkanım.
Bugün kursumuza sağladığınız imkanlardan dolayı size çok teşekkür ederim. Böylesine hizmet için uğraşlarınız benim için çok kıymetli, Allah razı olsun sizden. Rabbim daha nice hayırlı hizmetlerde bulunmayı nasib etsin inşaAllah. 
Allaha emanet olun, Hayrlı Akşamlar 😊

-Suncuk Köyü Kur'an Kursu Öğreticisi, Büşra KUZU"


YAĞMUR SUYU KANALİZASYON ÇALIŞMAMIZ

26.9.2017

Yazlık Mahallesi 112. sokak Çakırderesi mevkinde 600’lük çelik boru döşeme çalışması yapılmıştır. Böylelikle yağmur suyunun yerleşim alanına ulaşmadan kontrol altına alınması ve çevresel kirliğin azami ölçüde giderilerek güvenliğin üst seviyelere ulaştırılması sağlanmıştır.

Neşe BAŞ ile Turhan ÇOBANOĞLU çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Neşe BAŞ ile Turhan ÇOBANOĞLU çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Seda ERCAN ile Serhat KILIÇ çiftinin düğün merasimine katıldık

26.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Seda ERCAN ile Serhat KILIÇ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Hasta Ziyaretimiz

11.9.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, ameliyat olan Servet YEŞİLDAĞ'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...

Aslı ÖZGEN ile İsmail AMAN çiftinin düğün merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Aslı ÖZGEN ile İsmail AMAN çiftinin düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Şeyma BOZ ile Sefa UÇAR çiftinin düğün merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Şeyma BOZ ile Sefa UÇAR çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Yiğit Metin'in sünnet merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Derya ve Çetın Şahin'in oğulları, Yiğit Metin'in sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Semih'in sünnet merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan , Zehra ve Serdar SERT'in oğulları, Semih'in sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Ömer Faruk, Muhammet ve Mert Ali'nin sünnet merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Münevver ve Faruk SAĞLAM'ın oğulları, Ömer Faruk, Muhammet ve Mert Ali'nin sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Aleyna ÖZTÜRK ile Naim ÇATANA çiftinin düğün merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Aleyna ÖZTÜRK ile Naim ÇATANA çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Nuray MUTLU ile Aydın ÇABUKOĞLU çiftinin düğün merasimi

31.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, Nuray MUTLU ile Aydın ÇABUKOĞLU çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

DOĞAL GAZ ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

31.7.2017

Beldemizde yapımına start verilen doğal gaz altyapı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyerek teftişte bulunan Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan, çalışmaların en kısa sürede belde genelinde tamamlanarak doğal gazın halkımızın hizmetine sunulacağı bilgisini verdi.

Muhammet Mert'in sünnet merasimine katıldık

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Dilek ve Özgür ÖZÇELİK'in oğulları, Muhammet Mert'in sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Mustafa Hakan'ın sünnet merasimine katıldık

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Ayşe ve Cemil ALBAYRAK'ın oğulları, Mustafa Hakan'ın sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Selin SERTOĞLU ile Selim ŞANLI çiftinin düğün merasimine katıldık

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, AK Parti eski yöneticilerinden Ahmet SERTOĞLU'nun kızı Selin SERTOĞLU ile Selim ŞANLI çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Semih ve Yunus Emre'nin sünnet merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Hatice ve Halil İbrahim ŞİMŞEK'in oğulları, Zeki ERCAN ile Belediye Meclis Üyemiz Yunus ŞIMŞEK'in torunları Semih ve Yunus Emre'nin sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Mehmet Fatih'in sünnet merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Zeynep ve Yasin ALTINIŞIK'ın oğulları, İsmail ALTINIŞIK'ın torunu Mehmet Fatih'in sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Kerim Eymen'in sünnet merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Şeyma ve İlyas ÇAVUŞ'un oğulları, Resul ÇAVUŞ ile Cemal Sertin torunları Kerim Eymen'in sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

15 Temmuz Haftası Şehitlerimizi Anma Töreniyle Başladı

24.7.2017

15 Temmuz hain terör örgütü FETÖ ve işbirlikçilerinin bir sene önce kalkıştığı darbe girişiminin birinci yıldönümünü Düzce Şehitliğindeki anma töreni ile başladı. Törene AK Parti tam kadro katıldı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri bir hafta boyunca devam edecek. Etkinliklerin ilki Şehitlik ziyareti ile başladı. Programa Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Faruk Özlü, AK Parti Düzce MilletvekillerimizFevai Arslan, Ayşe Keşir, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti İl Başkanımız Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanımız Hakan Kuşçuoğlu, Kadın Kolları Başkanımız Sebahat Uçar, Gençlik Kolları Başkanımız Fazlı Koç, Düzce Belediye Başkanvekilimiz Salih Keskinli, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ümit Yılmaz, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında bombalanan Ankara Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığında şehit olan 4. Sınıf Emniyet Müdürü Ufuk Baysan'ın Babası Ramazan Baysan, Muharip Gaziler Derneği Düzce Şubesi Başkanı Vedat Nefesoğlu, ilçe belediye başkanları, emniyet ve jandarma mensupları katıldı. Şehitlikte edilen duanın ardından şehit kabirlerine protokol tarafından güller bırakıldı.

Şehitlikteki programın ardından şehit Ufuk Baysan'ın Beyköy Beldesi Çalıcuma Mahallesindeki kabri ziyaret edildi. Burada yapılan ziyarette Şehit Baysan'ın kabri başında Kur'an-ı Kerim tilaveti okundu, dua edildi.

Bakan Özlü kabir ziyaretlerinin ardından protokol üyeleri, Şehit Ufuk Baysan’ın Çalıcuma’daki baba evine geçti. Şehit Ufuk Baysan’ın Annesi Hatice Baysan ve Babası Ramazan Baysan’la bir süre sohbet edildikten sonra İl Müftüsü Selami Emen tarafından dualar edildi.

Ayrıca Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN Şehit Yüzbaşı Beşir BAYRAKTAR'ın kabrini de ziyaret ederek dua etmiştir.

Tutku TORUN ile Alihan KOÇ çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Tutku TORUN ile Alihan KOÇ çiftinin düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Ayşe ÖZCAN ile Şaban KARA çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Ayşe ÖZCAN ile Şaban KARA çiftinin düğün merasimine katılarak çiftin nikah akdini gerçekleştirmiştir. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

6.Geleneksel Kabalak Kermesine katıldık

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Kabalak Talebe yurdu tarafından öğrencilerin yararına düzenlenen 6.Geleneksel Kabalak Kermesine katılmıştır.

Ayşegül ÖZCAN ile Kudret YAMAN çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Avukat Ayşegül ÖZCAN ile Düzce Emniyet Müdürlüğünde görevli Komiser Kudret YAMAN çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Çiğdem HURMACI ile Cihan İZMİRLİ çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Çiğdem HURMACI ile Cihan İZMİRLİ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Şeyma BAL ile Tunahan SARIGÜZEL çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Şeyma BAL ile Tunahan SARIGÜZEL çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

DOĞAL GAZ ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Beldemiz Ballar- Çayırtarla hattında yapımına start verilen doğal gaz altyapı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyerek teftişte bulunan Belediye Başkanımız Sayınİbrahim Ercan çalışmaların en kısa sürede belde genelinde tamamlanacağını müjdeledi.

Emine ve Recep ÇAVUŞ'un oğulları Sıraç'ın sünnet merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Emine ve Recep ÇAVUŞ'un oğulları Sıraç'ın sünnet merasimine katıldı. 

Ailemizi tebrik eder, oğullarının mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

İMAR YOLU AÇMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Doğal gaz hattı için geçtiğimiz ay yapımına başlanan Beldemiz Yazlık Deresine paralel imar yolu açma çalışmalarımız devam ediyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, çalışmalarımızın tamamlanmasını müteakip doğal gaz hattı döşeme işine geçileceği bilgisini verdi.

Bu çalışmalarımız esnasında arazilerinden feragatta bulunan Şerafettin YEŞİLDAĞ, Şuayip YEŞİLDAĞ, Yılmaz YEŞİLDAĞ, Mehmet ALTIN ve İrfan AYDIN'a tüm belde halkımız adına teşekkürlerimizi sunarız.

DOĞAL GAZ ALTYAPI GÜZERGAH ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Geçtiğimiz ay Ballar-Çayırtarla hattında ilk kazma vurularak startı verilen doğal gaz iç hatlarının döşenmesi devam ederken diğer yandan da güzergah çalışmalarımız devam ediyor.
Bu kapsamda Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Karayolları 4.Bölge Müdürlüğünden Mustafa EROL, Cengiz Topel METİNDOĞAN ve DERGAZ yetkilileri Mustafa DOĞAN ile Yusuf DEMİRTAŞ'ın katılımlarıyla toplantı gerçekleştirilmiştir.
Çalışmalarımızın ve doğal gazın Beldemize hayırlı olmasını dileriz.

OTOBÜS DURAKLARIMIZ YENİLENİYOR

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan'ın talimatıyla Beldemizdeki otobüs durakları daha modern duraklarla yenilenmeye başlamıştır. Tüm Halkımıza hayırlı olmasını dileriz.

YOLLARIMIZDA BAKIM, ONARIM VE TAMİRAT ÇALIŞMALARI

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan’ın talimatıyla Beldemiz Yazlık ve Şekerpınar Mahallelerini bağlayan 103. Sokakta yol bakım, onarım ve tamirat çalışmaları yapılarak halkımızın mağduriyeti giderilmiştir.

Ayşegül TORAMAN ile Serhat USTA çiftinin düğün merasimine

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Ayşegül TORAMAN ile Serhat USTA çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BAŞKAN ERCAN'DAN ANLAMLI ZİYARET

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Ercan her yıl olduğu gibi bu yıl da yaşlı ve hasta olan büyüklerimizi unutmayıp onları evlerinde ziyaret ederek Mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik etti.

Muazzez ÖZER ile Okan YILDIZ çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Muazzez ÖZER ile Okan YILDIZ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BAKANIMIZIN KATILIMIYLA RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADIK

24.7.2017

Ramazan Bayramının Birinci Günü Belediye Hizmet Binamızda düzenlenen bayramlaşma programımıza Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ, Düzce AK Parti İl Başkanı Sayın Hikmet KESKİN, İlçe Başkanı Sayın Hakan KUŞÇUOĞLU, Başakşehir Belediyesi Meclis Başkanı Sayın Cüneyt YILMAZ, Belde Başkanı Korhan KARA, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile değerli halkımız katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, bu nazik ziyaretinden dolayı tüm halkımız adına Sayın Bakanımıza ve Konuklarımıza teşekkürlerini sundular. Ayrıca bugüne kadarki yatırımlarımıza verdiği desteklerinden ötürü Sayın Bakanımıza ve Ak Parti Düzce İl Başkanımıza şükranlarını sundular.

AK Parti Düzce İl Başkanı Sayın Hikmet KESKİN yapmış olduğu konuşmasında, halkımızın ramazan bayramını kutlayarak, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN’a, Beldeye vermiş olduğu hizmetlerden dolayı ve darbe teşebbüsünde belde halkının göstermiş olduğu duyarlılık ile vatan sevgisine teşekkürlerini sundular.

Ardından Kürsüye Çıkan Bakanımız Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ ise halkımıza hitap ederek tüm belde halkımızın ramazan bayramını tebrik ettiler. Belediye Başkanı ERCAN ve tüm belde halkına bundan sonraki projelerimizde ve yatırımlarımızda destek olacağı sözünü verdiler.

Programımız, Çayıtarla Cami İmam Hatibi Abdulkadir MUTLU’nun yapmış olduğu dua ile sona ermiştir.

Bizler de katılımlarından ötürü Sayın Bakanımıza, Ak Parti Düzce İl Başkanına, İlçe Başkanına, Başakşehir Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanına, Belde Başkanına, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile tüm konuklarımıza beldemiz adına teşekkürlerimizi sunarız.

24.7.2017

TOKİ İNŞAATINDA TEMEL ATMA TÖRENİ YAPILDI

24.7.2017

Beldemize TOKİ tarafından yapılacak olan 102 adet konut ve 1 adet dükkanlı ticaret merkezinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda, 23 Haziran 2017 Cuma günü saat:17.00'da Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Yüklenici Firma Yetkilileri, İşadamları ve halkımızın katılımıyla dualar eşliğinde kurban kesilerek temel atma töreni yapılmıştır. Halkımıza ve TOKİ'den konut alan tüm vatandaşlarımıza saygılarımızla duyurulur.

BOĞAZİÇİ HALKI İFTARDA BULUŞTU.

24.7.2017

Yağan yağmur bile iftar programına engel olamadı…

Bu yıl 4’üncüsünü düzenlemiş olduğumuz Geleneksel İftar Yemeği Programımız yağan yağmura rağmen geniş bir katılımla Belediye Hizmet Binamızın bahçesinde gerçekleştirildi.

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan tarafından beldede verilen iftar yemeğine, Ak Parti Düzce İl Başkanı Hikmet KESKİN, Merkez İlçe Başkanı Hakan KUŞÇUOĞLU, Belde Başkanı Korhan KARA, Belediye ve İlçe Başkanları, Gençlik ve Kadın Kolları Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Dursun ÇAKIR, Konuralp Jandarma Karakol Komutanı J.Kd.Bçvş.Harun ÇAĞLAR, Düzce Eski Milletvekili Necmi HOŞVER, Eski Belediye Başkanımız Ali SOYER, kurum müdürleri, üniversite öğretim üyeleri, köy ve mahalle muhtarları, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları ve Belde Halkımız katıldı.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr.Faruk ÖZLÜ, Düzce Milletvekilleri Fevai ARSLAN ve Ayşe KEŞİR meclis çalışmalarından dolayı yapılan halk iftarına katılamayacaklarını telgrafla bildirdiler.

İftar programında konuşma yapan Belediye Başkanı İbrahim ERCAN ve AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet KESKİN belde sakinlerinin Ramazan ayını ve yaklaşan Ramazan Bayramlarını kutladı.

BAYRAM TEMİZLİĞİ ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Beldemizden geçen D-655 karayolu orta refüjünde, yan yollarımızda, cami ve mezarlıklarımızda çim biçme ve çevre temizliği çalışmalarımıza hafta sonları dahil aralıksız devam ediyoruz.

24.7.2017

HEYELANLA MÜCADALEYE DEVAM

24.7.2017

Şekerpınar Mahallesi 202. sokak üzerinde, arazinin yapısı nedeniyle oluşması muhtemel heyelanı ve mevcuttaki görüntü kirliliğini önlemek için ekiplerimiz tarafından taş duvar örme çalışması yapılmıştır.

BOĞAZİÇİ'NDE TOKİ İNŞAATI YÜKSELİYOR

24.7.2017

Beldemize TOKİ tarafından yapılacak olan 102 adet konut ve 1 adet dükkanlı ticaret merkezinin hafriyat işi tamamlanarak inşaat çalışmalarına geçilmiştir. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN temel atma çalışmalarını yerinde inceleyerek inşaatın seyri hakkında bilgi aldı.

BAĞLANTI YOLU ÇALIŞMALARIMIZ

24.7.2017

Beldemiz Yeşilköy Mahallesi Haculli Mevkiinden tarım arazilerine ve Güldere Köyüne ulaşımı sağlamak için bağlantı yolu çalışmaları başlatılmıştır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörüne Çalışma Ziyaretimiz

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Sayın Hüseyin ÖZDEMİR'e yapmış olduğu çalışma ziyareti.

Başakşehir Belediyesi Meclis Başkanına çalışma ziyaretimiz

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Başakşehir Belediyesi Meclis Başkanı Sayın Cüneyt YILMAZ'a yapmış olduğu çalışma ziyareti.

DOĞAL GAZ ALTYAPI ÇALIŞMALARINDA İLK KAZMA VURULDU

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın müjdelediği gibi, bugün itibariyle Ballar-Çayırtarla hattında ilk kazma vurulup borular yer altına yerleştirilerek doğal gaz iç hatlarının döşenmesi çalışmalarına start verilmiştir. Çalışmalarımızın ve doğal gazın Beldemize hayırlı olmasını dileriz.


BAŞKAN'DAN BİR MÜJDE DAHA...

24.7.2017

DOĞALGAZ ALTYAPI ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Beldemize kazandırılan doğalgazın yer altına döşeme çalışmalarına hazırlık kapsamında doğalgaz ana hat borularının bölgemize nakli tamamlanarak belediyemizce teslim alınmıştır. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, doğalgaz iç hatlarının döşenmesi işinin 03 Haziran 2017 cumartesi günü (yarın) başlayacağı müjdesini verdi.


İlgim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin yaza merhaba programına katıldık

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, İlgim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin hazırlamış olduğu yaza merhaba programına katılmıştır. Programın hazırlanmasında emeği geçen kurum yöneticilerine ve öğretmenlere teşekkürlerimizi sunarız.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ, YEREL YÖNETİMLER PERSONELİNİN HİZMET KALİTESİNİN ARTIRILMASI EĞİTİMİNİN AÇILIŞINA KATILDI.

24.7.2017

Düzce Valiliği ile Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü işbirliğiyle düzenlenen “ Yerel Yönetimler Personelinin Hizmet Kapasitesinin Artırılması Eğitimi” açılışı Düzce Üniversitesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Eğitim Programı açılışına Düzce Valisi Sayın Zülkif Dağlı, TODAİE Genel Müdürü Prof. Dr. Onur Ender Aslan, İlçe Kaymakamları, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Çakır, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı İlhan Genç ve Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN katıldılar.

İMAR YOLU AÇMA ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI

24.7.2017

Doğal gaz hattı için Beldemiz Yazlık Deresine paralel imar yolu açma çalışmalarımız başlamıştır. Yerinde inceleme yapan Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmalarımızın tamamlanmasını müteakip doğal gaz hattı döşeme işine geçileceğini bildirdi. Bu çalışmalarımız esnasında engel teşkil eden ahır, baraka ve ağaç gibi unsurların kaldırılmasına katkı sağlayarak feragatta bulunan yer sahiplerine tüm belde halkımız adına teşekkürlerimizi sunarız.

24.7.2017

RAMAZAN-I ŞERİF AYINI KARŞILAMA ÇALIŞMALARIMIZ

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da cami temizliklerine başlanılmıştır. Beldemiz Dokuzpınar, Şekerpınar, Yazlık, Yeşilköy, Kurbantepe, Kabalak, Çayırtarla ve Ballar Camii'nde temizlik şirketi görevlilerine camii içinde ve dışında detaylı temizlik yaptırılarak mübarek ramazan ayında halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmeleri sağlanmıştır. Halkımıza saygılarımızla duyurulur.

SONGÜL VE YASİN YAZGELDİ ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Songül ACAR ile Yasin YAZGELDİ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Yonca ve Miraç KURNAZ ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, YoncaTEZEL ile Miraç KURNAZ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

DÜZCE VALİMİZİN ZİYARETİ Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI, İl Jandarma Komutanı J.Albay Yılmaz ÖZDEMİR, İl Emniyet Müdürü Sayın Hüseyin DENİZ ve İl Özel İdare Genel Sekreter V. Sayın İsmail SÜNDÜK Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler. Sohbet havasında geçen ziyaretin ardından Belediye Konferans Salonumuzda Beldemiz Mahalle Muhtarları ve Meclis Üyeleri ile toplantı yapan Sayın Valimiz, Belde ile ilgili genel konular hakkında bilgi alarak muhtarlarımızın taleplerini dinlediler. Sayın Valimize başta olmak üzere, Komutanımıza, Emniyet Müdürümüze ve İl Özel İdare Genel Sekreter Vekilimize nazik ziyaretlerinden ötürü tüm belde halkımız adına şükranlarımızı sunarız.

24.7.2017

Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI, İl Jandarma Komutanı J.Albay Yılmaz ÖZDEMİR, İl Emniyet Müdürü Sayın Hüseyin DENİZ ve İl Özel İdare Genel Sekreter V. Sayın İsmail SÜNDÜK Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler. Sohbet havasında geçen ziyaretin ardından Belediye Konferans Salonumuzda Beldemiz Mahalle Muhtarları ve Meclis Üyeleri ile toplantı yapan Sayın Valimiz, Belde ile ilgili genel konular hakkında bilgi alarak muhtarlarımızın taleplerini dinlediler. Sayın Valimize başta olmak üzere, Komutanımıza, Emniyet Müdürümüze ve İl Özel İdare Genel Sekreter Vekilimize nazik ziyaretlerinden ötürü tüm belde halkımız adına şükranlarımızı sunarız.

TEMİZLİK ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Beldemizden geçen D-655 karayolu orta refüjünde, yan yollarımızda, cami ve mezarlıklarımızda çim biçme ve çevre temizliği çalışmalarımıza hafta sonları dahil aralıksız devam ediyoruz.


YASEMİN VE ORHAN AMAN ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz Şekerpınar Mahallesinden Orhan AMAN ile Yasemin ÇİÇEK çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Hakan ÇETİN'in Düğün Merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Hakan ÇETİN ile Gökçe DİNÇER çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

MELEK VE ALİ KOCABAŞ ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, beldemizden Osman SOYER'in kızı Melek SOYER ile Ali KOCABAŞ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

CAMİLERİMİZ CUMA NAMAZINA HAZIR

24.7.2017

Beldemizde bulunan mahallelerimizdeki tüm camilerimizin şadırvanları ve avlusu her cuma olduğu gibi bu hafta da detaylı şekilde temizlenerek halkımızın hizmetine sunulmuştur.


BOĞAZİÇİ'NDE TOKİ İNŞAATI BAŞLADI

24.7.2017

Beldemize TOKİ tarafından yapılacak olan 102 adet konut ve 1 adet dükkanlı ticaret merkezinin hafriyat işi 11 Mayıs 2017 tarihi itibariyle başlamıştır. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN yapım işinin 400 gün içerisinde tamamlanacağı bilgisini verdi. Beldemize hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

24.7.2017

KANALİZASYON ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Beldemiz Yazlık Mahallesi 100.cadde (Çakırderesi Mevkii) üzerinde yaklaşık 100 metre uzunluğunda kanalizasyon hattı döşeme çalışması yapılmıştır.

AK Parti Gümüşova Gençlik Kolları Başkanı Cihan ÜNAL ve Gülsüm NURTEN çiftinin düğün merasimi

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, AK Parti Gümüşova Gençlik Kolları Başkanı Cihan ÜNAL ve Gülsüm NURTEN çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

ZİRAAT BANKASI GİRİŞİMCİ DİNAMİK DÜZCE ŞUBESİNE ZİYARETİMİZ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Ziraat Bankası Girişimci Dinamik Düzce Şubesi Yöneticisi Sayın Hediye KURU'ya yapmış olduğu çalışma ziyareti.

SEDAŞ Dağıtım Direktörüne çalışma ziyaretimiz

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, SEDAŞ Dağıtım Direktörü Sayın Dr.Ersan ŞENTÜRK'e yapmış olduğu çalışma ziyareti.

ÇOCUK PARKI PROJEMİZ ŞEKİLLENİYOR

24.7.2017

Beldemiz Şekerpınar Mahallesinde yapımı devam eden çocuk parkı inşaatında ağaçlandırma ve park alanı giriş çalışmaları yapılarak projemiz şekillenmeye başlamıştır.

HASTA ZİYARETİMİZ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi devam etmekte olan aile büyüklerinden Nasuhi ERCAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...

ESRA VE YUSUF TERZİ ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Esra ÇELİK ve Yusuf TERZİ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BOĞAZİÇİ'NDE TOKİ İNŞAATI BAŞLIYOR

24.7.2017

(DUR DURAK YOK...)

Beldemiz Yazlık Mahallesine TOKİ tarafından yapılacak olan 102 adet konut ve 1 adet dükkanlı ticaret merkezinin yer teslimi Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN tarafından ihaleyi alan firmaya yapılmıştır. Arazide gerekli incelemeler yapılmış olup, önümüzdeki hafta pazartesi günü harfiyat işi başlayacak inşaat 400 günde tamalanarak konutların teslimi yapılacaktır. Böylelikle Boğaziçi Beldesinden TOKİ konutu alanlar 2018’de konutlarına kavuşmuş olacaktır. Müjdeli haberimizi tüm halkımıza ve TOKİ 'den konut alan vatandaşlarımıza duyurur, konutların hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

FATMANUR VE AHMET YILMAZ ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

24.7.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Merhum Cemalettin ŞİMŞEK'in kızı Fatmanur ŞİMŞEK ve Ahmet YILMAZ çiftinin düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

ASKERİMİZİ UĞURLADIK

24.7.2017

Beldiye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, vatani hizmetini yapmak üzere kutsal asker ocağına ugurlayacagımız Beldemiz halkından Hayatı ERCAN'ın oğlu Burak'ın asker kınasına katılmıştır. 

Askerimize şimdiden hayırlı tezkereler diler, vatani görevini layıkıyla yaparak sağ salim ailesine ve sevenlerine kavuşmasını Cenab-ı Mevladan Niyaz ederiz.

BALLAR MAHALLESİNDE KANALİZASYON ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Ballar Mahallesi 504. sokakta (Karadumanlar mevkii) ve yakın çevrede bulunan hanelerin sağlığını tehdit eden lağım sularını bertaraf etmek üzere başlattığımız korege borularla kanalizasyon hattı çalışmalarımıza devam edilerek, yaklaşık 100 metrelik hat döşenmiştir.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADIK

24.7.2017

Boğaziçi ilkokulu/ortaokulunun öğretmenleri ve öğrencileri tarafından büyük bir özveri ile hazırlanmış olan ve hava muhalefeti nedeniyle gününde kutlanamayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği coşkulu bir şekilde kutlandı. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN yapmış olduğu konuşmasında öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve tüm halkımızın 97'ncisi kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ederek, program sonunda tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize çeşitli hediyeler armağan etti.

BAHAR TEMİZLİKLERİMİZ DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte, yollarımız başta olmak üzere tüm Beldemizde bakım onarım, temizlik ve yenileme çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

24.7.2017

CAMİ TEMİZLİKLERİMİZ AKSATILMADAN DEVAM EDİYOR

24.7.2017

Beldemizin mahallelerinde bulunan tüm camilerimizin şadırvanları düzenli olarak detaylı şekilde temizlenerek halkımızın hizmetine sunulmaktadır.

DOĞALGAZ ALTYAPI HAZIRLIKLARIMIZ BAŞLADI

24.7.2017

Beldemize kazandırılan ve yakın tarihte yapımına başlanacak olan doğalgaz hattı döşeme çalışmalarına hazırlık kapsamında doğalgaz ana hat borularının ilk etabı bölgemize nakil edilerek belediyemizce teslim alınmıştır. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, hazırlıkların program dahilinde devam edeceğini bildirdi.

ARICILIK KURSUMUZ BAŞLAMIŞTIR

18.4.2017

Mahalle Muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri ile, yöre halkının ihtiyaç duyduğu faaliyetlerden birisi olan arıcılık kursu 17 Nisan 2017 Pazartesi günü Belediye Hizmet Binamızda başlamıştır. Düzce Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından tertip edilen kursumuz hafta içi her akşam 18.00'da Belediye Hizmet Binamızda başlayacaktır.

18.4.2017

HASTA ZİYARETİMİZ

18.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Akçakoca'lı hemşehrimiz Ali KULOĞLU'na geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...

HASTA ZİYARETİMİZ

18.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz Yazlık Mahallesinden Nasuhi ERCAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...


ELİF VE HAKAN'IN DÜĞÜNÜNE KATILDIK

18.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz halkından Ümmühan ve Harun KARA'nın oğullarının (Elif ve Hakan) düğün merasimine katılmıştır.

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

ZELİHA VE HİKMET'İN DÜĞÜNÜNE KATILDIK

18.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, yöre halkından Hatice ve İlyas TERS ailesinin kızları Zeliha ile Hanife ve Mansur DİNLER ailesinin oğulları Hikmet'in düğün merasimine katılmıştır.

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

NUR İLE HASAN ÇİFTİNİN DÜĞÜNÜNE KATILDIK

18.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Fatma ve İsmail AY ailesinin kızları Nur ile Nurhan ve Yunus MERCAN ailesinin oğulları Hasan'ın düğün merasimine katılmıştır. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BAKANIMIZIN ZİYARETİ

14.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN’ı makamında ziyaret eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ, yapmış olduğu konuşmada halk oylaması dolayısıyla Düzce'de gerçekleştirdiği ziyaretlerin olumlu geçtiğini belirterek, "Esnafımız olsun, vatandaşlarımız olsun 'Evet' yönünde bir teveccüh gösteriyorlar. İnşallah bu olumlu ortam Türkiye'ye de yansıyacak. 16 Nisanda güzel bir sonuç alacağız." dedi.

Ziyaretlerinden ötürü Sayın Bakanımız ile ekibine ve Düzce Belediye Başkanı Sayın Mehmet KELEŞ’e teşekkürlerimizi sunarız.

BELEDİYEMİZDEN BİR MÜJDE DAHA

14.4.2017

Beldemiz Yazlık Mahallesi 116 Ada, 16-17 parseller üzerine Sentetik çim yüzeyli futbol sahası, soyunma odaları, 250 kişi kapasiteli tribün ve tel örgü sistemi yapılacaktır. İşin ödenek işlemleri tamamlanmış olup ihale hazırlıkları devam etmektedir. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN ve Duzce Gençlik Spor İl Müdürü Sayın Feyzullah DERECİ yaptıkları toplantıda müjdeli haberi verdiler. Bu girişimlerimiz esnasında desteklerini esirgemeyen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ'ye, Milletvekillerimiz Sayın Fevai ARSLAN ile Sayın Ayşe KEŞİR'e ve AK Parti Düzce İl Başkanı Sayın Hikmet KESKİN'e tüm belde halkı adına teşekkürlerimizi sunarız...

DERE GEÇİSİ MENFEZ ÇALIŞMAMIZ

12.4.2017

Yazlık Deresinden karşıya geçişi sağlamak için Fen İşleri ekibimiz tarafından dereye 1200'lük çelik boru döşenerek köprü çalışması yapılmıştır. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde incelemiştir.

HASTA ZİYARETİMİZ

12.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, AK Parti Akçakoca Kadın Kolları Yönetiminden Hanife YILDIZ'ın annesine geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...


HASTA ZİYARETİMİZ

12.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz Çayırtarla Mahallesinden Adnan GÜZEL'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz...

HASTA ZİYARETİMİZ

12.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde tedavi süreci devam eden Beldemiz Ballar Mahallesinden İbrahim GÜZEL'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz.

BALLAR MAHALLESİNDE KANALİZASYON ÇALIŞMALARIMIZ

12.4.2017

Ballar Mahallesi 504. sokakta (Karadumanlar mevkii) ve yakın çevrede bulunan hanelerin sağlığını tehdit eden lağım sularını bertaraf etmek üzere korege borularla kanalizasyon hattı döşeme çalışmaları yapılmıştır.


YAĞMUR SUYU DRENAJ ÇALIŞMALARIMIZ

12.4.2017

Beldemiz Dokuzpınar Mahallesi 403. sokakta (Gülle Mevkiinde) yapımı devam etmekte olan yol genişletme ve dolgu çalışmaları kapsamında, Gülle Deresi üzerinde yağmur suyunu tahliye etmek için 1200'lük çelik boru ve beton büz döşenerek geçişler sağlanmıştır.

12.4.2017

SEMRA KURT VE ÜZEYİR KUL ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİNE KATILDIK

12.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu, Semra KURT ve Üzeyir KUL çiftinin düğün merasimi. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

YAĞMUR SUYU DRENAJ HATTI ÇALIŞMAMIZ

12.4.2017

Yazlık Mahallesi 102.Caddede (Yazlık-Ballar Bağlantı yolu ve Kahveci inişi olarak tabir edilen yolda) yol açma ve genişletme çalışmamızı müteakip büz döşeme işlemi yapılarak yağmursuyu drenaj hattı oluşturulmuştur.


ANKARA İL MÜFTÜSÜNÜ ZİYARET

12.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Ankara İl Müftüsü Sayın Mehmet SÖNMEZOĞLU'na yapmış olduğu çalışma ziyareti.

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ÇALIŞMA ZİYARETİMİZ

12.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Orman Genel Müdürlüğü Odun Dışı Ürün ve Hizmetler Daire Başkanı Sayın Emin ŞİMDİ'ye yapmış olduğu çalışma ziyareti.

BALLAR-DÜZCE HATTI SEFERLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR

3.4.2017

03 NİSAN 2017 PAZARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN BELDEMİZ BALLAR-ÇAYIRTARLA MAHALLELERİNDEN DÜZCE MERKEZE SEFERLERİMİZ AKTARMASIZ OLARAK BAŞLAMIŞTIR. HALKIMIZA DUYURULUR...

ESRA İLE SİNAN ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİNE KATILDIK

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu, Beldemiz Ballar Mahallesinden Münevver ve Hasan ÇABUKOĞLU'nun kızları Esra ÇABUKOĞLU ile Sinan DEMİR çiftinin düğün merasimi. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

EDA İLE REGAİP ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİNE KATILDIK

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu, Beldemiz Şekerpınar Mahallesi eski muhtarı Metin KUL'un oğlu Regaip KUL ile Eda MUTLU çiftinin düğün merasimi.
Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.


HASTA ZİYARETİMİZ

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi süreci devam eden Düzce'nin esnaflarından Murat Bahçalı'nın ağabeyi Sıraç ustaya geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza Allah cc acil şifalar vermesini dileriz.

YOLLARIMIZDA BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARIMIZ

3.4.2017

BAHAR AYLARININ GELMESİ İLE BİRLİKTE KIŞ SEZONUNDA BOZULAN PARKE TAŞLI YOLLARIMIZDA, FEN İŞLERİ EKİBİMİZ TARAFINDAN YENİLEME VE ONARIM ÇALIŞMALARI YAPILARAK HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNULMUŞTUR.

HASTA ZİYARETİMİZ

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, yöre halkından Hikmet AMAN'ın kızına geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Yavrumuza acil şifalar dileriz...

3.4.2017

GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI İLE GÖRÜŞMEMİZ

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın ile yaptığı görüşmeden...

YOL GENİŞLETME ÇALIŞMAMIZ

3.4.2017

Beldemiz Dokuzpınar Mahallesi 403. sokak Gülle Mevkiinde ihtiyaca cevap vermekte yetersiz kalan yolumuzda yol genişletme ve dolgu çalışması yapım işine başlanmıştır.Bu çalışmamız esnasında arazilerinden feragat eden Lütfü İLHAN, Bekir ve İlyas KOÇ ile çalışmalara iş gücü desteği sağlayan Meclis Üyemiz Harun DUMAN, yöre halkından Mehmet DUMAN, Şaban DUMAN ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Bolu Orman Bölge Müdürü Sayın Hasan KESKİN'e çalışma ziyareti.

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Bolu Orman Bölge Müdürü Sayın Hasan KESKİN'e yapmış olduğu çalışma ziyareti.

KURBANTEPE CAMİNİN ATIK SULARI TAHLİYE EDİLMEYE BAŞLANDI

3.4.2017

Beldemiz Kurbantepe Cami Şadırvanından çıkan atık sular çevre kirliliğinin önüne geçilmek adına, fen işleri ekibimiz tarafından yer altına döşenen borularla bölgeden tahliye edilmeye başlanmıştır. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmalar hakkında bilgi alarak yerinde incelemelerde bulunmuştur.

Özlem ve Ahmet Mücahit ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Özlem DUMAN ve Şekerpınar Mezarlık Cami eski imamı Ahmet Mücahit ERGELEN çiftinin düğün merasimi. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

3.4.2017

HASTA ZİYARETİMİZ

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz halkından Mehmet ÇAVUŞ'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Hastamıza acil şifalar dileriz.

SU TESİSATLARINDA BAKIM ONARIM ÇALIŞMAMIZ

3.4.2017

Beldemiz Şehit Yüzbaşı Beşir Bayraktar Cami şadırvanının tesisatında su işleri ekibimiz tarafından bakım onarım ve yenileme çalışmaları yapılarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.


FUTBOL SAHASI ÇEVRESİNDE DRENAJ ÇALIŞMAMIZ

3.4.2017

Beldemizde futbol sahası ve tesisleri alanı olarak tahsis edilen alanın çevresinde ekiplerimiz tarafından heyelan oluşumunu engellemek için açık kanal drenaj çalışması yapılmıştır.

HASTA ZİYARETİMİZ

3.4.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz halkından Kemal Aydın ve Harun Koç'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Hastalarımıza acil şifalar dileriz.

KURBANTEPE MESİRE ALANI TAŞ DUVAR ÇALIŞMAMIZ

10.3.2017

Havaların ısınması ile birlikte Kurbantepe Mesire Alanı Projemize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Taş Duvar örme işlemi ile bu sezona start vererek projemizi yavaş yavaş gün yüzüne çıkarmaya başladık.

HASTA ZİYARETİMİZ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Orman muhafaza memuru Hayati ERCAN'ın eniştesi Yaşar YILDIZ'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz.

HASTA ZİYARETİMİZ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz halkından Sayın Zeki ERCAN ile Meclis Üyemiz Sayın Yunus ŞİMŞEK 'ın torunları Yunus Emre ve Semih'e geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Çocuklarımıza acil şifalar dileriz.

LED BİLGİLENDİRME PANOLARINA BAKIM ONARIM ÇALIŞMAMIZ

10.3.2017

Üst geçitteki LED bilgilendirme panolarimiz, bakım onarım çalışmalarını müteakip faal hale getirilerek yeniden hizmete alınmıştır.

DÜZCE İLİ KATI ATIK BİRLİĞİ TOPLANTIMIZDAN.

10.3.2017

Düzce İli Katı Atık Birliği (DİKAB) üyeleri olarak Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri'nde biraraya gelindi. Toplantıda katı atık bertaraf tesisi 'Entegre Tesis' ve 'Transfer İstasyonu' konuları görüşüldü .

ALAPLI İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ ERKAN TEKMAN'IN ZİYARETİ.

10.3.2017

Alaplı İlçe Emniyet Müdürü Sayın Erkan TEKMAN ve yardımcısı Sayın Özdemir ALTINIŞIK, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler. Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YRD.TALHA CEBECİ'NİN ÇALIŞMA ZİYARETİ.

10.3.2017

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Talha CEBECİ ve Boğaziçi İlkokulu Müdürü Sayın Yüksel DANIŞ, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN’ı makamında ziyaret ettiler.


BAŞKAN KELEŞ'İN BELEDİYEMİZİ ZİYARETİ

10.3.2017

Düzce Belediye Başkanı Sayın Mehmet Keleş, Beldemize gelerek Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret etti.
Başkan Keleş, yapmış olduğu ziyaretinde referandum ve anayasa değişikliği hakkında değerlendirmelerde bulunarak, uygulama ve icraatlar esnasında belediyelerin yaşamış oldukları sıkıntılara değindi.
Başkan ERCAN, nazik ziyaretinden ve Belediyemize yapmış olduğu desteklerden dolayı Belde Halkımız adına Başkan KELEŞ'e şükranlarını belirten plaket ve ardından yöresel ürünler takdim etti.

KONURALP JANDARMA KARAKOL KOMUTANIMIZIN ZİYARETİ

10.3.2017

Konuralp Jandarma Karakol Komutanı J.Kd.Bçvş Harun ÇAĞLAR Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler. Nazik ziyaretlerinden ötürü Komutanımıza teşekkürlerimizi sunarız.

EDEP GÖLÜ ÇEVRE DÜZENLEME PROJEMİZ

10.3.2017

Beldemiz Ballar Mahallesi Kaydırma Ormanı Mevkiinde bulunan Edep Gölünde; içme, kullanma, depolama ve aynı zamanda dinlenme ve mesire alanına dönüştürebileceğimiz "Edep Gölü Çevre Düzenleme" adlı projenin hayata geçirilebilmesi için Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Orman İşletme Müdür Yardımcısı Adnan İŞLER ve beraberindeki ekip ile birlikte proje mahalline giderek yerinde inceleme yaptılar.

BAHAR TEMİZLİĞİ ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI

10.3.2017

Karla mücadele çalışmalarında tuzlama sonrası yollarda biriken solüsyon malzemelerinin çamur yapması ve toz oluşturması nedeniyle, kavşaklarda ve yan yollarda yol yıkama çalışmalarımız başlamıştır.

AMELİYAT OLAN MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ FİKRET ALEMDAR'I ZİYARETİMİZ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Belediyemizin Mali Hizmetler Müdürü Fikret ALEMDAR'a geçirdiği ameliyat sonrası geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Müdürümüze acil şifalar dileriz.

BOĞAZİÇİ'NE TOKİ YAPILACAK

10.3.2017

Beldemiz Yazlık Mahallesinde 102 konut,

1 adet dükkanli ticaret merkezi inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi açık ihale usulü ihale edilecek. 

İşin niteliği, Tünel Kalıp Sistemiyle 102 Adet Konut Konvansiyonel Kalıp Sistemiyle 1 adet dükkanlı ticaret merkezi inşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşidir. İşe sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde başlanacak. İşin süresi 400 takvim günüdür. İhalenin yapılacağı yer T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi 221.sk. no:5 Halkalı- Küçükçekmece /İstanbul 13 Mart 2017 tarihinde saat 14.00'da yapılacaktır. 

TOKİ Konutlarımızın şimdiden hayırlı olmasını dileriz.

HASTA ZİYARETİMİZ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Belde Başkanımız ve meclis uyelerimiz ile birlikte ameliyat olan eski Belediye Başkanlarımızdan Sayın Osman KURT'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Başkanımıza acil şifalar dileriz.

HASTA ZİYARETİMİZ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz halkından Sayın Kemal DUMAN'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz.

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANLARI DEĞERLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTISI

10.3.2017

Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın katılımıyla 10-12 Şubat 2017 tarihleri arasında Antalya ilinde gerçekleştirilen AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısında Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet ÖZHASEKİ, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir TOPBAŞ ve TOKİ Başkanı Sayın Mehmet Ergün TURAN ile gündeme dair yapmış olduğu kısa görüşmelerden görüntüler.

BELEDİYEMİZE BİR ARAÇ DAHA KAZANDIRILDI

10.3.2017

İstanbul Büyükşehir Belediyesinden cüzi bir bedelle temin edilen Mercedes sprinter tipi minibüsün tüm bakımları ve plaka, trafik tescil işlemleri tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur. Aracımızın Beldemize hayırlı olmasını dileriz.

DÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANI TAHİR GÜNEY'İ ZİYARETİMİZ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Düzce Üniversitesi Sağlık Kültür ve spor Daire Başkanı Sayın Tahir GÜNEY ve Şube Müdürü Sayın Hasan MUTLU'ya yapmış olduğu çalışma ziyareti.

ELİF MERVE İLE ERSAN ŞİMŞEK ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Elif Merve ÇELİKER ve Ersan ŞİMŞEK çiftinin düğün merasimi. 

Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

GENÇLERİMİZİ VATANİ GÖREVLERİNE UĞURLADIK

10.3.2017

Vatani hizmetini yapmak üzere kutsal asker ocağına uğurlayacagımız Beldemiz gençleri ile bir araya geldik. Askerlerimize şimdiden hayırlı tezkereler diler, vatani görevlerini layıkıyla yaparak sağ salim ailelerine ve sevenlerine kavuşmalarını Cenab-ı Mevladan Niyaz ederiz.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MÜSTEŞARI İBRAHİM ÖZEKİNCİ'YE ÇALIŞMA ZİYARETİMİZ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Gençlik ve spor Bakanlığı müsteşarı Sayın İbrahim ÖZEKİNCİ'ye yapmış olduğu çalışma ziyareti.

HASTA ZİYARETİMİZDEN

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz halkından Sayın Kudret KURT'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştur. Hastamıza acil şifalar dileriz.

TEMİZLİK VE DÜZENLEME ÇALIŞMALARIMDAN

10.3.2017

Belediye kavşağında aşırı tuzlama nedeniyle oluşan kum tabakası yıkanarak temizlenmiştir. Ayrıca Beldemiz Şekerpınar Mahallesinde bulunan aile çay bahçesi önüne bariyer çalışması yapılmıştır.

TÜRK TELEKOM MÜDÜRÜ İLHAN AYTEKİN'E ÇALIŞMA ZİYARETİMİZ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Mahalle muhtarlarımız ile birlikte Düzce Türk Telekom İl Müdürü Sayın İlhan AYTEKİN'e yapmış oldukları çalışma ziyareti.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT YİĞİT'E ÇALIŞMA ZİYARETİMİZ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Mahalle muhtarlarımız ile birlikte Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat YİĞİT'e yapmış oldukları çalışma ziyareti.

İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ HARUN KABAOĞLU'NA ÇALIŞMA ZİYARETİMİZ.

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Mahalle muhtarlarımız ile birlikte Düzce İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sayın Harun KABAOĞLU'na yapmış oldukları çalışma ziyareti.

DÜZCE HALK EĞİTİM MÜDÜRÜ İLHAN ÇETİN'E ÇALIŞMA ZİYARETİMİZ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Mahalle muhtarlarımız ile birlikte Düzce Halk Eğitim Müdürü Sayın İlhan ÇETİN'e yapmış oldukları çalışma ziyareti.

KAMYON/TIR SAHİPLERİ İLE TOPLANTIMIZ

10.3.2017

Düzce Valiliği İl Trafik Komisyon Başkanlığının 14.09.2015 tarihli ve 2015/80 sayılı Kararında, Boğaziçi Beldesindeki yol kenarlarına kamyon ve TIR gibi tonajlı araçların park yasağı uygulanmasına karar verildiğinden, kamyon//TIR şoförleri ve sahiplerinin; araçlarını Şekerpınar Mahallesi Belediye kavşağında inşa edilen otopark alanına park etmeleri konularında Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın başkanlığında, Düzce Şoförler Cemiyeti Başkanı Sayın Yavuz YILMAZ'ın katılımıyla 08.01.2017 Pazar Günü Belediye Hizmet Binasında istişare toplantısı yapılmıştır.

İLBANK HEYETİNİN ZİYARETİ

10.3.2017

İçme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hatları ile ilgili projelerimizi yerinde değerlendirmek üzere İLBANK'tan gelen heyet Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'a çalışma ziyaretinde bulunmuştur.

MUHTARLARIMIZLA 2016 YILI DEĞERLENDİRME VE İSTİŞARE TOPLANTIMIZ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın başkanlığında, Beldemiz mahalle muhtarları ile 2016 yılı değerlendirme, 2017 yılı çalışma programı konularında istişare toplantısı tertip edilmiştir.

SGK İL MÜDÜRÜ NECMİ KÖROĞLU'NUN ÇALIŞMA ZİYARETİ

10.3.2017

Düzce SGK İl Müdürü Sayın Necmi KÖROĞLU, Beldiye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'a iade-i ziyarette bulundular. Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

DERGAZ BÖLGE MÜDÜR YRD. MUSTAFA DEMİRTAŞ'A ÇALIŞMA ZİYARETİ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Meclis Üyemiz Sayın Öner YILDIZ ile birlikte Düzce Dergaz Bölge Müd.Yrd. Sayın Yusuf DEMİRTAŞ'a yapmış oldukları çalışma ziyareti.

Dergaz Bölge Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN'a çalışma ziyaretimiz.

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Düzce İl Emniyet Md. Yrd. Sayın Oktay ÖZBAKIR ve Özkaya Grup Yön. Kurl. Bşk. Sayın Olgun KAYA ile birlikte Düzce Dergaz Bölge Müdürü Sayın Mustafa DOĞAN'a yapmış oldukları çalışma ziyareti.

DÜZCE HALK BANKASI MÜDÜRÜNE ÇALIŞMA ZİYARETİMİZ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın Düzce Halk bankası Şube Müdürü Sayın İsmail KILIÇOĞLU'na yapmış olduğu çalışma ziyareti.

KARLA MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR...

10.3.2017

Düzce'de kar yağışının en yoğun yaşandığı yerlerden olan Beldemizde ekiplerimiz, yol açma ve kar temizleme çalışmasını tamamlamasına müteakip, yaya yolu, otobüs durakları ve kaldırımlar üzerinde biriken karları kürüme işlemine devam etmektedir.

Kocaeli Milletvekili Sayın İlyas ŞEKER'İN Ziyareti

10.3.2017

Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Kocaeli Milletvekili Sayın İlyas ŞEKER, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler.

NURSEL VE MUSTAFA ELİAĞIR ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Nursel DEMİR ve Mustafa ELİAĞIR çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

ZEYNEP VE ABDULLAH YEŞİLDAĞ'IN DÜĞÜN MERASİMİ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Zeynep ERCAN ve Abdullah YEŞİLDAĞ çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

İÇMESUYU YENİ İÇ ŞEBEKE ÇALIŞMASI

10.3.2017

Beldemiz Yazlık Mahallesi, 112. sokakta içme suyu yeni iç şebeke yapım çalışması başlatılmıştır.


NAGİHAN VE MURAT ALBAYRAKOĞLU ÇİFTİNİN DÜĞÜN MERASİMİ

10.3.2017

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Nagihan BİRİKTİR ve Murat ALBAYRAKOGLU çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

JANDARMA KOMUTANI VE EMNİYET MÜDÜRÜNÜN ZİYARETİ

10.3.2017

Düzce İl Jandarma Komutanımız J.Albay Yılmaz ÖZDEMİR, Düzce İl Emniyet Müdürümüz Sayın Hüseyin DENİZ ve Emniyet Müdür Yardımcısı Sayın Özcan KARA, Beldiye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'a iade-i ziyarette bulundular. Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

ÇEVRE VE KANAL TEMİZLİĞİ ÇALIŞMAMIZ

10.3.2017

Beldemiz cadde ve sokaklarında, kışa hazırlık kapsamında rögar girişlerinin tıkanması ve görüntü kirliliğinin önlenmesi amacıyla temizlik çalışması yapılmıştır.

BORÇLAR TAKSİTLENDİRİLİYOR, GECİKME ZAMLARI SİLİNİYOR

14.10.2016

BOĞAZİÇİ BELEDİYESİNDEN DUYURULUR.

 

6736 SAYILI BAZI ALACAKLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASINA İLİŞKİN KANUN YÜRÜRLÜĞE GİRMİŞTİR.

BU KANUN KAPSAMINDA; BELEDİYEMİZE OLAN EMLAK, ÇEVRE TEMİZLİK, İLAN REKLAM  VERGİLERİ İLE SU BORÇLARINIZI 31 EKİM  2016 TARİHİNE KADAR YAPILANDIRABİLİRSİNİZ.

 

MÜKELLEFLERİMİZİN BELEDİYEMİZE ŞAHSEN MÜRACAAT ETMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

TOKİ KONUTLARIMIZ SON ŞEKLİNİ ALDI

14.10.2016

Uygulamaya başlanan TOKİ projemizin taslak çalışması tamamlanmıştır. Projelerimizi tüm halkımıza gururla sunarız.

KANALİZASYON VE YAĞMUR SUYU HATTI ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

12.10.2016


 Beldemiz 3 no'lu Su Deposunun tahliyesinin aktığı ve yağışlı havalarda taşarak haneleri etkileyen su kanalı üzerinde büz döşeme çalışması yapılmıştır.

TOKİ-YAZLIK BAĞLANTI YOLUNDA DUVAR ÇALIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR

12.10.2016


 Beldemiz Yazlık Mahallesi 112. sokakta (TOKİ-Yazlık Bağlantı Yolu) duvar inşaatı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

YAZLIK MAHALLESİ BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜNDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPILDI

12.10.2016

Yazlık Mahallesindeki Boğaziçi Köprüsü altından geçen yolda kanalizasyon temizliği yapılmıştır.

TOKİ-YAZLIK BAĞLANTI YOLUNDA DUVAR ÇALIŞMASI BAŞLAMIŞTIR

12.10.2016

 Beldemiz Yazlık Mahallesi 112. sokak devamında (TOKİ-Yazlık Bağlantı Yolu) duvar inşaatı çalışmalarımız başlamıştır.

BOĞAZİÇİ İLK-ORTAOKULU İDARE VE ÖĞRENCİLERİNİN ZİYARETİ

12.10.2016


 Boğaziçi ilkokulu öğrencilerimiz ve okul yöneticilerimiz 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı açılışı münasebetiyle Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN’ı makamında ziyaret ettiler. Başkan ERCAN, okul yöneticilerimize ve çocuklarımıza başarılı bir eğitim ve öğretim yılı temennisinde bulunarak onlara kalem seti armağan etti.

YAĞMUR SUYU DRENAJ ÇALIŞMALARIMIZ

12.10.2016

Beldemiz Yeşilköy ve Ballar Mahallesi güzargahı olan300. cadde Kurbantepe mevkiinde, yağmursuyu drenajı için 400'lük büz döşeme çalışması yapılmıştır.

BÜZ DÖŞEME ÇALIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR

12.10.2016

Beldemiz Yeşilköy mahallesi 306 nolu sokakta kanalizasyon ve yağmur suyu gideri için büz döşeme çalışması yapılmıştır.

GÖKÇEN YILDIZ VE HALİL İBRAHİM DUMAN'IN NİKAH AKDİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

12.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN katılmış olduğu düğün merasiminde Gökçen YILDIZ ve Halil İbrahim DUMAN çiftinin nikah akdini gerçekleştirmiştir. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

HAC GÖREVİNİ YERİNE GETİREN SAYIN PROF.DR.SELAMİ YILDIZ'I ZİYARET ETTİK

12.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Ana Bilim Dalı Başkanı sayın Prof.Dr.Selami YILDIZ'ı makamında ziyaret edip, bu kutsal görevi yerine getirdikleri için kendilerini kutlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI SAYIN ÖZCAN KARA'YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİK

12.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın Düzce İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sayın Özcan KARA'ya yapmış olduğu çalışma ziyareti.

BAKANIMIZ SAYIN DR. FARUK ÖZLÜ BAŞKANLIĞINDAKİ TOPLANTIYA KATILDIK

12.10.2016

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ başkanlığında Millet Vekillerimiz, Valimiz, belediye başkanlarımız ve AK Parti İl Başkanımızdan oluşan heyetle Düzce koordinasyon toplantısı yapıldı.

BELDEMİZDE CADDE VE SOKAK TEMİZLİKLERİMİZDEN

12.10.2016

Temizlik işleri ekibimiz tarafından, rogarlarımızın tıkanmaması için Beldemizin tüm cadde ve sokaklarında detaylı şekilde temizlik çalışması yapılarak, sağanak yağmurlar nedeniyle oluşması muhtemel su baskınlarının önüne geçilmesi hedeflenmiştir.

YENİ VALİMİZ SAYIN ZÜLKİF DAĞLI'YI ZİYARET ETTİK

12.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile beraber  Yeni Valisimiz Sayın Zülkif DAĞLI'yı hayırlı olsun ziyaretleri...

YUNUS DEMİR VE GÜLHAN HUNÇ ÇİFTİNİN NİKAH AKDİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK

12.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN Belediyemiz nikah salonunda Yunus DEMİR ve Gülhan HUNÇ çiftinin nikah akdini gerçekleştirmiştir. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

HAC GÖREVİNİ YERİNE GETİREN GÜMÜŞOVA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN AHMET AZAP'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİK

12.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren Gümüşova Belediye Başkanı sayın Ahmet AZAP'ı makamında ziyaret edip, bu kutsal görevi yerine getirdikleri için kendilerini kutlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

HAC GÖREVİNİ YERİNE GETİREN İBRAHİM KARA'YI ZİYARET ETTİK.

12.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren İbrahim KARA'yı evinde ziyaret edip, bu kutsal görevi yerine getirdikleri için kendilerini kutlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Hac Görevini Yerine Getiren Kemal TORAMANOĞLU'nu Ziyaret Ettik

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren Kemal TORAMANOĞLU'nu evinde ziyaret edip, bu kutsal görevi yerine getirdikleri için kendilerini kutlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Hac Görevini İfa Eden İsmail ELİBOL'u Ziyaret Ettik

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, kutsal topraklara giderek hac görevini yerine getiren İsmail ELİBOL'u evinde ziyaret edip bu kutsal görevi yerine getirdikleri için kendilerini kutlayarak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Rukiye ve Murat ŞİMŞEK'in oğlu Mirza Çınar'ın sünnet merasimine katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Rukiye ve Murat ŞİMŞEK'in oğlu Mirza Çınar'ın sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Elif ÇAKIR ve Ethem ŞAHİN çiftinin düğün merasimine katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Elif ÇAKIR ve Ethem ŞAHİN çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Sema ve Ali SÜLER'in Oğlu Serhat'ın Sünnet Merasimine Katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Sema ve Ali SÜLER'in oğlu Serhat'ın sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Kübra DUDAK ve Serdar ARSLAN Çiftinin Düğün Merasimine Katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Kübra DUDAK ve Serdar ARSLAN çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Nazlı ve Şeref DUMAN'ın oğlu Muhammet Kerem'in sünnet merasimine katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Nazlı ve Şeref DUMAN'ın oğlu Muhammet Kerem'in sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Aleyna AYDIN ve Uğur GÜNOĞLU Çiftinin Düğün Merasimine Katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Aleyna AYDIN ve Uğur GÜNOĞLU çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Ahsen SARIGÜZEL Ve Furkan ALBAYRAKOĞLU çiftinin düğün merasimine katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Ahsen SARIGÜZEL Ve Furkan ALBAYRAKOĞLU çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Ayşe ve Kamil SERT'in Oğlu Ali'nin Sünnet Merasimine Katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Ayşe ve Kamil SERT'in oğlu Ali'nin sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Elif Ve Ömer ZENGİN'in Oğlu Recep'in Sünnet Merasimine Katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Elif ve Ömer ZENGİN'in oğlu Recep'in sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Nuray YAZGELDİ ve Mehmet SARIGÜZEL çiftinin düğün merasimine katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Nuray YAZGELDİ ve Mehmet SARIGÜZEL çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Büşra TURAN ve Deniz ŞİMŞEK Çiftinin Düğün Merasimine Katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Büşra TURAN ve Deniz ŞİMŞEK Çiftinin Düğün Merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Selma UZUNEL ve Serkan KAYIKÇI Çiftinin Düğün Merasimine Katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Selma UZUNEL ve Serkan KAYIKÇI çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Hacer ve Öner KARA'nın Oğlu Ömer Hasan'ın Sünnet Merasimine Katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Hacer ve Öner KARA'nın oğlu Ömer Hasan'ın sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Merve MAŞACIOĞLU ve Emrullah KARA çiftinin düğün merasimine katıldık.

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahimERCAN'ın katılmış olduğu Merve MAŞACIOĞLU ve Emrullah KARA çiftinindüğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder,saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Merve TOK ve Hüseyin ÇATANOĞLU Çiftinin Düğün Merasimine Katıldık.

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahimERCAN'ın katılmış olduğu Merve TOK ve Hüseyin ÇATANOĞLU çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder,saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Elif BAYRAKTAR ve Emrullah AMAN Çiftinin Düğün Merasimine Katıldık

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Elif BAYRAKTAR ve Emrullah AMAN çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Seval ve Halil ALTINIŞIK'ın oğlu Atakan'ın sünnet merasimine katıldık.

7.10.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahimERCAN'ın katılmış olduğuSeval ve Halil ALTINIŞIK'ın oğluAtakan'ın sünnet merasimi. Tebrikeder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

KURBAN BAYRAMI PROGRAMIMIZDAN

14.9.2016

           KURBAN BAYRAMININ ÜÇÜNCÜ GÜNÜ BELEDİYEMİZE BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANIMIZ SAYIN DR. FARUK ÖZLÜ, DÜZCE AK PARTİ MİLLET VEKİLİ SAYIN AYŞE KEŞİR, AK PARTİ İL BAŞKANIMIZ SAYIN HİKMET KESKİN, AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANIMIZ SAYIN HAKAN KUŞÇUOĞLU, AK PARTİ BELDE BAŞKANI, KADIN KOLLARI BAŞKANLARI VE İL, İLÇE VE BELDE AK PARTİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE BERABERİNDEKİ AK PARTİLİ TEMSİLCİLER BELDEMİZİ ZİYARET EDEREK HALKIMIZLA BAYRAMLAŞMIŞLARDIR. 

           BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İBRAHİM ERCAN'IN BAYRAMLAŞMA KONUŞMASININ ARDINDAN MİLLET VEKİLİMİZ SAYIN AYŞE KEŞİR VE BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANIMIZ SAYIN DR. FARUK ÖZLÜ, HALKIMIZA HİTABEN, BİRER KONUŞMA YAPMIŞLARDIR. BELDEMİZ ADINA BU NAZİK ZİYARETLERİNDEN DOLAYI KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Karadere içme suyu havzalarında oluşan heyelan nedeniyle hasar gören boruların onarımı yapıldı

15.8.2016

Beldemizin içme suyu ihtiyacını karşıladığımız Karadere içme suyu havzalarında oluşan heyelan nedeniyle hasar gören boruların onarımı su işleri ekibimiz tarafindan yapılmıştır. Böylelikle sularımızdaki bulanıklık ta giderilmiştir. Halkımıza saygılarımızla duyurulur.

Seda ve Muharrem YILMAZ çiftinin düğün merasimi

15.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Seda ve Muharrem YILMAZ çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Didem ve Mustafa ÖZDEMİR çiftinin düğün merasimi

15.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Didem ve Mustafa ÖZDEMİR çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

SU DEPOLARIMIZDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARIMIZ

15.8.2016

Halkımızın daha temiz ve hijyenik su tüketebilmeleri için Beldemizin içme suyu depolarında su işleri birimimiz tarafından bakım, onarım ve temizlik çalışmaları yapılmıştır.

EZAN SİSTEMLERİNE BAKIM ONARIM

15.8.2016

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğünce Camilerimizin ezan sistemlerinde oluşan arızalar ivedilikle yerinde giderilmektedir.

YOL GENİŞLETME VE DUVAR ÇALIŞMALARIMIZDAN

15.8.2016

Beldemiz Şekerpınar Mahallesindeki duvar çalışmamız tüm hızıyla devam etmektedir.

ASFALT YOL YAPIMI İÇİN HAZIRLIKLARIMIZ BAŞLADI

15.8.2016

Program dahilinde yapılacak olan asfaltlama çalışması öncesi Beldemiz Şekerpınar mahallesi 200. cadde üzerinde mevcut parke yolun sökülmesi işlemine başlanmıştır.

KURBANTEPE MESİRE ALANINDA TAŞ DUVAR ÇALIŞMASI

15.8.2016

Kurbantepe Mesire alanının araç parkı kısmının üst tarafında kalan ve dinlenme alanı olarak planlanan yerde taş duvar örmek için harfiyat çalışmaları tamamlanmış, duvar için gerekli malzemelerin bölgeye nakli başlamıştır.

YOL GENİŞLETME VE DUVAR ÇALIŞMALARIMIZDAN

10.8.2016

Beldemiz Şekerpınar Mahallesi 103. sokakta yapımına başlanan yol genişletme ve duvar çalışmamızda, duvar inşaatının temel betonu dökülmüş olup, çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Banu ve Özkan ÇAKAR'ın oğlu Bertan' ın sünnet merasimi.

10.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Banu ve Özkan ÇAKAR'ın oğlu Bertan' ın sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Nurten ve Metin DUDAK'ın oğlu İlyas'ın sünnet merasimi

10.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Nurten ve Metin DUDAK'ın oğlu İlyas'ın sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Yığılca Belediye Başkanı Sayın Muzaffer YİĞİT'İ ziyaret ettik.

10.8.2016

Düzce AK Parti İl Başkanımız, Milletvekilimiz ve Belediye Başkanlarımızın, Yığılca Belediye Başkanı Sayın Muzaffer YİĞİT'İ ziyaretleri. Muzaffer başkanımızın kızı Munise' ye ömür boyu mutluluklar dileriz...

MENFEZ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

9.8.2016

Yazlık Mahallesi Çakırderesi’nde önceki aylarda 1000’lik çelik boru döşeyerek başlatmış olduğumuz menfez çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Böylelikle menfezle derenin birleşimi sağlanarak çevresel kirliğin azami ölçüde giderilmesi ve güvenliğin üst seviyelere ulaştırılması hedeflenmektedir.Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN çalışmaları yerinde teftiş ederek incelemelerde bulunmuştur.

YAZLIK MAH. 112.SK.'TA YAĞMUR SUYU DRENAJI ÇALIŞMASI

9.8.2016

YAZLIK MAHALLESİ 112.SOKAK IRMAK DERESİ MEVKİNDE, HEYELANLA MÜCADELE KAPSAMINDA YAĞMUR SUYU DRENAJI İÇİN KANAL AÇMA ÇALIŞMASI YAPILMIŞ OLUP, AÇILAN KANALLARA BORU DÖŞENEREK YAĞMUR SUYUNUN KONTROL ALINMASI SAĞLANACAKTIR.BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İBRAHİM ERCAN ÇALIŞMALARI YERİNDE TEFTİŞ EDEREK İNCELEMELERDE BULUNMUŞTUR.

YOL GENİŞLETME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

9.8.2016

Beldemiz Şekerpınar Mahallesi 103. sokakta yol genişletme ve duvar çalışmaları başlatılmıştır. Bedelsiz arazi terki yaparak yol genişletme çalışmalarımıza katkıda bulunan arazi sahiplerine beldemiz adına teşekkür ederiz.

YOL GENİŞLETME VE DUVAR ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

9.8.2016

Beldemiz Çayırtarla Mahallesi 607. sokakta yapımı tamamlanan kanalizasyon ve yağmursuyu gideri büz döşeme çalışmalarının ardından duvar çalışmalarımız da tamamlanmıştır.

Dokuzpınar Mah. 402. sokakta içmesuyu iç şebeke yenileme çalışması tamamlanmıştır.

9.8.2016

Program dahilinde yapılmakta olan parke taşı döşeme çalışmaları öncesinde Yazlık Mahallesi 107. ve Dokuzpınar Mahallesi 402. sokakta içmesuyu iç şebeke yenileme çalışmaları tamamlanmıştır.

Günay ve Engin YILDIZ' ın oğlu Ahmet'in sünnet merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Günay ve Engin YILDIZ' ın oğlu Ahmet'in sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Şeyma ve Alihan MUTLU çiftinin düğün merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Şeyma ve Alihan MUTLU çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Meltem ve Ali İBRAHİMOĞLU çiftinin düğün merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Meltem ve Ali İBRAHİMOĞLU çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Konuralp J.Krk.Komutanı Halefi ile Belediyemizi Ziyaret Ettiler

8.8.2016

Konuralp Jandarma Karakol Komutanı J.Kd.Bçvş. Tuncer ÖZCAN tayin olması sebebiyle vedalaşmak üzere ve halefi J.Kd.Bçvş Harun ÇAĞLAR'ı tanıtmak maksadıyla Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ı makamında ziyaret ettiler. Kendilerine teşekkürlerimizi sunar yeni görev yerlerinde başarılar dileriz.

Ümmühan ve Tuğrul AZAP çiftinin düğün merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Ümmühan ve Tuğrul AZAP çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Özlem ve Gökhan İZMİRLİ çiftinin düğün merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Özlem ve Gökhan İZMİRLİ çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

YOL GENİŞLETME VE BÜZ DÖŞEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

9.8.2016

YOL GENİŞLETME VE BÜZ DÖŞEME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Beldemiz Çayırtarla Mahallesi 607. sokakta başlatılan kanalizasyon ve yağmursuyu gideri için büz döşeme çalışmalarımız tamamlanmıştır. Ardından yol genişletme ve duvar çalışmaları başlamış olup, 607. sokakta başlatılan yol genişletme çalışmalarımız Sancakdere bağlantı yolunda devam etmektedir.

Ayşegül ve Kenan ALEMDAR çiftinin nikah merasimi

9.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Ayşegül ve Kenan ALEMDAR çiftinin nikah merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Semiha ve Erol YAVUZ'un oğlu Fuat Mirza'nın sünnet merasimi

9.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Semiha ve Erol YAVUZ'un oğlu Fuat Mirza'nın sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Saadet ve Furkan CABOĞLU çiftinin düğün merasimi

9.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Saadet ve Furkan CABOĞLU çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Gülçin ve Ali ERCAN çiftinin düğün merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Gülçin ve Ali ERCAN çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Bakanlıkta 2016 Temmuz ayı Düzce İline Yönelik İstişare Toplantısı

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ'nün Başkanlığında gerçekleştirilen "Temmuz ayı Düzce İline Yönelik İstişare Toplantısı"ndan...

İlknur ve Volkan ESER çiftinin düğün merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu İlknur ve Volkan ESER çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Kübra ve Yusuf ERCAN 'ın çocukları Yasin Arda ve Kerem'in sünnet merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Kübra ve Yusuf ERCAN 'ın çocukları Yasin Arda ve Kerem'in sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Seda ve Alper YILMAZ çiftinin düğün merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Seda ve Alper YILMAZ çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Keriban ve Resul KARAMERT çiftinin düğün merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Keriban ve Resul KARAMERT çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Şeymanur ve Rüştü Şafak YILMAZTÜRK çiftinin düğün merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Şeymanur ve Rüştü Şafak YILMAZTÜRK çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Hatice ve Ömer Faruk AKYÜZOĞLU çiftinin düğün merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Hatice ve Ömer Faruk AKYÜZOĞLU çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Fatma ve Zihni SERTOĞLU' nun oğlu Kerimcan'ın sünnet merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Fatma ve Zihni SERTOĞLU' nun oğlu Kerimcan'ın sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Havva ve Mehmet Önder SERT çiftinin düğün merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Havva ve Mehmet Önder SERT çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANIMIZ SAYIN DR. FARUK ÖZLÜ VE AKPARTİ MİLLETVEKİLİ, AKPARTİ İL BAŞKANI İLE AKPARTİ BELEDİYE BAŞKANLARININ RAMAZAN BAYRAMI ZİYARETİ

8.8.2016

RAMAZAN BAYRAMININ İKİNCİ GÜNÜ BELEDİYEMİZE TEŞRİF EDEN BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANIMIZ SAYIN DR. FARUK ÖZLÜ HALKIMIZA HİTAP EDEREK TÜM BELDE HALKIMIZIN RAMAZAN BAYRAMINI TEBRİK ETTİLER. ARDINDAN SÖZ ALAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İBRAHİM ERCAN 'DA BU NAZİK ZİYARETİNDEN DOLAYI TÜM HALKIMIZ ADINA SAYIN BAKANIMIZA VE KONUKLARIMIZA TEŞEKKÜRLERİNİ SUNDULAR. BİZLER DE KATILIMLARINDAN ÖTÜRÜ SAYIN BAKANIMIZA, MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN FEVAİ ARSLAN'A, AK PARTİ DÜZCE İL BAŞKANI SAYIN HİKMET KESKİNE, KAYNAŞLI BELEDİYE BAŞKANI SAYIN EROL BAYRAKTAR'A,CUMAYERİ BELEDİYE BAŞKANI SAYIN RECEP TUNA'YA VE TÜM KONUKLARIMIZA BELDEMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ.

Hanife ve Fatih TORAMANOĞLU çiftinin nikah merasimi.

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Hanife ve Fatih TORAMANOĞLU çiftinin nikah merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Havva ve Numan ÇAKIR çiftinin düğün merasimi.

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Havva ve Numan ÇAKIR çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Burcu ve Yusuf GÜNOĞLU Çiftinin Düğün Merasimi.

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Burcu ve Yusuf GÜNOĞLU çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Melek ve Yunus Emre ÇAP Çiftinin Düğün Merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Melek ve Yunus Emre CAP çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Melek ve Mustafa ALEMDAR Çiftinin Nikah Merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Melek ve Mustafa ALEMDAR çiftinin nikah merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Ömer Kaan ŞİMŞEK"in Sünnet Merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Esra ve Murat ŞİMŞEK'in oğlu Mustafa ŞİMŞEK'in torunu Ömer Kaan'ın sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Miraç'ın Sünnet Merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Dilek ve Mehmet Emin TERS'in oğlu Miraç'ın sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Recep ve Mete'nin Sünnet Merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Meryem ve İrfan ERCAN 'nın çocukları Recep ve Mete'nin sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Zeki Burak'ın Sünnet Merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Emine ve Ramazan DANIŞ'ın oğlu Zeki Burak'ın sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Ömer Mücteba'nın Sünnet Merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Hatice ve Mücahit MUTLU'nun oğlu Ömer Mücteba'nın sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

HALKIMIZLA BAYRAMLAŞMAMIZ

8.8.2016

Ramazan Bayramının birinci günü Belediye Hizmet Binamızda düzenlemiş olduğumuz bayramlaşma törenine halkımızın yoğun katılımı bizleri onure etti. Bayramlaşma Programında söz alan Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN; son günlerde artan müessif terör olaylarına duyduğu üzüntüyü dile getirip birlik, beraberlik ve kardeşlik çağrısı yaparak halkımızın bayramını kutladı, programımıza katılan 23.Dönem Düzce Milletvekilimiz Prof.Dr. Celal ERBAY'da yaptığı konuşmasında birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları vererek halkımızın bayramını kutladı, ardından Çayırtarla Cami İmam Hatipi Nedim GÜZEL'in yaptığı dua ile programımız sona erdi. Programımıza katılan ve katılamayan tüm halkımızın Ramazan Bayramını kutlar, saygılar sunarız.

KURBANTEPE İSTİNAT DUVARINDA SONA GELİNDİ

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri sonucu yapımına start verilen Kurbantepe Mesire alanı projesindeki istinat duvarı çalışmamızda sona gelinmiş olup, projemize program dahilinde devam edilmektedir. Halkımıza saygılarımızla duyurulur.

ŞEKERPINAR'DA HEYELANLA MÜCADELE ÇALIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz Şekerpınar Mahallesi 205. sokakta geçtiğimiz kış ayında meydana gelen heyelan nedeniyle söz konusu bölgede yapımına start verilen drenaj ve istinat duvarı yapım çalışmalarını teftiş ederek yerinde incelemelerde bulunmuştur.

YOL GENİŞLETME VE MEZARLIKLARI KORUMA ÇALIŞMALARI

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Şekerpınar Mahallesi mezarlık mevkinde yapımına başlanılan yıpranmış ve görüntü kirliliği oluşturan mezarlık duvarının yenilenmesi ve ayrıca mevcut yolun genişletilmesi çalışmalarını teftiş ederek yerinde incelemelerde bulunmuştur.

BELEDİYE BAŞKANIMIZIN AİLE ÇAY BAHÇESİNE ZİYARETİ

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Şekerpınar Mahallesi 101. Cadde Üzerindeki meydanda, Belediyemiz tarafından yaptırılan Aile Çay Bahçesini yerinde inceleyerek halkımızla sohbet etmiştir.

BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANIMIZIN ZİYARETİ

8.8.2016

26 HAZİRAN 2016 PAZAR GÜNÜ DÜZENLEMİŞ OLDUĞUMUZ "İFTAR PROGRAMI" SONRASI; BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANIMIZ SAYIN DR. FARUK ÖZLÜ VE DÜZCE MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN AYŞE KEŞİR, BELEDİYEMİZİ ZİYARET EDEREK İFTARA KATILAN HALKIMIZLA BULUŞTULAR.

SAYIN BAKANIMIZ KONUŞMASINDA; YAPILAN HİZMETLER HAKKINDA BİLGİ VEREREK, "ÇOK ÇALIŞARAK AŞAMAYACAĞIMIZ ENGELLERİN OLMADIĞINI" BELİRTTİLER. MİLLET VEKİLİMİZ İSE KONUŞMASINDA "HALKIMIZIN, RAMAZAN BAYRAMINI ŞİMDİDEN KUTLADILAR." BİZLER DE KATILIMLARINDAN ÖTÜRÜ SAYIN BAKANIMIZA VE SAYIN MİLLETVEKİLİMİZE, BELDEMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ.

3.GELENEKSEL İFTAR PROGRAMIMIZ

8.8.2016

BELEDİYEMİZİN DÜZENLEDİĞİ 3. GELENEKSEL "ŞEHİT AİLELERİ, GAZİLER, BİRLİK VE BERABERLİK İFTAR PROGRAMIMIZA" KATILARAK BİZLERİ ONURLANDIRAN BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA, KURUM MÜDÜRLERİMİZE, ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM ÜYELERİMİZE, KÖY VE MAHALLE MUHTARLARIMIZA, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINA VE HALKIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

TOKİ Bağlantı Yolunda Genişletme Çalışmalarımız

8.8.2016

Beldemiz Yazlık Mahallesi 112. sokağı 114. sokağa bağlayan TOKİ uygulaması bağlantı yolunda yol genişletme ve dolgu çalışmalarımız başlamıştır.

109.SOKAĞIMIZDA PARKE TAŞINA KAVUŞTU

8.8.2016

Belediyemiz fen işleri tarafından Yazık Mahallesi 109. Sokakta başlatılan kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

TOKİ Bağlantı Yolunda Genişletme Çalışmalarımız

8.8.2016

Beldemizde yapılacak olan TOKİ uygulaması bağlantı yolunda yol genişletme çalışmalarımız devam etmektedir.

BİR SOKAĞIMIZA DAHA PARKE TAŞI DÖŞENDİ

8.8.2016

Beldemiz Yazlık Mahallesi 105. Sokakta kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız tamamlanmıştır. Çalışmalarımız program dahilinde devam etmektedir. Saygılarımızla duyurulur.

AİLE ÇAY BAHÇEMİZ HAYIRLI OLSUN

8.8.2016

Şekerpınar Mahallesi 101. Cadde Üzerindeki meydanda, Belediyemiz tarafından Aile Çay Bahçesi yaptırılarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.

ŞEKERPINAR'DA HEYELANLA MÜCADELE ÇALIŞMAMIZA START VERİLDİ

8.8.2016

Beldemiz Şekerpınar Mahallesi 205. sokakta geçtiğimiz kış ayında meydana gelen heyelan nedeniyle Jeofizik Mühendisine yaptırmış olduğumuz rezistivite raporuna istinaden söz konusu bölgede drenaj çalışmaları ve istinat duvarı yapım çalışmalarımız başlamıştır.

RAMAZAN-I ŞERİF AYINI KARŞILAMA ÇALIŞMALARIMIZ-8

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla Beldemiz Ballar Camii'nde temizlik şirketi görevlilerine camii içinde ve dışında detaylı temizlik yaptırılarak mübarek ramazan ayında halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmeleri sağlanmıştır.

RAMAZAN-I ŞERİF AYINI KARŞILAMA ÇALIŞMALARIMIZ-7

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla Çayırtarla Camii'nde temizlik şirketi görevlilerine camii içinde ve dışında detaylı temizlik yaptırılarak mübarek ramazan ayında halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmeleri sağlanmıştır.

RAMAZAN-I ŞERİF AYINI KARŞILAMA ÇALIŞMALARIMIZ-6

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla Beldemiz Dokuzpınar Camii'nde temizlik şirketi görevlilerine camii içinde ve dışında detaylı temizlik yaptırılarak mübarek ramazan ayında halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmeleri sağlanmıştır.

RAMAZAN-I ŞERİF AYINI KARŞILAMA ÇALIŞMALARIMIZ-5

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla Beldemiz Yeşilköy Camii'nde temizlik şirketi görevlilerine camii içinde ve dışında detaylı temizlik yaptırılarak mübarek ramazan ayında halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmeleri sağlanmıştır.

Mansur ve Maksut'un Sünnet Merasimleri

8.8.2016

Belediye Başkanı Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Düzköy Muhtarı Sayın Evren ESER'in çocukları Mansur Efe ve Maksut Can'ın sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

Mehmet Eymen'in Sünnet Merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanı Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Düzce belediyesi Meclis Üyesi Sayın Hasan KÜÇÜK'ün oğlu Mehmet Eymen'in sünnet merasimi. Tebrik eder, mürüvvetlerini görmelerini dileriz...

RAMAZAN-I ŞERİF AYINI KARŞILAMA ÇALIŞMALARIMIZ-4

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla Beldemiz Yazlık Camii'nde temizlik şirketi görevlilerine camii içinde ve dışında detaylı temizlik yaptırılarak mübarek ramazan ayında halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmeleri sağlanmıştır.

BOĞAZİÇİ BELEDİYESİ SOSYAL GİRİŞİMCİ BELEDİYECİLİK SEMPOZYUMU

8.8.2016

Boğaziçi Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN tarafından, belde de yaşayan insanların yaşam kalitesini yükseltmek, çağdaş, sosyal ve kültürel katkı sağlamak amacıyla Düzce Üniversitesinden akademisyenlerinde katıldığı Sosyal Girişimci Belediyecilik Sempozyumunun 1.’si düzenlendi. Boğaziçi Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenen sempozyuma, Düzce İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı İlhan Genç, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, İlçe Belediye Başkanları, akademisyenler ve vatandaşlar katıldı.Sempozyum saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından Boğaziçi Belediyesi’nin tarihi ile ilgili sunum ile başladı. Sunumun ardından protokol konuşmaları yapıldı. Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı İlhan Genç ile Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan sempozyum hakkında düşüncelerini dile getirdi.

RAMAZAN-I ŞERİF AYINI KARŞILAMA ÇALIŞMALARIMIZ-3

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla Beldemiz Kurbantepe Camii'nde temizlik şirketi görevlilerine camii içinde ve dışında detaylı temizlik yaptırılarak mübarek ramazan ayında halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmeleri sağlanmıştır.


RAMAZAN-I ŞERİF AYINI KARŞILAMA ÇALIŞMALARIMIZ-2

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla Beldemiz Şekerpınar Camii'nde temizlik şirketi görevlilerine camii içinde ve dışında detaylı temizlik yaptırılarak mübarek ramazan ayında halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmeleri sağlanmıştır.

RAMAZAN-I ŞERİF AYINI KARŞILAMA ÇALIŞMALARIMIZ

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın talimatıyla, Şehit Yüzbaşı Beşir Bayraktar Camii (Şekerpınar Mezarlık Camii)'nde temizlik şirketi tarafından camii içinde ve dışında detaylı temizlik yaptırılarak mübarek ramazan ayında halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmeleri sağlanmıştır. Temizlik hizmetlerimiz diğer tüm camilerimizde devam etmektedir.

TEMİZLİK ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR.

8.8.2016

Beldemiz Kurbantepe Camii çevresinde ve yol güzergahında ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde temizlik çalışmaları yapıldı

Bolu Orman Bölge Müdürüne Çalışma Ziyareti

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Kaynaşlı Belediye Başkanı Sayın Erol BAYRAKTAR ve Boğaziçi Dokuzpınar mahalle muhtarı Sayın Recep KÜÇÜKUSTA'nın Bolu Orman Bölge Müdürü Sayın Rıfat ÖZTÜRK'e yapmış olduğu çalışma ziyareti.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımızı Tebrik Ziyareti

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN ve DÜZCE Belediye başkanlarının, Milletvekilimiz Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ'nün 65. Hükümetteki Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığını tebrik etmek üzere yapmış oldukları ziyaret.

Havvanur ve Cengiz Çiftinin Düğün Merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Havvanur ve Cengiz (Emel ve Mevlüt USTA'nın kızı) çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

İlknur ve Samet Çiftinin Düğün Merasimi

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu İlknur ve Samet (Sabahattin SERT'in kızı) çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

BAHAR TEMİZLİĞİ ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.

8.8.2016

Beldemizden geçen D-655 Karayolu boyunca yol kenarları, kaldırımlarımız ve yan yollarımızda biriken solüsyon ve topraklar temizlik ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde süpürülerek kaldırılmaktadır.

SPOR TOTO Teşkilat Başkanlığını Ziyaret

8.8.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Organizasyon ve Reklam Şube Müdürü Sayın Yaşar GÖÇER'e çalışma ziyareti.

DÜZCE TANITIM GÜNLERİNİN AÇILIŞI AKM'DE YAPILDI.

8.8.2016

Devlet Bakanımız Sayın Numan KURTULMUŞ'un katılımıyla Ankara Atatürk Kültür Merkezinde açılışı yapılan Düzce Tanıtım Günleri Etkinliğine ilgi büyük oldu. Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN etkinliğe katılarak misafirlerimizi ayrı ayrı konuk etti.

TOKİ Yolunda Genişletme ve İstinat Duvarı Çalışmalarımız

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN, Beldemiz Yeşilköy ile Yazlık Mahallesini bağlayan İbrahimoğlu mevkindeki mevcut yolun (TOKİ evlerine ulaşım yolu) daha konforlu hale getirilmesi için başlatılan yol genişletme ve istinat duvarı çalışmalarını teftiş ederek incelemelerde bulunmuştur.

Hoşgeldin Kayra Batın Bebek

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Hasan ÇAVUŞ'un torunu, Özgür ÇAVUŞ'un çocuğu Kayra Batın bebeğe hoşgeldin ziyareti.

Dilşah ve Aytaç Çiftinin Düğün Merasimi

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Aytaç ile Dilşah'ın (Düzce Belediyesi Meclis Başkan Vekili Sayın Salih KESKİNLİ'nin oğlu) düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Sevinç ve Gökhan Çiftinin Düğün Merasimi

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Sevinç ve Gökhan ÇAVUŞ'un düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Yol Genişletme ve Duvar Örme Çalışmalarımız Devam Ediyor

18.5.2016

Beldemiz Yeşilköy ile Yazlık Mahallesini bağlayan İbrahimoğlu mevkiinde yer alan mevcut yolun ulaşım açısından yetersiz olması nedeniyle yürütülmekte olan yol genişletme ve dolgu çalışmalarımız tamamlanmış olup istinat duvarı için ilk beton dökme çalışmalarımız başlamıştır.

303. Sokakta Kilitli Parke Taşı Çalışması Yapıldı

18.5.2016

Yeşilköy Mahallesi 303. sokakta kilitli parke taşı döşeme çalışmamız tamamlanmıştır.

Hanife ve Emin çiftinin düğün merasimi

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Hanife(SARIGÜZEL) ve Emin KAHRAMAN'ın düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

HOŞ GELDİN BEBEK

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın, Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Sayın Ferit GİRGİN'in çocuğu Yağız Alp bebeğe hoşgeldin ziyareti.

GÖREVE BAŞLAMAMIZIN İKİNCİ YIL DÖNÜMÜ BULUŞMASI

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın göreve başlayışının ikinci yıl dönümünde, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Merkez İlçe Başkanı, Belde Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı, Kadın Kolları Başkanı, Mahalle ve komşu köy muhtarları ve cami imamlarımızın katılımıyla iki yıl zarfında yapılan ve önümüzdeki çalışma programında yapılacak faaliyetlerin görüşüldüğü toplantı düzenlendi.

DURMAK YOK, HİZMETE DEVAM...

18.5.2016

Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU ve Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN

KAYNAŞLI'DA "SÜPER ENDURO" HEYECANI YAŞANDI

18.5.2016

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF), Düzce Valiliği, Kaynaşlı Kaymakamlığı ve Kaynaşlı Belediyesi tarafından düzenlenen Türkiye Süper Enduro Şampiyonası Anlas yarışı Kaynaşlı Motor Sporları Merkezi’nde yapıldı.Yarışa katılan Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN yarışmacılara başarılar dileyerek, kazasız bir yarış temenniyle Türkiye Süper Enduro Şampiyonası startını verdi.

TMF Başkanının Ziyareti

18.5.2016

Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkan'ı sayın Bekir Yunus UÇAR ve Kaynaşlı Kaymakamı sayın Şenol UÇAR Belediye Başkanımız sayın İbrahim ERCAN'ı ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri ile bizleri ve yöremizi onure ettikleri için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Milletvekillerimizin Halk Günü Toplantısından

18.5.2016

AK Parti Düzce il Başkanı Sayın Hikmet KESKİN, milletvekillerimiz Sayın Ayşe KEŞİR ve Sayın Dr.Faruk ÖZLÜ ile sayın Durmuş ARSLAN'ın, vatandaşlarımızın sorun ve talepleri için düzenlemiş oldukları halk günü toplantısından...

Binnur ve Haluk çiftinin düğün merasimi

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Binnur ÇABUKOĞLU ve Haluk ALBAYRAK'ın düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADIK

18.5.2016

Boğaziçi ilkokulunun öğretmenleri ve öğrencileri tarafından büyük bir özveri ile hazırlanmış olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği coşkulu bir şekilde kutlandı. Ayrıca Okulumuza yapmış olduğu değerli katkılarıdan dolayı Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN’a okul müdürü tarafından plaket armağan edilmiştir.

BAŞKAN ERCAN, KOLTUĞUNU DEVRETTİ

18.5.2016

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 96. yıl dönümü nedeniyle Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN’ın koltuğunu, temsili olarak Boğaziçi İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencisi Rümeysa KALYONCU devraldı.

Makamı Boğaziçi İlköğretim Okulu 4. sınıf öğrencisi Rümeysa KALYONCU’ya teslim eden Başkan İbrahim ERCAN, tüm öğrencilerimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Temsili Başkan olan Rümeysa KALYONCU ise istek ve arzularını şöyle sıraladı.

Daha fazla yeşil alana ihtiyaçları olduğunu söyleyen Rümeysa KALYONCU “Boğaziçi İlkokuluna açık alanda spor aletleri ve kütüphane yapılmasını istiyorum” dedi

BOĞAZİÇİ İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNİN ZİYARETİ

18.5.2016

Atletizm ve Yıldızlar Masa Tenisi turnuvalarında küçük kızlar, küçük erkeklerde 1’incilik, 3’üncülük ve 4’üncülük kazanan öğrencilerimiz ve okul yöneticilerimiz başarılarını paylaşmak üzere kupalarını ve madalyalarını alarak Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN’ı makamında ziyaret ettiler. Başkan ERCAN, çocuklarımızı başarılarından ötürü tebrik ederek onlara masa tenisi takımı raketi ve masa tenisi pinpon topları armağan etti. Bizde başarılarından dolayı yöneticilerimizi ve çocuklarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz…

PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARIMIZ

18.5.2016

Yeşilköy Mahallesi 101. Caddeyi 201. Sokağa bağlayan yolda kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız başlamıştır.

YOL GENİŞLETME VE MEZARLIKLARI KORUMA ÇALIŞMALARI

18.5.2016

Şekerpınar Mahallesi mezarlık mevkinde yıpranmış ve görüntü kirliliği oluşturan mezarlık duvarının yenilenmesi ve ayrıca mevcut yolun genişletilmesi çalışmaları başlatılmıştır. Yol genişletme çalışmasında engel teşkil eden Sedat KOÇ isimli vatandaşımızın tek katlı binasının bir kısmı yıkılarak engel ortadan kaldırılmıştır. İlgili şahsa, yıkıma müsaade ederek göstermiş olduğu bu örnek davranışından ötürü teşekkürlerimizi sunarız...

İLBANK GENEL MÜDÜRÜNE ÇALIŞMA ZİYARETİ

18.5.2016

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yrd. Sayın İlyas ŞEKER, Düzce Milletvekili Sayın Fevai ARSLAN, AK Parti Düzce İl Başkanı Sayın Hikmet KESKİN, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN ve Düzce İli İlçe ve Belde Belediye Başkanları İLBANK Genel Müdürü Sayın Mehmet Turgut DEDEOĞLU'na çalışma ziyaretinde bulunarak projelerini sundular.

BELEDİYELERİN PROJELERİ GENEL MERKEZE İLETİLDİ

18.5.2016

AK Parti Düzce İl Başkanı Sayın Hikmet Keskin, Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN ve Düzce ili belediye başkanlarımız Ankara’da AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet ÖZHASEKİ ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas ŞEKER’i ziyaret ederek belediyelerin sorunları iletti. Belediye Başkanları teker teker sorunlarını ve projelerini anlatarak desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ettiler.

Tuğba ve İsmail Çiftinin Düğün Merasimi

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Tuğba ve İsmail SÖNMEZ'in düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Yeşilköy Mahallesi Sert Çıkmazında Parke Taşı Döşeme Çalışmaları

18.5.2016

Yeşilköy Mahallesi 101. Cadde üzeri Sert çıkmazındaki yolumuzda, Belediyemiz Fen İşleri Ekiplerince parke taşı döşeme çalışması yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Büşra ve Zekai'nin Düğün Merasimi

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Büşra ve Zekai YEŞİLDAĞ'ın düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Reyhan ve İbrahim Çiftinin Düğün Merasimi

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Reyhan ve İbrahim DANIŞAN'ın düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Binnur ve Haluk Çiftinin Nikah Merasimi

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Binnur ÇABUKOĞLU ve Haluk ALBAYRAK'ın nikah merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, saadetlerinin ömür boyu sürmesini dileriz.

Üç Ayları Başlangıcı Nedeniyle Lokma İkramında Bulunduk

18.5.2016

ÜÇ AYLARIN BAŞLANGICI MÜNASEBETİYLE, BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İBRAHİM ERCAN'IN VERDİĞİ TALİMATLA BELDEMİZ KURBANTEPE CAMİNDE DÖKTÜRÜLEN LOKMALAR BÜTÜN CAMİLERİMİZE DAĞITILARAK HALKIMIZA İKRAM EDİLMİŞTİR.

Yollarımızda Bakım Onarım Çalışmaları

18.5.2016

Şekerpınar Mahallesi 204. Sokakta çökmelerin meydana geldiği parke yolda, bakım onarım ve yenileme çalışmaları yapılarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Ballar Mahallesi İç Şebeke Yenileme Çalışmamız

18.5.2016

Ballar Mahallesi 502. Sokakta İç Şebeke yenileme çalışmaları yapılarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Şekerpınar Mahallesi Çocuk Parkı İnşaatımız

18.5.2016

Şekerpınar mahallesinde yapımına başlanılan çocuk parkı inşaatında taş duvar örme çalışmalarının bitimini müteakip perde duvar çalışmalarına başlanılmıştır. Halkımıza saygılarımızla duyurulur.

BAHAR TEMİZLİĞİ ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

18.5.2016

Beldemizden geçen D-655 Karayolu boyunca uzanan orta refüj ve yan yollarda bulunan çimler ile Beldemizdeki bütün camilerin çimleri bahar temizliği kapsamında biçilmeye başlamıştır.

AK Parti Ankara’ya Çıkartma Yaptı

18.5.2016

AK Parti Ankara’ya Çıkartma Yaptı

AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin ve Belediye Başkanları, Ankara’da Bakan Yardımcıları ile bir araya gelerek projelerini paylaştılar.

AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin ve Belediye Başkanlarımız, Ankara’da projelerin hayata geçirilmesi için mesai yaptı. Düzce’nin daha çok gelişmesi ve halihazırdaki projelerle yeni yapılacak projeler için Ankara’da Bakanlıklardaki yetkililerle bir araya gelen AK Parti Düzce heyeti, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Maliye Bakanlığında mesai harcadı. İl Başkanımız Hikmet Keskin ile birlikte ilk olarak Düzce Milletvekillerimiz Dr. Faruk Özlü ve Fevai Arslan ile bir araya gelen Akçakoca Belediye Başkanımız Cüneyt Yemenici, Cumayeri Belediye Başkanımız Recep Tuna, Kaynaşlı Belediye Başkanımız Erol Bayraktar, Yığılca Belediye Başkanımız Muzaffer Yiğit, Beyköy Belediye Başkanımız Osman Kılıç ve Boğaziçi Belediye Başkanımız İbrahim Ercan, yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Belediye Başkanları daha sonra, AK Parti Düzce İl Başkanımız Hikmet Keskin, Merkez İlçe Başkanımız Durmuş Arslan ve Ar-Ge Başkanımız Şinasi Tuzluoğlu ile birlikte Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Abdurrahim Boynukalın ve Maliye Bakan Yardımcımız Cengiz Yavilioğlu ile görüştü

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yrd.Necati YAMAÇ'a Ziyaretimiz

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN ve Kaynaşlı Belediye Başkanı Sayın Erol BAYRAKTAR'ın Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yrd.Necati YAMAÇ'a yapmış oldukları çalışma ziyareti.

Elif ve Uğurcan Çiftinin Düğününe Katıldık

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın katılmış olduğu Elif ve Uğurcan çiftinin düğün merasimi. Genç çiftimizi tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.

Yol Genişletme Çalışmalarımız Devam Ediyor

18.5.2016

Beldemiz Yazlık Mahallesi İbrahimoğlu mevkiinde yer alan mevcut yolun ulaşım açısından yetersiz olması nedeniyle, söz konusu yerde yol genişletme ve dolgu çalışmalarımız başlamıştır.

Yazlık Mahallesi Taş Duvar Örme Çalışmamız

18.5.2016

Beldemiz Yazlık Mahallesi Çakırderesi Mevkiinde Mahalle Mezarlığı arkasında bulunan 12 metrelik imar yolunun hayata geçirilmesi için taş duvar örme çalışmalarımız tamamlanmıştır.

İstinat Duvarı Çalışmalarımız

18.5.2016

Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN'ın girişimleri sonucu yapımına start verilen Kurbantepe Mesire alanı projesindeki istinat duvarı inşaatımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Yan Yol İyileştirme Çalışmalarımız

18.5.2016

Yeşilköy, Yazlık ve Dokuzpınar Mahalleleri Yan Yol iyileştirmeleri ve Futbol Saha Projemizin olduğu alana Döner Kavşak yapılması için Belediye Başkanımız Sayın İbrahim ERCAN ve Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü Heyeti yerinde fizibilite çalışmaları yaptılar..

Personel ile Motivasyon Yemeğimiz

18.5.2016

Garaj Amirliği Hizmet Binamızda Belediye Personellerimiz ile motivasyon yemeği düzenledik.. Tüm Personellerimize Teşekkür Ederiz..

Bizi Facebook ta Takip Ediyormusunuz ?

8.2.2016

Sosyal Medya Sayfalarımız Açıldı..

http://www.facebook.com/duzcebogazicibelediyesi

Servis Araçları Yönetmeliği ve S plaka Uygulaması Hakkında Protokol İmzalandı

8.2.2016

Öğrenci ve personel taşımacılığını esas alan ‘servis araçları yönetmeliği’ ve ‘ S plaka’ uygulaması Düzce il genelinde yaygınlaştırılıyor. Bu amaçla Düzce ili belediyeleri arasında protokol imzalandı. S Plakaya sahip müstecirler, il sınırları içinde tüm ilçelerde aynı plakayı taşıyabilecek. Okul ve personel taşımacılığı servis hizmeti işini yapan kişi ya da kuruluşlarının haklarının korunması, korsan taşımacılığının önlenmesi, şehir içinde taşımacılığın düzene kavuşturulması, taşımacılık yapan kişi ya da kuruluşların araçlarının kayıt altında alınması amacıyla uygulamaya geçirilen servis araçları yönetmeliği ve S Plaka uygulamasına tüm belediyeler dâhil oldu. Buna gerekçe olarak, ‘Düzce ili içinde bulunan belediyelerin birbirine çok yakın olması, S plakalı bir servis aracının aynı anda iki ya da üç yerleşim yerine servis yapması’ gösterildi. Bütün ilçelerin uygulamaya geçireceği S plaka yönetmeliğinde, S Plaka verilmesi, güzergâh belgesi düzenlenmesi, iş ve işlemlerin yürütülmesi, belediyeler arası yazışmalarda Düzce belediyesi yetkili kılındı. S Plaka uygulaması için ilçe belediyeleri arasında Düzce Belediyesi Erguvan tesislerinde protokol imzalandı. Törende konuşan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş şu görüşlere yer verdi ‘Düzce ili belediye başkanları olarak çok güzel bir uygulamayı sürdürüyoruz. Belli zamanlarda toplanarak, ortak problemlerimizi konuşuyoruz ve ortak çözümler üretiyoruz. Ortak olarak ele aldığımız konular, bazen ulaşım, bazen katı atık, itfaiye müdahaleleri, iş makineleri paylaşımı gibi ortak çalışmalar ve yardımlaşma oluyor. S plaka uygulaması için bir aradayız. Öğrenci ve personel taşımacılığı yapan müstecirlerin il içinde aynı plakayı taşıması konusunda karar almıştık. Şimdi buna ilişkin protokolü imzalıyoruz.'

Bizi Instagram da Takip Ediyormusunuz ?

9.2.2016

Sosyal Medya Sayfalarımız Açıldı. 

http://www.instagram.com/duzcebogazicibelediyesi

Karla Mücadeledeki Etkin Çalışmalarımıza Aralıksız Devam Ediyor

8.2.2016

Yoğun kar yağışı sonrası yüksekliği yer yer 1,5 - 2 metreye varan ve yol kenarlarına birikerek sürücülerin görüş açısını kapatan karların bölgeden tahliye edilmesi sağlanarak Karla Mücadeledeki etkin çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Kutlu Doğum Haftası İçin İlk Toplantımızı Yaptık

8.2.2016

Kutlu Doğum Haftası İçin İlk Toplantımızı Valimiz Sayın Ali FİDAN Başkanlığında Yaptık